x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: כמה עוד אפשר פרק אחרון

כמה עוד אפשר פרק אחרון

השוטר החל לספור את הכסף המזומן והתברר שיש 17980$ ו6780 אירו עוד 580 ש"ח היו 14 צמידים מזהב במשקל כולל של 80 גרם שעון זהב במשקל 170 גרם ותכשיטים מכסף 470 גרם ולאחר שעברנו בדיקות ותשאול ראשוני בעסק .נאלצתי להמשיך את החקירה בתחנת המשטרה.
    לאחר תשאול לכל הפרטים שהיו מהרגע שנכנסתי לחנות. נאלצתי לתת תביעת אצבעות וכשחזרתי לחוקר הוא שאל אותי תגיד לא ברור לי העניין יש לך אויבים או או הסתכסכת עם איזה אדם כי לא הבנתי . מה בן אדם עם כזה שלל היה צריך לפרוץ לחנות ?! ועוד חנות שאין בה מה לקחת חוץ מאשר לגרום לה נזק ולהסתכן הסתכלתי על החוקר והנהנתי בראשי כמסכים לדבריו האמת ניסיתי לחשוב על מי יכול היה לעשות את הפריצה ולא הגעתי לשום מסקנה עברו עוד כמה דקות ולאחר כמחצית השעה שוחררתי לא לפני שנאמר לי שאדווח על כל טלפון או שיחה שקשורה מיד למשטרה ואז חתמתי על התצהיר שנתתי ושוחררתי,
    עברו מאז כבר כמעט יותר מ8 חודשים ונקראתי שוב לתחנת המשטרה,
    ואז התברר לי שאני זכאי לקבל את התיק עם תכולתו מאחר ואיש לא בא לבקשו
    מה דעתכם כדאי לקחת את התיק על תכולתו או לתרום את הכסף?

חחחחחחחחחח סיום מפתיע.

קח אותו, תרום אחוז מסויים(לפי ראות עינייך). זו עצתי.

שבוע טוב

גם ככה יקחו לך איזה 50% מס, אז עדיף כבר שהסכום שיישאר ילך למקום טוב.
    אגב מה עשית עם הביטוח בסוף?

בכל ביטוח בדרך כלל יש השתתפות עצמית. לפעמים לא כדאי להפעיל את הביטוח אם הנזק קטן מההשתתפות העצמית
    וכתבתי את זה מספר פעמים בסיפור שלא היה טעם להפעיל את הביטוח
    רק לידיעתכם כל הסיפור הוא בדיוני ואין לו קשר למציאות הסיפור נולד ב1 באפריל התקשרתי לאשתי בבוקר וסיפרתי לה על פריצה ושהפורץ שכח תיק ובו סכום כסף מה לעשות? אגב היא האמינה . בקרוב סיפור חדש
    נערך לאחרונה על ידי מנחם, 27.10.2014 בשעה 12:39

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות