x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 25

נושא: אסטרטגית יולי 2 - דיון !

ציטוט פורסם במקור על ידי מנהל טכני צפה בהודעה
    alfredn, ranjef נבדוק את זה, אבל עוד קודם לכן הייתי מציע לבדוק תיקיית ספאם.
    במידע והמייל הגיע לשם, לחצו "לא ספאם" כדי שזה לא יחזור על עצמו.
    צדקת, אצלי היה בתיבת ספאם ולא מבין למה? הודעות קודמות קיבלתי והודעות של הדיון קיבלתי בלי בעיה.

שלום,

עם כל הבלאגן שכחתי לצרף
    גרף אסטרטגיה:
    http://www.s-maof.com/Forum/zerosum....ons/Show/49850

תודה ובהצלחה

שלום,

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    בוקר טוב
    לאחר פקיעה יחסית מוצלחת בהתחשב בספוט לפני ימים בודדים אנו מניחים תנועה אפסית ועדין פוטנציאל גבוה יותר לירידה.

השלמה:
    כתיבת 2 יח CALL 1460 - תקבול עבור על יחידה 1920 ₪.
    קנית 2 יחידות CALL 1490 (שבועי) - עלות נוכחית 95 ₪.

פקיעה:
    פקיעת 2 יחידות CALL 1450 - כל יחידה נכתבה בתקבול 2080 ומחירן בפקיעה 1286 = רווח 1588₪.
    פקיעת 2 יחידות CALL 1480 - כל יחידה נרכשה בעלות 450 ומחירן כעת 0 = הפסד 900 ₪.
    מצורף גרף אסטרטגיה (עם הנחת פקיעת שבועיות ב0 וכן כולל את ההפסד המגולגל מיולי):
    http://www.s-maof.com/Forum/zerosum....ons/Show/49931

יום טוב ושבת שלום

דבר נוסף בבקשה,

אני לא רוצה להשמע קנטרני או לעקוץ או לעלוב, כי אני אוהב את האתר הזה ומעריך ומוקיר את שחקן ואת אנשי האתר ואני מקבל ממנו המון ועוד בחינם ואני מאמין שה"בעיה" שאני חווה היא מתום לב ותו לא ואני רק מחפש איך אפשר לשפר את הבעיה.

שמתי לב באסטרטגיה שהמחירים הם מחירים של כ 5 דקות לפני שאתם מפרסמים את האסטרטגיה וזה יוצר לי גאפים גדולים בין במחירים שלכם למחירי השוק.

לדוגמא היום פרסמתם את התיקון ב 9:56
    ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    9:56
    .
    .
    השלמה:

כתיבת 2 יח CALL 1460 - תקבול עבור על יחידה 1920 ₪.
    אלו המחירים שהיו בפועל:
    קובץ מצורף 9649

ניתן לראות בקובץ (מקווה שרואים) המחירים ב 9:56 היו 1860-1870 כלומר כבר הבדל של 50 ₪, מספיק שמצמצתי דקה\שתיים ועכלתי מה הולך פה, ב 9:58 במחיר כבר 1820, כלומר כבר הבדל 100 ₪ (לי אישית לקח קצת יותר זמן וגם עקב בעיית בטחונות, לצערי אני כתבתי את היחידות שלי בממוצע 1760, אבל זה כבר לא שייך).

גם באופציות השבועיות ישנה לפעמים בעיה שהמחיר שאתם רושמים אולי הוא מחיר אחרון אבל הוא לא ריאלי, כי העסקה האחרונה בו היתה לפני חצי שעה!! (P1410 שבועי מהתיקון של ה 13.07) או בגלל שאין מספיק נזילות באופציה כי עומד קונה\מוכר 1 ואתה צריך לקנות\למכור 20 יחידות ובעצם המחיר זז בגלל זה.

וכמעט כל תיקון יוצר עוד ועוד פער (ואני מודה שחלקו באשמתי) וכיום הפער הוא 400 ₪ לרעתי מול שחקן, כך שאם האסטרטגיה תסגר ברווח של 500 ₪ אני אחרי עמלות עוד אהיה בהפסד.

אני מבין שלוקח זמן מרגע שמחליטים על התיקון ועד שרושמים באתר ומפרסמים ומבין שאי אפשר הכל במיידי וכמו שאמרתי מטרתי היא מהצד החיובי ולא השלילי, אבל אשמח אם תוכלו לפחות לבדוק אם ישנה אפשרות איך להקטין את הבעיה.

תודה רבה ושבת שלום

הי

תמיד יש פער , ואני לוקח את זה בחשבון
    הבעיה הגדולה היא באסטרטגיות הנמשכות כמה חודשים היו כמה כאלה שנה שעברה וזאת הראשונה ב 2016 אם אני לא טועה
    באסטרטגיות כאלה אני בדרך כלל חותך ויוצא בהפסד
    באסטרטגיות הטובות ויש מלא כאלה , יוצאים מהר והפער לא משפיע על הרווח

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    Petah Tikwah, Hamerkaz, Israel, Israel
    מישהוא יכול לפרסם ZERO עדכני
    תודה
    אלי

יש לך אסטרטגיה מעודכנת בהודעה 13 בהנחה שהשבועיות פוקעות ב0.

בנוסף שמתי גם בסימולטור האופציות אסטרטגיה, אבל היא מראה רווח כי משום מה לא מתחשבת בהפסד של 2670 ₪ מסגירה של יולי.

כרגע ההפסד כ 1950 ₪

שבוע טוב

שלום חברים,
    לאחר שהייה ארוכה בחול, חזרתי ואני כאן.

קסיו ואלפרד: הנושא דובר בעבר. להפתעתי אני מבין שלא טופל.
    אכן מתקבלים איתותים למחירים לא ריאלים המתבססים על עסקא אחרונה שכבר אינה רלוונטית.

מי יכול לעשות לי סדר:
    1. כמה אסט רצות כרגע?
    2. האסט שמדוברת כרגע, מאיזה חודש היא מתגלגלת?
    THE HOUSE NEVER LOOSE

לאלפרד, קסיו וכל החברים,
    אין באפשרותנו לעקוב ולהתאים את המחירים באסטרטגיות בהתאם לביצועים של חברי הפורום,
    המחירים הנלקחים הינם בהתאם לביד ואסק באותן הדקות.
    וכמו כן, כשאתם מציינים את ההפרשים בהם עשיתם את האסט/תיקון אתם שוכחים לשים לב לזה שהרבה פעמים חישוב הכולל של אסט נעשה עם נטייה,
    כלומר אם פוזיציה נסגרת ברווח של 258 שח ליחידה החישוב שיכנס לשורה הכוללת הוא רק 250 שח (וככה זה גם כשיש יותר מיחידה אחת בפוזיציה). כנל מחירי
    שבועיות שבהם אם עלות הסגירה היא כמה שקלים תמיד נכניס כאפס ויכול להיות שגם ביצוע מתעכב נגיד היום שפתחנו ב 64.5 ועכשיו 66.5 דוקא יוביל לרווח.
    אמיתי לשאלתך, כרגע יש 2 אסטרטגיות - יולי2 ואוגוסט שנפתחה לפני כחצי שעה.
    האסטרטגיה המתגלגלת היא יולי2, יולי הראשונה נסגרה ביעד ימים בודדים אחרי הפתיחה.

תודה רבה.
    בנושא המחירים: כפי שדובר בעבר. אין לקחת את העסקא האחרונה, אלה את המחיר המוצע לעסקא כרגע.
    לדוגמא: עסקא אחרונה=120. הצע כרגע 90. אז המחיר הריאלי הנכון הינו 90 - כי פה נפגשים ההיצע והביקוש
    THE HOUSE NEVER LOOSE

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות