x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 13 מתוך 13

נושא: קניה ק 470

אוקיי, בא ננתח את זה לפרוטות

כולנו מסכימים שהשקעה באופציות או לצורך הענין כל השקעה עומדת על 50:50 - דהיינו אף אחד בעולם יכול לומר בוודאות אבסולטית על השקעה מסיומת אם תצליח או לא - ולכן זה עומד על 50:50, ולכן דעת המשקיע אינו רלוונטי מבחינה הסתברותית, כי גם אם הוא סבור שהסיכוי לרווח גבוה מהסיכון, עדיין זו דעתו, ולכן אינני רואה איך נכנס תוחלת למשוואה.

אבל גם אם משום איזה סיבה שהיא נניח שאתה צודק, בחישוב תוחלת המצב גם לא טוב (בלשון המעטה), מכיוון שאם אתה מכניס תוחלת לסיפור, המפרסם המקורי (alfa5342 להלן op) כותב שמדובר ב90 אחוזי הצלחה לעומת 10% הפסד.

האם הop התכוון ל90% מהטריידים או 90% מהכסף המושקע, לדעתי הop התכוון ל90 אחוז מהטריידים, ולכן אם אני יחשיב תוחלת עדיין מדובר בהשקעה שאחוז הסיכוי ביחס לסיכון (בכסף) עומד על אחוז מאד גבוה.

אז נכון שהאחוז לא יעמוד על 1100% כאמור לעיל, אבל עדיין יעמוד על מאות אחוזים, ולכן דעתי דלעיל בעינה עומדת.
    נערך לאחרונה על ידי אבי1, 09.02.2016 בשעה 16:04
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אבי1, לא חושב שיש ביננו מחלוקת קשה. קניה ללא הכנסה מכתיבה היא הימור על כיוון, אבל בוא נשים מספרים לפי מה שמסר Alfa
    - לצורך הפשטות נניח רווח של 160 ש"ח בהסתברות של 90%, והפסד של 1780 בהסתברות של 10% (מחיקה טוטאלית).
    סה"כ אנו מדברים על תוחלת שלילית של 34 ש"ח. אם יש שינוי קטן במספרים אזי אולי הבחור אפילו מתאזן או מרויח. זה החישוב הנכון לעניות דעתי.

ציטוט פורסם במקור על ידי ori88 צפה בהודעה
    - לצורך הפשטות נניח רווח של 160 ש"ח בהסתברות של 90%, והפסד של 1780 בהסתברות של 10% (מחיקה טוטאלית).
    לכן שאלתי
    ציטוט פורסם במקור על ידי אבי1 צפה בהודעה
    האם הop התכוון ל90% מהטריידים או 90% מהכסף המושקע
    90% מהכסף המושקע, הכוונה היתה כל עסקה פר עסקה.
    וכתבתי...
    ציטוט פורסם במקור על ידי אבי1 צפה בהודעה
    לדעתי הop התכוון ל90 אחוז מהטריידים
    דהיינו כלל העסקאות
    ולכן בעיסקה לגופה של עיסקה החישוב...
    אבל אתה יודע מה, אתה צודק בא נניח לזה.
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות