x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: שחקן תוכל להתייחס לאפל וגופרו אחרי הדוחו"ת....

שחקן תוכל להתייחס לאפל וגופרו אחרי הדוחו"ת....

ולשעון החכם של אפל והאם הוא באמת נמכר?...... אני אופן אישי לא מאמין באפל ואני חושב שהם שורט חזק הם לא מחדשים כלום ונשענים בעיקר על מותג.....גופרו לדעתי לא טרנדית אם תוכל לתת את דעתך,תודה.

וגם לצ'ק פוינט והאם שווים קנייה במחיר הנוכחי (84).....עלתה מ-78 אחרי הדוחו"ת.....וגם למלאוקס אם אפשר,תודה רבה.
    נערך לאחרונה על ידי החתול שמיל, 23.07.2015 בשעה 15:11

צהרים טובים.
    אפל - בדיוק כפי שציינת ואני חזור ומדגיש (ולכן היא בשורט בתיק האתר), זו חברה שאינה מתקדמת. גם אם השעון יצליח (מה שכרגע לא קורה) וגם אם הטלויזיה תצבור תאוצה (כבר 3 שנים ההשקעה מעבר לפינה...) החברה אינה מפתיעה, מחדשת או מייצרת דבר אלא נחה על זרי הדפנה והמזומן. נדמה שאפל אפילו לא מנסה להתפשט לתחומים אחרים ולחברה שכזו אין תוחלת לאורך זמן, להבדיל מגוגל, אמזון, יאהו שכל אחת מהן פולשת לתחומים לא לה ומנסה. נכון שבדרך נשרפים לעיתים קרובות מזומנים אבל משקיעים משלמים בשביל החלום ואפל מאבדת את המיתוג הנכסף מאז מותו של ג'ובס.

צקפוינט - שאלה מורכבת. היא מצויה בתיק האתר בלונג עם כמעט 100% תשואה ועדין המניה קצת מקרטעת בזמן האחרון. הייתי מביט כרגע מהצד ועדין לא ממהר לממש או לקנות.

גופרו - סיפורה של אפל לעיל באופן חריף בהרבה. כי נייד כל אדם בעולם צריך כרגע ואילו מצלמה (ולהתפשט לקו אופנה זה לא רציני) היא כבר פחות צורך קיומי. לא מוצא שום עניין במניה ולהערכתי תציג תשואה חסר מול SP.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות