x

עמוד 5 מתוך 12 ראשוןראשון ... 34567 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 50 מתוך 111

נושא: אסטרטגית דצמבר - דיון !

שלום שחקן ,
    בסקירה האחרונה אמרתה :
    "יוצא אם כן כי שחקני המעוף יעדיפו כבר ללבות שורט סקוויז במידה ורמת 1480 תיפרץ (סביבות 1482-1486 להערכתי) מאשר להמשיך ולהמתין למימוש" .
    מדוע אם כן , באסטרטגיה האחרונה (המדד 1509.8 כרגע) אנחנו לא הולכים לונג חזק על המעוף ?.

האם לא היו אלה השחקנים שיצטרפו בסוף היום לקניות ויצרו עליה חדה כדי לאסוף מניות ולמכור אותם ביום רביעי בבוקר?

באסטרטגיה האחרונה שוב מניחים ירידה מטה , למרות שהמעוף התבסס יפה מעל 1490 .
    מקווה מאוד שהפעם לא טועים , ההפסד כבר די כואב .

שבוע שעבר , לשימחתי ראיתי את הפריצה מתקרשבת והחלטתי לוותר על צמד הקולים 60-90 וללכת רק על הפוטים, וגם היום לא נגעתי בצד הקולים
    מקווה לסגור עוד מעט את הפוטים ולחכות לאסטרטגיה של ינואר
    באסטרטגיה הזו היו המון עסקאות , מה שגרר מבחינתי הבדלי מחירים והגדיל את ההפסד.
    בסך הכל (גם כי בדצמבר הגדלתי את מספר הפוזיציות) אסטרטגיה זו מחקה את כל הרווח של השנה
    וגם מזה לומדים לקח

הי קסיו
    זה בדיוק העניין.
    אתה יכול להרוויח בכפיות כל השנה.
    ואז חודש אחד עם שוק שהולך נגדך והפסדת בדליים את כל מה שעמלת עבורו כל השנה.
    זכור תמיד - דע לנהל את הסיכונים שלך בעצמך.
    THE HOUSE NEVER LOOSE

היי קסיו
    אני לא משתתף באסטרטגיות של שחקן אבל אני די עוקב אחריהם.
    יש מיקרים שהאסטרטגיה בורחת אבל אם תישאר עם שחקן ותגלגל הלאה בזמן מסוים לפעמים לאחר מספר חודשים של גלגול אתה לא תפסיד.

ציטוט פורסם במקור על ידי casio צפה בהודעה
    שבוע שעבר , לשימחתי ראיתי את הפריצה מתקרשבת והחלטתי לוותר על צמד הקולים 60-90 וללכת רק על הפוטים, וגם היום לא נגעתי בצד הקולים
    מקווה לסגור עוד מעט את הפוטים ולחכות לאסטרטגיה של ינואר
    באסטרטגיה הזו היו המון עסקאות , מה שגרר מבחינתי הבדלי מחירים והגדיל את ההפסד.
    בסך הכל (גם כי בדצמבר הגדלתי את מספר הפוזיציות) אסטרטגיה זו מחקה את כל הרווח של השנה
    וגם מזה לומדים לקח
    גם אצלי תמיד יש פערי מחירים בין המחירים שהשחקן ואני מצליחים להשיג באסטרטגיה (לטובתו) .
    אפילו אם מסתכלים בהסטוריה של מחירי האופציות , רואים שהמחירים אותם פרסם שחקן באתר , יותר טובים מהעסקאות שבוצעו בפועל בזמן הפרסום .
    יותר מזה ,לעיתים בסיום אסטרטגיה ע"י שחקן ( בגין רווחים מצדו) , אני עדיין נמצא בהפסד .
    אני חושב ששחקן צריך לתת מחירים יותר ברי השגה , ע"מ שנוכל גם אנחנו להרוויח יפה .

צהרים טובים.
    אנסה להתיחס לכל השאלות / נקודות שעלו:
    1. אנחנו לא ליבינו מגמה אלא עד 1510 וזאת ע"י קידום פוזיציות PUT. לא ליבינו משום שהערכנו ששם
    גם יסתיים המהלך ואפילו יגיע תיקון קטן ולכן ב PRO סחרנו מהלך עולה מ 1490 ועד 1510 אך לא מעבר.
    לא ראינו כיצד בוול סטריט העליות ממשיכות בשבוע שהוא מסורתית אפס תנועה + איך נוצר שורט סקוויז
    מעבר לנקודה שציינו לאחר שממילא ההגנות הושלמו וכך שחקני המעוף כבר היו עמוק בכסף ולא השפיעו
    לרבות אי כניסה לפקיעה.
    2. לא אנחנו הצטרפנו למהלך בסוף היום. היתה זו קרן שבחרה לפעולה בדקות הנעילה (כנראה נאלצה)
    ולכן היתה חייבת להתכסות בהתאם לתשקיף ולרכוש ביקר. זה תוקן ביום המחרת ולכן חסר משמעות.
    3. פערי מחירים וריבוי עסקאות - נפגע ברווח המצוין שלנו ב 200 ש"ח ובמידת הצורך ביותר אבל שימו לב
    שזו עולה רק באסטרטגיה זו אחרי שנה של למעלה מ 30 אסטרטגיות.

שלום שחקן,
    תודה על ההתיחסות .
    בנוגע לנקודה השלישית : פערי מחירים וריבוי עסקאות , הפגיעה היא בממוצע מעל 50 ש"ח לתיקון (בין התיקון המוצע לבין מה שאני מצליח להשיג בפועל- גם אם מבוצע תכף אחרי הפרסום) , כך שאם יש למשל יש 10 תיקונים לאסטרטגיה , פער המחירים גדל למעל ל-500 ש"ח ! .
    אודה לך מאוד אם מחירי האסטרטגיות המתוקנות יהיו יותר ברות השגה .

שנה אזרחית מוצלחת
    רפאל .
    ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    צהרים טובים.
    אנסה להתיחס לכל השאלות / נקודות שעלו:
    1. אנחנו לא ליבינו מגמה אלא עד 1510 וזאת ע"י קידום פוזיציות PUT. לא ליבינו משום שהערכנו ששם
    גם יסתיים המהלך ואפילו יגיע תיקון קטן ולכן ב PRO סחרנו מהלך עולה מ 1490 ועד 1510 אך לא מעבר.
    לא ראינו כיצד בוול סטריט העליות ממשיכות בשבוע שהוא מסורתית אפס תנועה + איך נוצר שורט סקוויז
    מעבר לנקודה שציינו לאחר שממילא ההגנות הושלמו וכך שחקני המעוף כבר היו עמוק בכסף ולא השפיעו
    לרבות אי כניסה לפקיעה.
    2. לא אנחנו הצטרפנו למהלך בסוף היום. היתה זו קרן שבחרה לפעולה בדקות הנעילה (כנראה נאלצה)
    ולכן היתה חייבת להתכסות בהתאם לתשקיף ולרכוש ביקר. זה תוקן ביום המחרת ולכן חסר משמעות.
    3. פערי מחירים וריבוי עסקאות - נפגע ברווח המצוין שלנו ב 200 ש"ח ובמידת הצורך ביותר אבל שימו לב
    שזו עולה רק באסטרטגיה זו אחרי שנה של למעלה מ 30 אסטרטגיות.

שנה אזרחית מוצלחת לכולם

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות