x

עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 44

נושא: התיקון בסטנדרט אנד פורס 500

כששער 17179 נק' מכוון לעבר רמת שערים ברמה חודשית ל-15890 נק' מתקבלת תנועת גרף היותר דומה לתיקון של 2008 מהתיקון הקטן של 2011. המגמה הראשית החודשית נותרה שורית אך בגרף התבצע היפוך עמודות מגמתי אל תוך רצועת הבולינגר הצומחת היוצרת תבנית גרף דומה ביותר לזו של-2008. ממוצע נע -5 ירד מתח לממוצע 10 וחצה אותו, ומתנדי מגמה אחדים מתקרבים לנק' הכרעה של היפוך מלא. מתנד ה-RSI החודשי בגזרת השורט כבר מתחילת יוני וכעת ניצב ברמתו הנמוכה, איזור בו שהה ב-2011 וב-2008. נעקוב בציפייה אחרי ההתרחשויות בגרף.

אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

ועדין, ולמרות שאני מעריך שSP מנופח ויהא תיקון משמעותי, שים לב לסטית התקן = 13.5%.
    זו לא סטיה של ירידה אמיתית ומתחת ל 17% אין בכלל מה לצפות לצל צילו של תיקון אלים. אני
    מודע להתבססות על ניתוח טכני, ועדין אני חושב שזה עוד כלי וקשה מאוד להתמקד בו בלבד
    כשיתר הפרמטרים מוסיפים לדבר על דשדוש/ירידה מתונה ביותר.

מעבר לנושא של הניתוח הטכני (ולהתפתחויות הכלכליות הריאליות בסין) יש את ההגיון הפשוט הבא:
    נניח שאני שייך לקבוצת הקונים האופטימיים בשוק האמריקאי שמניחים שהשוק יגיע לרמות גבוהות יותר. אחרי שראיתי שבתקופה האחרונה השוק עלה וחזר מטה שוב ושוב ושהוא מתקשה לפרוץ (ובנוסף אני מודע לחששות לגבי ההתפתחויות בשוק הסיני), אני אומר לעצמי שאמתין כרגע לפריצה מעלה (או לחליפין לנקודת כניסה נמוכה יותר) לפני שאני מגדיל אחזקה. המשמעות היא פחות ביקושים, מה שיוביל לירידות.
    כמה ירידות – זו כבר שאלה קשה יותר.
    יש לציין שכרגע (9:30~) החוזים על ה-500 S&P ירדו לקצת מתחת לרמה הנמוכה ביותר שנרשמה אתמול (ב-18:30). רמה שהיא הממוצע הנע של ה- 200 ימים האחרונים.
    נערך לאחרונה על ידי itsikz, 20.08.2015 בשעה 09:41

איציק שלום,

הניתוח הטכני הוא נר לרגלי... ואינני מתייחס למהלכים הגיאופוליטיים, למחירי המטבעות והסחורות הצונחים, למתיחות ביוון וגוש האירו, להתאוששות החלשה בארה"ב והססנותה של הגב' ילן לגבי הריבית והאינפלציה, יחד עם ההתנהלות בגוש מדינות הטיגריס הסיני שבמזרח אסיה. ניתוח הטכני ללא שילוב רגשות נותן לי את המגמות הקצרות והארוכות של המדדים הראשיים בארה"ב כשבעיני מתחילת 2015 המגמה השתנתה.

==================================

הדאו ג'ונס: 16990 נק'
    ה-S&P : בשער 2035 נק'.

המחסום הפסיכולוגי של 17000 הנק' בדאו נחצה מטה ואף באס אנד פי השער מתקרב לאיזור 2000 הנק' . בגרפים הרב שנתיים נראית פתיחה של המגמה הדובית.

דאו ג'ונס: 16686 נק'
    ה-S&P : בשער 1998 נק'.

המחסום הפסיכולוגי של 17000 הנק' בדאו נחצה מטה ובאס אנד פי השער נחצה איזור ה- 2000 הנק' . בגרפים הרב שנתיים נראית פתיחה של המגמה הדובית. הדאו מסמן שער יעד ב-14800 נק' בעוד האס אנד פי שומר על רמתו הגבוהה בשעה זו.

דאו ג'ונס: 16459 נק'
    ה-S&P : בשער 1970 נק'.

המדד הדאו שינה כיוון בבירור והוא מכוון לשער מטרה חודשי באיזור ה-14530 נק'. בגרף היומי ירידה משער 16200 נק' עלולה לחתוך את קו המגמה השורי. באס אנד פי המגמה התהפכה והיא ברמה היומית דובית השואפת לשערים באיזור 1840 נק'.

שווה שורט לטווח הקצר לדעתי

שרון היי,

יכולת החיזוי שלי מוגבלת, לפני ביצוע שורט קצר אני מבקש ללמוד איזה יתרון יחסי אתה מזהה ביחס למשקיעים נוספים שצופים במדדים?

דאו ג'ונס: 15871 נק'
    ה-S&P : בשער 1893 נק'.

המדד הדאו שינה כיוון בבירור והוא מכוון לשער מטרה חודשי באיזור ה-13000 נק'. בגרף היומי ירידה משער 15271 נק' עלולה לחתוך את קו המגמה השורי. באס אנד פי המגמה התהפכה והיא ברמה היומית דובית השואפת לשערים באיזור 1580 נק'.

נערך לאחרונה על ידי חיפושית כחולה, 24.08.2015 בשעה 23:17

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות