x

מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: החלטת רשות המיסים

החלטת רשות המיסים

http://www.s-maof.com/Forum/content....A8%D7%A1%D7%94
    שלום
    האם אתה יכול להתייחס להחלטה של רשות המיסים.
    לא מבחינת ההשפעה על השוק אלא לצד הטכני. מה יעשו אותם מאות אם לא אלפי אנשים שסוחרים בהיקפים די גדולים באופציות ובמניות באופן פרטי. כמו כן איך אפשר לעשות טריקים חשבונאיים חוקיים כדי לנצל זאת לטובתנו.(אולי אפשר שרואה חשבון שמבין היטב בשוק ההון יענה על זה כי רוב רואי החשבון אפילו לא מבינים על מה מדברים איתם בהקשר מוסד פיננסי או שוק ההון)
    תודה.

אני לא חושב שההחלטה תעבור בשקט, עד כדי עתירה לבג"ץ אם יהיה צריך, כי זה באמת כבר מוגזם.

עוד המצאה גאונית של רשות המסים. לא פלא שכל יום יש כתבה על אנשים שהעלימו. אם המדינה הייתה הוגנת במסים לא היו מעלימים.

היי חברים.בעקבות חוזר רשות המיסים (שעדיין צריך לעבור כל מיני ערכאות זה לא סופי) מספר אנשים ואנוכי פועלים ומתייעצים כיצד לפעול כנגד החלטה הזויה זו שתמוטט סופית את השוק ותסגור סופית את עיסוקנו,פרנסתנו ותחביבנו.....למדתי רבות מדרך ניהול המאבק הקודם והפעם זה משהו גדול ואינני רוצה לעשות אף טעות.כל מהלך (אם יהיה) יישקל בכובד ראש ובהתייעצות עם כל מי שדעתו נחשבת וראויה (עו"ד,רו"ח ופעילים ותיקים ומנוסים)......אעדכן כאן על כל התפתחות,אם תהיה,ואקווה מאד שהפעם נוכל ליצור כח משמעותי כנגד החלטה פשוט נפשעת זו של רשות המיסים.....תודה רבה ואקווה שאכן תהיו איתנו.

היי שמיל.
    אני רו"ח, אשמח להצטרף לכל פעילות דרושה בכדי לבלום את המהלך המסוכן הזה.

תודה אעדכן אותך....יפה הגדרת,אכן מהלך ממש מסוכן.

כרגע, אני מאמין בלב שלם שזה בלון ניסוי ותו לא. לא תהא הסכמה מהבורסה, מרשות ני"ע, מהממשלה ואפילו
    מהאופוזיציה. לא יודע איך דבר כזה בכלל יכול לעבור וזה נראה לי יותר כמו מהלך ניסויי לבחון השפעת הציבר. זאת
    ועוד, כיום רשות המיסים בודקת 3-4% מהדוחות המוגשים שלה כך שלהגדיל העומס מיותר, ורק לשם הבהרה: אם היו
    רוצים להכריז על סוחרים שתחביבם הוא עיסוקם בכדי לעלות מעבר ל 25% מס רווח הון שאילתא קצרה לבנקים והיתה
    להם הרשימה ביום המחרת = קרי, זה לא יקרה.

היי חברים.בימים הקרובים נודיע על התפתחות משמעותית במאבק שלנו לביטול גזירת המע"מ....שוחחנו עם מספר רב מאד של אנשים (ביניהם פוליטיקאים) והוחלטה דרך פעולה מסוימת שבקרוב תדעו עליה.אני מקווה מאד שאכן תהיו איתנו בנושא הזה מפני שקודם כל אין לנו זמן רב (השנה מסתיימת עוד 3 חודשים וקצת ואת הדוחו"ת צריכים להגיש באפריל זה נותן לנו זמן של 7-8 חודשים) ושנית,אנו מעוניינים "להרוג" את הנושא הזה עוד בחיתוליו ולא כמו בפעם שעברה שהתחלנו את המאבק אחרי שהמס כבר עלה.כאן אנו מעוניינים לבטל את העניין כשהוא עדיין לא הבשיל לכדי ביצוע....אני מאד מקווה שאכן תהיו איתנו מפני שזו גזירה רצינית מאד ובניגוד לשחקן אני חושב שהיא אמיתית ומוחשית.כך גם חושב רואה החשבון שלי שמקושר מאד במס הכנסה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות