x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: אופציות למתחילים

Smile אופציות למתחילים

שלום, בתקופה האחרונה התחלתי להתעניין באופציות אך אין לי מספיק ניסיון וידע בנושא
    אשמח לטיפים טובים

שלום לך,

התלבטתי אם לנסות להניא אותך מלהיכנס לתחום זה כי אין לך מושג מה השוק הזה ומה הסיכון שיש בו, כי מן הסתם באת כי שמעת על הסיכוי שיש בו, אבל אני מניח שזאת הבחירה שלך בסופו של דבר.

רק טיפ 1 אתן, אם תחליט להיכנס אני ממליץ לך להשקיע רק סכום כסף שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד את כולו.

זה לא כמו השקעה במניות או במדד ששם הסבירות להפסיד רק עד 30% היא גבוהה (מדבר על מניות בסיס), כי באופציות אתה יכול להפסיד בכמה שעות 90% ממה ששמת.
    יש אנשים שאני מכיר ששמו כסף שהיה מיועד לבית (ואפילו יותר) והפסידו את כולו, כי היה מול העיניים מה יקרה אם הם צודקים (רווח בלתי יאמן בחודש אחד), אני זוכר שגם היה סיפור על מישהו שהתאבד כי שם כסף שלו ושל המשפחה כי סך הכל רצה לעזור להם ולהרוויח להם כסף ונשאר להם כלום.
    עד כאן ההפחדות.

מעבר לזה אם תחליט בכל זאת להיכנס, יש לך מידע חופשי באינטרנט והגעת לאתר שישמחו לעזור לך ויש לך חיפוש בצד שמאל למעלה (ציור של זכוכית מגדלת) לכל שאלה.

בהצלחה

ציטוט פורסם במקור על ידי V11 צפה בהודעה
    שלום, בתקופה האחרונה התחלתי להתעניין באופציות אך אין לי מספיק ניסיון וידע בנושא
    אשמח לטיפים טובים

אין לך סיכוי

רק אחרי שכר לימוד של מאות עם לא יותר אופציות תוכל להתחיל להבין מה הית צריך לעשות ולא עשית
    וזה בלי לקחת בחשבון את המשחק של השחקנים הגדולים שמושכים את הקטנים למטה ולמעלה ומנהרים אותם כמו עלה נדף ברוח וגורמים להם להפסדים עצומים

המלצה שלי תתרחק אן שתכין 100000 כשכר לימוד

במחילה מכבוד המגיבים , V11 הסכת ושמע ... א. אין מושג כזה טיפים באופציות ! זה מקצוע שלם שצריך ללמוד אותו .
    ב. אין דבר כזה להבין באופציות בלי להבין בכלל בשוק ההון בחוקיו ובשגעונותיו !
    ג. אחרי שיש בידך ידע תיאורתי מקיף ( וזה דורש השקעה לימודית לא מבוטלת ) תעקוב אחרי האסטרטגיות של שחקן
    ביום שתצליח לחזות מראש את המהלכים שלו ולהבין אותם אז זה הזמן להיות קצת עצמאי .
    ד. טיפ אחד כן אני יתן לך !!! אין אתר אחר הוגן מקצועי מחנך וחברי כמו " שחקן מעוף " .
    נערך לאחרונה על ידי amibd, 11.07.2016 בשעה 12:59

עוד משהו, האתר פתוח קורס בנושא:

http://s-maof.com/LandingPages/openCourse/

לדעתי הקורס לא יקר, ותזכה להכיר כמרצה אדם שכשמו כן הוא פשוט אלוף (במידה והוא ירצה).
    נערך לאחרונה על ידי alfredn, 11.07.2016 בשעה 13:23

אכן קטונתי מלהוסיף למכובדים כאן ברשימה. כל אחד כותב מדם ליבו. השוק נותן לך להרוויח בכפיות (כסף קטן) אבל להפסיד בדליים(כסף גדול). אפילו לי שאני עובד כבר 10 שנים בנגזרים יש הרבה מה ללמוד מהשחקנים בשוק.
    הרבה שחקנים נשרפו תוך זמן קצר דווקא מכיוון שהיו בטוחים שהם יודעים מה כיוון השוק.
    כל אחד כאן כתב עיצה. אתן לך אחת בחינם: במידה ואתה מתכוון לכתוב , אל תכתוב פוטים בתקופה הקרובה. חודשים אוגוסט ספטמבר מאוד מסוכנים (ע"ע 8/2011 , 8/2015) ותוחלת ההפסד גבוהה. השוק על אדים ומאוד מסוכן.
    ואל תשכח לשנן את תפקיד היווניות בתיק.
    בהצלחה.

עצה אחת בעניין - תזכור תמיד - באופציות מה שמעניין זה היווניות ולא הגרף.

הי.
    אגיב בקטנה, שכל מילה בתגובות לא יכולה לעזור למי שקופץ כמו צפרדע חסר מנוחה, שזה לדוגמא אני...
    קודם כל זרקתי לפח את המאה אלף, כן כן, אחרי התפרעות לא מודעת בכתיבות, שבזמנו נראתה הגיונית.
    אחכ קיבלתי שכל, ישבן ואיפוק.

אם זה ינחם אותך...הרבה שילמו שכר לימוד פי 5 ו 10 .....

ציטוט פורסם במקור על ידי sisteron צפה בהודעה
    הי.
    אגיב בקטנה, שכל מילה בתגובות לא יכולה לעזור למי שקופץ כמו צפרדע חסר מנוחה, שזה לדוגמא אני...
    קודם כל זרקתי לפח את המאה אלף, כן כן, אחרי התפרעות לא מודעת בכתיבות, שבזמנו נראתה הגיונית.
    אחכ קיבלתי שכל, ישבן ואיפוק.
    אכן, עולם הכתיבות הוא מסוכן. שכן אין הרבה שחקנים שכותבים ...הכל זה מכונות ומכאן נכנסת לעולם הנגזרים תורת המשחקים.... זה עולם מטורף וחייבים להיות תמיד בתוך השוק.
    כשהייתי טירון עשיתי טעות והכנסתי כסף של דירה. כתבתי פוטים והייתי חשוף בחודש 8/2011 . לא אשכח את יום א' אחרי הורדת הדירוג של ארהב עד סוף ימיי. מחקתי רבע מהתיק.
    כיום אני יכול להגיד מזל שזה רק רבע ונשאר משהו לקניית הדירה....
    אבל...עם השנים למדתי והבנתי שכל יום מסחר מתחיל עם אפשרות לפתיחה אנגלית עם קפיצה של 1000 או 2000 אחוז בנגזרים. ומכאן אני מחליט כמה אני מוכן להפסיד לעומת הרווח והסיכון.
    הרבה איפוק והבנה שעדיף להרוויח בקטן לאורך זמן.
    יום טוב לכולם

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות