x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: מישהו יכול להסביר לי עמלות קנייה ומכירה של ניע"ז?

מישהו יכול להסביר לי עמלות קנייה ומכירה של ניע"ז?

בבקשה לענות רק מי שיודע, ועדיף לציין לאיזו שאלה מה-3 עונים. תודה...

1. בבנק אמרו לי שעל קנייה של מנייה זרה יש עמלה שהם (הבנק גובים) ועמלה שה"ברוקר" לוקח. כשאני לוחצת על אישור קנייה של מניה, אז רשום לי מהי העמלה המשוערת (אבל זו רק העמלה של הבנק). איפה אני רואה בפועל מה עמלת הברוקר?

2. האם יכול להיות שבבנק גובים ממני גם עמלה שלהם וגם עמלת ברוקר ובבית השקעות יגבו ממני רק עמלה FIX של בית ההשקעות?

3. האם יכול להיות שבבנק על קניית מניות מסויימת, נגיד בסכום של 2 מיליון שקל טוטאל, גבו ממני כמה מאות שקלים, ובית השקעות יגבה ממני על אותה קנייה רק מחיר FIX קבוע של כמה דולרים בודדים? לכאורה זה פער עצום בכסף העמלה

תודה לעונים

בקשר ל - 3
    הבנק גובה עמלה באחוזים ולמשל אינטראקטיב ברוקרז גובים סנט או חצי סנט למניה אז ברור שכן.

ציטוט פורסם במקור על ידי ydavid צפה בהודעה
    בקשר ל - 3
    הבנק גובה עמלה באחוזים ולמשל אינטראקטיב ברוקרז גובים סנט או חצי סנט למניה אז ברור שכן.
    אז איזה אינטרס יש לי לסחור דרך הבנק ולא דרך בית השקעות (אני שואלת שאלה אמיתית ורצינית).
    האם בית השקעות פחות בטוח מהבנק?
    אם למשל מישהו עושה 4 פעולות ביום, זה עולה 2000-3000 בבנק לעומת 150 שקל בבית השקעות. הגיוני?????

השאלה היא- איזה אינטרס יש לך בכלל לסחור דרך גוף ישראלי אם את לא גוף ענק בעצמך?
    אני נשמע כמו נציג שלהם, אבל בארץ- רק IB! פשוט אין להם תחרות כרגע. ההצעות והעמלות של הבנקים ובתי ההשקעות מעליבות(אלא אם כן את עומדת בכמה תנאים קשוחים מאד, ואין הרבה שעומדים בתנאים האלה).

אז כן, את יכולה להמשיך להתלבט מי את רוצה שיגנוב לך פחות כסף, או שאת יכולה לפתוח חשבון ב-IB ולקבל תנאים הוגנים בלי שידפקו אותך.
    יש להם גם נציגות בארץ עם תמיכה בעברית והכל, אז אני פשוט לא מבין מי שסוחר בחו"ל דרך בנק או בית השקעות.

אין אינטרס לסחור דרך הבנק או בית השקעות מניות חו"ל.

יש סוגיה אחת בלבד שיש לשים לב אליה וזה רק אם את עושה שורטים גדולים או כותבת אופציות ללא הגנות : IB לא מזהירים או שולחים התראות לגבי קירבה ל- MARGIN CALL. הם פשוט עושים MARGIN CALL מייד ובלי הזהרות.

דויד,

דבר ראשון, לדעתי אתה טועה. אם אני זוכר נכון, אתה מקבל התראה למייל כשאתה מתקרב לסף הביטחונות, אבל גם אם לא, בלחיצת כפתור בתוכנה אתה רואה את הביטחונות ואת כל מה שאתה צריך, ככה שזו לא אמורה להיות בעיה, מה גם שסוחר שמנהל נכון את הכסף שלו, לא אמור לחרוג פתאום מביטחונות.

לא כתבתי שאתה לא יכול לדעת מה סף הבטחונות רק אמרתי שזה לא כמו ברוקר בארץ שמתקשר אליך ושולח לך התראות לטלפון.
    IB מבצעים MARGIN CALL באופן מיידי. אין בזה כל רע לדעתי אבל חשוב לדעת למי שרגיל לבתי השקעות בארץ.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות