x

עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 37

נושא: אסטרטגית נובמבר - דיון !

שחקן - האסטרטגיה תוכננה להסגר לפניי יום הבחירות, אני מבין שממשיכחם כרגיל, לקחתי קצת הגנות שבועיות, וחישגדים קטנים.
    בהצלחה

ציטוט פורסם במקור על ידי israeli_oracle צפה בהודעה
    שחקן - האסטרטגיה תוכננה להסגר לפניי יום הבחירות, אני מבין שממשיכחם כרגיל, לקחתי קצת הגנות שבועיות, וחישגדים קטנים.
    בהצלחה
    עד שקול 1410ישחק נאכל הרבה קש

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    Petah Tikwah, Hamerkaz, Israel, Israel
    אפשר חקבל ZERO מעטודכן
    תודה
    אלי

שלום,

מצורף גרף אסטרטגיה:
    http://www.s-maof.com/Forum/zerosum....ons/Show/50221

אני מקווה שנכון, כי הזירוסאם לא פעל לי ולכן לא יכולתי לתקן בזמן אמת את הגרף, אלא בדיעבד.
    האמת זה היה בעייתי מבחינתי שהזירוסאם לא עבד, כי אני לא זוכר במדויק את הנתונים ואז קשה להבין בדיוק באיזה מצב אתה, אם טוב או רע.

בהצלחה ושבת שלום

ציטוט פורסם במקור על ידי alfredn צפה בהודעה
    שלום,

מצורף גרף אסטרטגיה:
    http://www.s-maof.com/Forum/zerosum....ons/Show/50221

אני מקווה שנכון, כי הזירוסאם לא פעל לי ולכן לא יכולתי לתקן בזמן אמת את הגרף, אלא בדיעבד.
    האמת זה היה בעייתי מבחינתי שהזירוסאם לא עבד, כי אני לא זוכר במדויק את הנתונים ואז קשה להבין בדיוק באיזה מצב אתה, אם טוב או רע.

בהצלחה ושבת שלום

בתיקון של היום יש טעות אנחנו מופסדים עח קול 1410

יש משהו שאיני מצליח להבין באסטרטגיה הזו.
    האסטרטגיה נפתח עם תקבול של 1465 ש"ח. כאשר הסיכון הוא של 3000 ש"ח. כלומר הנזק המקסימלי הוא 1535 ש"ח. כשהיעד שלנו הוא 25 אחוז מתוכם, כלומר 383 ש"ח.
    כעת אנו בהפסד של 1653, כלומר הפסד של יותר מ100 אחוז, ועדיין יכולים להפסיד הלאה. איך יתכן הפסד של יותר מ100 אחוז? ומה היעד שלנו כעת לרווח? 25 אחוז ממה?

אני גם לא מבין למה לא לגלגל את הפוטים לחודש הבא. אנחנו עדיין מצפים לירידות? כי התטא של הפוטים בחודש הזה נגמרה לגמרי.

הנה מצינו את הפוטים
    אני לוקח סיכון קטן, גלגלתי רק חצי מהכמות בפוטים את החצי השני אגלגל כשהמדד טיפה ירד

ציטוט פורסם במקור על ידי neveyaakov צפה בהודעה
    יש משהו שאיני מצליח להבין באסטרטגיה הזו.
    האסטרטגיה נפתח עם תקבול של 1465 ש"ח. כאשר הסיכון הוא של 3000 ש"ח. כלומר הנזק המקסימלי הוא 1535 ש"ח. כשהיעד שלנו הוא 25 אחוז מתוכם, כלומר 383 ש"ח.
    כעת אנו בהפסד של 1653, כלומר הפסד של יותר מ100 אחוז, ועדיין יכולים להפסיד הלאה. איך יתכן הפסד של יותר מ100 אחוז? ומה היעד שלנו כעת לרווח? 25 אחוז ממה?
    קח בחשבון שירדנו עם הקולים עד 1410>לגבי דצמבר יש קצת בעיה-כי התקבול רק אם הוא יתקבל במלואו יכסה את ההפסד-החודש ארוך-תקבול דצמבר 1500 הפסד נובמבר 1435
    נערך לאחרונה על ידי אלפיון, 25.11.2016 בשעה 00:01

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות