x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: ק 580 ילך ל 1400 , למה? כי ככה רואים בגרף המצורף

ק 580 ילך ל 1400 , למה? כי ככה רואים בגרף המצורף

111.jpg הסבר קצר: צד שמאל גרף ירוק , ניתן לראות כי במחיר 1400 הגרף הזוהר חצה את הקו האדום כלפי מעלה, האופציה ירדה מתחת למחיר 1400 למרות שהגרף הזוהר המשיך להיות מעל הקו האדום, מה שאומר לאן שהיא לא תרד היא תחזור לפחות ל 1400 ואולי יותר, למה? כי זאת התוכנה. כרגע המחיר 1220
    נערך לאחרונה על ידי afla5342, 06.12.2015 בשעה 12:51

תודה רבה אפללו, גרפים עושים הרבה סדר

ציטוט פורסם במקור על ידי afla5342 צפה בהודעה
    111.jpg הסבר קצר: צד שמאל גרף ירוק , ניתן לראות כי במחיר 1400 הגרף הזוהר חצה את הקו האדום כלפי מעלה, האופציה ירדה מתחת למחיר 1400 למרות שהגרף הזוהר המשיך להיות מעל הקו האדום, מה שאומר לאן שהיא לא תרד היא תחזור לפחות ל 1400 ואולי יותר, למה? כי זאת התוכנה. כרגע המחיר 1220
    למרות שהקול נפל ל 800 ש"ח אני חוזר ואומר מחיר של 1400 ש"ח נקבל בהמשך ,,,רכישה היום תניב 600 ש"ח ליח'. בהצלחה

לא הייתי מודד קוים בגרף אופציה , זמן וסטיה גם משחקים והגרף מודד רק מחיר
    אני מצרף גרף מעוף עם אפשרות לפריצת משולש כלי מטה
    maof.jpg

בכדי שקול 1580 ילך ל 1400 פוט 1580 צריך להשיל לפחות 2000 שח--כרגע נסחר ב מעל 4,000 שח

Talking

ציטוט פורסם במקור על ידי אלפיון צפה בהודעה
    בכדי שקול 1580 ילך ל 1400 פוט 1580 צריך להשיל לפחות 2000 שח--כרגע נסחר ב מעל 4,000 שח
    נחכה ונראה, אני לא מאכזב בדרך כלל

אני לא כל כך מבין איך החלטת שמחיר האופציה יעלה כאשר המגמה היא ירידות לטווח הקרוב .

@afla5342 אין לי מושג איך אתה מנתח את הגרף ולמען האמת לא הבנתי את ההסבר שלך למה זה יעלה ל1400
    אבל מה שאני רואה בגרף המצורף זה תעלה יורדת יפה (אין לי גרפים של אופ' השתמשתי בשלך, i hope you don't mind)

אופק580.JPG
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

ציטוט פורסם במקור על ידי אבי1 צפה בהודעה
    @afla5342 אין לי מושג איך אתה מנתח את הגרף ולמען האמת לא הבנתי את ההסבר שלך למה זה יעלה ל1400
    אבל מה שאני רואה בגרף המצורף זה תעלה יורדת יפה (אין לי גרפים של אופ' השתמשתי בשלך, i hope you don't mind)

אופק580.JPG
    היי חברים , אני חייב הסבר למה שקרה עם היעד שנתתי, תוכנה כמו כל תוכנה לא יודעת להתמודד עם ארועים קיצוניים , מה שגרם ליעד הזה לא להגיע היה קריסת הנפט שהביאה לקריסה בכל השווקים . בחודש האחרון נתתי בדף הפייסבוק שלי 24 יעדים , אפשר להכנס לדף פייסבוק שלי ולבדוק אותי ,מתוכם רק היעד הזה לא הגיע לצערי דווקא זה שהעלתי כאן, תקראו לזה צרוף מקרים ,מרפי, תקראו לזה איך שאתם רוצים,,,,,לצערי אני לא אוכל להעלות יותר גרפים אלא יעדים בלבד,,, אני מתנצל שאני לא נכנס הרבה אני עסוק מידי, ניתן לפנות אלי בשאלות גם לגבי התוכנה וגם על מזג האויר דרך הפייסבוק שם אני זמין הרבה יותר,, שלמה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות