x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 22

נושא: אסטרטגית אוגוסט - דיון !

לא, מה שהוא עשה זה כתיבה ב 490 וקנייה ב450 שבועי, אין לו 430 בכלל
    אגב CASIO אתה יכול לבחור שהאסטרטגיה תהיה ציבורית ונוכל להמשיך לעקוב

רוני תודה
    האסטרטגיה היא עכשיו ציבורית = casio 999
    היא נפתחה ב 1466 במחירים טיפה יותר טובים משחקן וההשלמה של כתיבת הצד התחתון בוצע במדד 1462
    אבל זה לא אמור לשנות משמעותית
    אני מקבל קופסא , מישהו יכול להגיד לי אם אני טועה ?

ממה שראיתי אין לך בכלל P430. כתבת 2 במחיר 550 ואז קנית אותם במחיר 630?! (הפסדת 160 שקל סתם) ואז משום מה כתבת P500 שסותר את הנחת הירידה של האסט'. אם השוק ירד אתה תפסיד את מה שתרוויח בפוט השבועי. לפי דעתי אתה צריך רק 460 כדי שהאסט' תשחק.

שוב
    תסתכל על 4 פעולות הראשונות
    עד כאן הפעולות של שחקן
    עכשיו הוספתי p1500 עם הגנה P1430
    תסתכל על P1430 בנפרד מהפוט של שחקן
    עם זה מפריע לך אז תמכור 1480 ותקנה הגנה ב P 1420
    גם כאן תקבל קופסה

ה 2 האחרונות הן תוספת שבטיח קופסה

שלום קסיו,

לא רואים אבל האוכף שלך (ההר בגרף) הוא על הסקלה הגבוה כלומר הוא בין 1460-1490, שזה בניגוד להנחה שאנו בכיוון למטה.

דבר שני, אני חושב שהגרף לא מוצלח בשילוב השבועיות, כי הוא מראה גרף כאילו הכל חודשי אבל בעצם תצטרך לבצע רכישות נוספות כשהשבועיות יפקעו כלומר תוציא עוד כסף וכרגע לא ידוע בכמה ואז הגרף ישתנה.
    לדוגמא אם מניחים ששוב נקנה את P1450 גם ב AUG2 אז במדד 1450 היא תעלה לך בערך 1200 ₪, תעשה כפול 2 אצלך ואז הגרף שלך עובר להפסד. ואם שוב המדד יהיה ב 1450 כתרכוש את P1450 ב AUG3 זה עוד 1200 וכן הלאה.

יום טוב

אלפרד
    זו כנראה התשובה הנכונה, אין לדעת באיזה מחירים נקנה את האופציה השבועית בפעם השניה
    ולכן קשה להסתמך על הגרף כאשר משלבים חודשיות ושבועיות
    תודה רבה

שלום לכולם ותודה למי שיכול לייעץ ! להלן פעולת שביצעתי ביום חמישי 4.8

כתיבה C1480 תקבול - 570
    כתיבה P1400 תקבול - 350

קנייה C1490 שבועי12.8- עלות 30
    קנייה P1400 שבועי12.8 - עלות 38

(כל פעולה 20יחידות)

בעיה עיקרית שלי כמובן עם הקולים הכתובים וחשש מוחשי להמשך עליות , איך להזיז כתיבות ?איך לקנות בטחונות חדשות?

תודה מראש לעונים

אפי.

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    Petah Tikwah, Hamerkaz, Israel, Israel
    לא נראה טוב
    יש כפילות עם
    כתיבה P1400 עם קנייה P1400 שבועי12/8

שלום אפי,

לא ציינת אם יש לך בטחונות עודפים? האם בית המסחר שלך מתחשב בשבועיות עבור הקטנת בטחונות? מה הצפי שלך כשפתחת את האסטרטגיה? מה הצפי היום?

אפשרות אחת היא לקדם כבר עכשיו את הפוטים.

אפשרות שניה ולדעתי כדאית יותר, להמתין לרגע שבו אתה מגלגל את השבועיות ואז לקדם את הכתיבות כך שלא תצטרך להוציא כסף על הגלגול.
    אולי בנתיים השוק ירד ואז תקבל יותר על קידום הפוטים גם מבחינת הדלתא וגם מעליית סטיית התקן, כמו כן ההגנות גם יהיו זולות יותר ובדשדוש אין חשש שנאבד פרמיה על המתנה של הגלגול כי התטא(שחיקה) של P1420 לדוגמא היא 11₪ ליום .
    החשש הוא כמובן אם השוק ימשיך לעלות ויש שחושבים שנגיע לרמת ההתנגדות 1500~ (פה לדוגמא הייתי חושב להוסיף כתיבות).

אז אולי אפשר לשלב, כלומר קידום קטן\חלקי עכשיו וקידום נוסף בגלגול בהתאם למה שיהיה.

כמובן שאין אחריות על הדיעה שלי ואין כאן המלצה וההחלטה היא שלך בלבד.

בהצלחה

תודה לעונים

hlih1955- לא הבנתי את התגובה שלך , פוט שבועי לצרכי הגנה ללא מרווח מוריד את הבטחונות משמעותי, (סוחר דרך IBI)

אלפרד - מודה על ההתייחסות , במדד מתחת 1470 אין לי צורך בהכוונה, פשוט מעולם לא הייתי כתוב באופציה כמעט בכסף(1480C)

עם הגנה שבועית , במידה והמדד סביב 1480+ ביום חמישי הקרוב אקנה הגנה שבועית נוספת( בעלות 200 ש''ח לפחות ) ועדיין אשאר 'בפלונטר' ..

השאלה איך הכי נכון להקטין חשיפה במידה ומדד ממשיך צפונה (יש לי נטו תקבול לאחר הגנה שבועית12.8 850ש''ח לצמד כתיבות P+C)

תודה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות