x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: מדינת ישראבלופ

מדינת ישראבלופ

ד"ר מוטי שפר, מומחה להנדסת תעופה וחלל וחתן פרס לביטחון ישראל, התראיין ביום חמישי האחרון לבן כספית ברדיו 103 ואמר, בפשטות, כי כיפת ברזל היא אחד הבלופים הכי גדולים שנראו כאן מעולם.
    ד"ר שפר אמר בראיון: "אין היום בעולם אף טיל שיודע ליירט טילים או רקטות. כיפת ברזל היא מופע אור קולי שמיירט רק את דעת הקהל הישראלית וכמובן גם את עצמו. בפועל, כל הפיצוצים שרואים בשמים הם השמדות עצמיות, אף טיל כיפה לא יצר מעולם מפגש עם אף רקטה. שטחים פתוחים הם מיתוס שהומצא כדי להגדיל את אחוזי היירוט הנוכחיים של הכיפה. רקטות שמוכרזות כמיורטות על ידי הכיפה ואינן מגיעות לקרקע הן רקטות וירטואליות, שנולדות ומתות במחשב השליטה של הכיפה. עד היום, אף אחד לא ראה רקטה מיורטת שנפלה לקרקע". ככה גם לגבי הקורונה הפכו אותנו לחולים ומדביקים שמו לנו מסכות על הפנים והתקשורת והמשטרה יצרו פחד אימים בציבור וכשרק הגיעו החיסונים נהרתם בהמוניכם להתחסן עכשיו יהיו חוכמולוגים שיגידו הנה עובדה אין מגיפה אז לכם אני אומר גם לא הייתה וגם בעולם אנשים מתים נכון גם אתם תמותו גם אני זה טבע העולם רק שאלה שמתו בתקופה הזאת נכתבו מתו מקורונה תתעוררו על עצמכם ותבינו שהעולם בנוי על כסף ואיפה שאפשר יהיה מישהו שיגזור עליכם קופון אתן רמז 4 דולר על כול מנת חיסון אם קנו מפייזר 36 מיליון תכפילו ב4$ ותבינו איזה קופון מישהו שם בכיס

מנחם,
    אז אתה מבין שבמילים אחרות הוא אומר שחמאס וצה"ל משתפים פעולה ביניהם ומהנדסים ביחד את הנתונים של הרקטות ששוגרו...
    אני כבר לא מדבר על זה שזה אומר שיחידת הרכש והניסויים הצבאית משתפת פעולה, וגם ארה"ב שרכשה את המערכת במיליארדים.

אני לא מבין בטילים ולא מבין בחיידקים ולא אומר שלא היו דברים מעולם,
    אבל תיאוריות קונספירציה תמיד יהיו ולא משנה כמה הזויות הן יהיו, כנראה שאי אפשר להלחם בהם.

אגב מתברר שיש מיליונים של אנשים שמאמינים שהעולם שטוח...

alfredn ,תקשיב לי בשנה הזאת פתאום הבנתי שאיפה שיש כסף יהיו מוכנים לספר לך את השקרים הכי הזויים רק למצוץ ממך את הכסף בכול דבר וענין ונושא תשאל את עצמך מי מרוויח מזה
    ומיד תגיע למסקנה של האמת בוא אתן לך דוגמא כמה סיפרו לנו במשך השנה שהילדים חולים ומחליאים ומדבקים וכבר קנו חיסון כדי לחסן אותם וראה איזה פלא הקורונה נעלמה בבת אחת יותר מזה על סמך מה קבעו למשל שהמדינה תעזור למי שנפגע עד חודש יוני הקרוב מה הם ניחשו שבזמן הזה הקורונה תעלם הם פשוט ידעו שהיא לא הייתה קיימת ולגבי החמאס הטילים שהם יורים הם לא מדוייקים הם שולחים טילים כפי יכולתם ואחוז הפגיעות שלהם הוא בערך 10% מה עשו עם כיפת ברזל התיישבו על ה90% הנותרים ואמרו שזאת ההצלחה שלהם זה טוב להרתעה וטוב למשחק מאוד פשוט ברגע שהחמאס יהיה עם טילים מדוייקים אז תראה שכיפת ברזל שווה לתחת כי היא לא קיימת הכול זה בלוף כולם משחקים פוקר ואלה שמהססים נופלים והקונספירציה נמצאת באמת של השקר שמפיצים בתקשורת לא באמת שלמשל אני כתבתי כי מי יאמין לי חוץ מההסטוריה עדיף להגיד שאני קונספירציה בכדי שאתה וכולם יהיו רגועים כי יש כיפת ברזל ויש חיסון ויש נא בעין

נערך לאחרונה על ידי מנחם, 27.05.2021 בשעה 08:29

מנחם, קוספירציות בגרוש תמיד היו ותמיד אהיו, ד"ר מוטי שפר הוא מדען מתוסכל ונקמן שהפתרון שלו לצערו לא נבחר. אני אישית צפיתי באחד הניסויים של כיפת ברזל והפגיעה היתה מדוייקת,מה שטוב בתאוריות ההזויות האלו שתמיד נאמרות מול "הדיותות" שלא מכירם את העובדות.קל לעשות מניפולציות מול ציבור שאין לו מושג בתחום בו מדובר

בוא והפריך לך את מה שראית נפילות של קסמים טילם וכול שאר חומרי הנפץ שהם שולחים תמיד מוצאים בשטח עכשיו ידידי היקר אם תביא תצלום אחד של אחד מהטילים שכיפת ברזל שיירט או לא ירט מהשטח אסכים אתך ויותר מזה קח את ביבי הגדול בגלל שנפתלי לא רוצה להתחבר אילו הוא נקרא בוגד בן אדם ששרת קצין בסיירת מטכ"ל בוגד???? אז למה שלא יגידו שמוטי מקנא כי בס"ה רק דוקטור עלוב שצעק שהמלך עירום נכון!!!! כי תבין כיפת ברזל נותנת כאילו הגנה לאזרח ואם זה ככה למה היו פגיעות הפעם יותר בשומר החומות איפה היית כיפת ברזל
    נערך לאחרונה על ידי מנחם, 07.06.2021 בשעה 08:02

מנחם,

שים לב לכתבות הבאות:

מהיום - מערכת כיפת ברזל גם בצבא ארצות הברית

https://www.mako.co.il/news-military/2020_q4/Article-33c0cdc6d7ed471027.htm

ארה״ב: תחרות יירוט טילים בין רפאל וריית'און לבין חברת DYNETICS

https://www.israeldefense.co.il/node/50242

אז במידה והמידע שלך נכון אז גם האמריקאים משקרים...

בנוסף לגבי יותר פגיעות שהיו ב"שומר חומות",זה בגלל שהמטחים יותר כבדים מבעבר.
    להגן מול טיל אחד שנורה זה לא כמו להגן מול 30 טילים שנורו יחד...

הכול הזיה אחת גדולה
    נערך לאחרונה על ידי עודד1, 08.06.2021 בשעה 07:56

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות