x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 15 מתוך 15

נושא: בהצלחה לממשיכים אני הרמתי ידיים

ציטוט פורסם במקור על ידי קאריה צפה בהודעה
    הלוואי והייתי יכול להגדיל ביחס של 3

ההגדלה נעשתה במשורה ,במשך שנה וחצי הגיע ל 10 יחידות חלק אחרי עליה של 100 נקודות

מזה נובע ההפסד--לדעתי גם ביחס שציינת אחד לפי 3 היית יוצא עם דרישת ביטחונות שלא היית יכול לעמוד בה

והיו סוגרים לך את התיק או שמביא עוד כסף

לגבי סטופ לוסט של 25 אחוז ?במשך שנה וחצי היית נמחק 4 פעמים

אני החלטתי כך מייד אחרי הזבנג שחטפתי בספמטבר .
    לא המשכתי לגלגל יותר מחודש.
    ספגתי כמה אלפים הפסד ולמדתי שמשהו לא עובד פה.
    אגב, אתם כן מכירים מישהו שעשה כסף באופציות ?

ציטוט פורסם במקור על ידי danielim צפה בהודעה
    מציע להחליט שאין גילגול
    כאשר מגלגלים נכנסים לאילוץ באיסטרטגיה החדשה.
    לכן רצוי להכריז על הפסד באיסטרטגיה של אותו החודש.
    ולבנות חדשה ללא אילוצים
    גם "ניהול" אסטרטגיה - אין בו הרבה היגיון.
    נניח פתחת אוכף וברח לך. אין הרבה מה לעשות - הפסדת.
    במקום להיות תקוע בתוך אילוץ,
    עדיף להכיר בהפסד ולפתוח אולי אסטרטגיה אחרת, מתאימה יותר.
    יחד עם זאת לא צריך לזוז יותר מדי, ולחכות אולי המדד כן יחזור.
    יש כאן הרבה אמנות.
    בטח שלא לקדם תמיד את הצד המפסיד בתור איזה כלל קשיח.
    לפעמים עדיף דווקא לכתוב בצד המופסד בשאיפה שהמדד יתקן

הענין הוא שפשוט הזמנים השתנו. בעבר ,לנפי 3-4 שנים אם היית כותב ביום הפקיעה פוט שרחוק מהמדד ב50-60 נקודות ולידו הגנה וכמובן באותם ביטחונות קול 50-60 נקודות וצמוד הגנה, יכולת להרוויח 1-3אחוזים לחודש. לא היו תנודות קיצוניות. היום המדד 1700 ועליה או ירידה של כ2אחוזים מזיזים את המדד בכ40 נקודות.אז יכולת ההשרדות הרבה יותר קשה אם בכלל אפשרית. מכאן, שכדאי לכתוב כמה שיותר רחוק ולא להשתמש בכל הביטחונות. אם קורה הרע מכל, סוגרים את אות אופ' בהפסד, לעיתים צורב ומשתמשים בשאר הביטחונות לכתיבה עוד יותר רחוקה בכמות יותר גדולה. דרך אגב, גם קניות ומכירות על בסיס ניתוח טכני, אין בהם שום תועלת. והא ראיה שאם היה אפשר לאורך זמן להצליח היטב בניתוח טכני, היו כל ה"מומחים" הגדולים הללו נמנעים מלתת שיעורים וקורסי ברחבי הארץ אלא פותחים קרן נאמנות מנוהלת על ידם. לו הקרן היתה מתקדמת לאורך שנים באופן חיובי, היו אנשים רבים מצטרפים אליה ללא פירסום רב ובעלי הקרן כלומר המומחים, היו גורפים דמי ניהול מכובדים.בהצלחה לכלם

ציטוט פורסם במקור על ידי arielmbg צפה בהודעה
    והא ראיה שאם היה אפשר לאורך זמן להצליח היטב בניתוח טכני, היו כל ה"מומחים" הגדולים הללו נמנעים מלתת שיעורים וקורסי ברחבי הארץ אלא פותחים קרן נאמנות מנוהלת על ידם. לו הקרן היתה מתקדמת לאורך שנים באופן חיובי, היו אנשים רבים מצטרפים אליה ללא פירסום רב ובעלי הקרן כלומר המומחים, היו גורפים דמי ניהול מכובדים.בהצלחה לכלם
    ראיה נסיבתית בלבד (לא קבילה בבית משפט :-) ) מנין לך שהם לא גורפים כסף גם משיעורים וגם מקרן שמנהלים "ללא פרסום"
    נערך לאחרונה על ידי אבי1, 02.06.2015 בשעה 18:04
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אבי1,לו היתה קיימת קרן כזאת היינו שומעים עליה באיזה שהוא שלב. כתבתי ללא פירסום רב, הדגש על הרב. אני מעולם לא שמעתי על קרן כזאת ואני מתעניין בנושא. אם אתה שמעת, אנא, תוכל להפנות אותי אליה? לגבי שיעורים וקורסים למיניהם אני מניח שהם מרוויחים משהו מהנושאים הללו אולם רווח זה הוא ללא שום פרופורציה לו היה ניתן להרוויח דמי ניהול מקרן נאמנות שאותה הם מנהלים. בעבר שאלתי אחדים מהם מדוע אם לפי דבריהם הם מרצים ברחבי הארץ כאשר הם טוענים שגורפים אלפי דולר ליום. תשובתם היתה שהם אוהבים ללמד. אני לא קונה את זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות