x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 26

נושא: ברכות לחברי הפורום " קצר טווח " .........'ם'

תודה לך
    eladta ,

חג שמח
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

ברכות, ברכות , ברכות,

לפורום מניות ומדדים בישראל ששינה את שמו מ פורום קצר טווח, כאשר בפעם הקודמת שכתבתי על עמדן הצפיות כאן היינו ב 01-06-14 , ב 200,000 צפיות,

והיום אנו 5 חודשים אחרי, והספירה תופסת תאוצה גדולה כאשר אנו כרגע על ה 400,000 צפיות ב כלל ההודעות בפורום זה., בניהולי . כאשר אנליסט הוא אנליסט לכן 200,000 צפיות שנוספו = 40,000 צפיות בחודש , שזה = 1333 צפיות ביום ,שזה =56 צפיות בשעה , שזה = 0.93 צפיות בדקה. חחחח.

כמו בפעם הקודמת, בזכותכם אנו גם הפורום העסוק באתר בכלל, כך שכמות ו זמן המבקרים גדולים וגדלים כול יום.

אז נחמד כאן וגם תוסס, למרות שהשקט לפעמים מפחיד !!! חחחח, ולא פעם כתבתי לוורדה ש התחושות הם שאני לבד באזור, חחח ,
    וורדה עונה לי שכמות הסמויים גדולה ממה שאני חושב, וכנראה שהצדק איתה !

ובהזדמנות זו אני מבקש לומר לכם תודה על האימון שניתן לי כאן בפורום החשוב הזה, וגם,

תודה על הסדר שקיים כאן , והנועם , והנימוס , והתגובות החמות, על העזרה שאתם מעניקים לי בשמירה על אופייו המאוד מיוחד של הפורום. וגם ניתן לומר , ש בתור אדם שכותב טכני ומכיר את כול הפורומים בארץ, אני חייב לומר שאין עוד אחד כזה במדינה ! ואתם כמוני מכירים את כולם !

אני זוכר שכתבתי בפעם הקודמת, שניפגש בחצי מיליון, אבל ה 400,000 הגיע כול כך מהר שלא התאפקתי לכתוב שוב.

אז תודה רבה לכם, ואנסה להמשיך ולענין אתכם בדברים מקצועיים שנכתבים כאן ,

תודה ובהצלחה
    נערך לאחרונה על ידי לוי עובדיה, 09.11.2014 בשעה 19:28

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

לוי עובדיה
    כל הכבוד על המאמץ והאינטנסיביות
    חידת המחיר והמגמה אינה פשוטה,
    ואתה מתמודד בה בהתמדה,
    השוק הישראלי מתנהג פחות או יותר אחרי המובילה,
    ואתה שומר על קור רוח והבנה,
    אני רוכש לך כבוד והערכה,
    על פועלך,
    ומאמין שבקרוב תגיע למטרתך,
    בברכה ובהצלחה,
    החיפושית הכחולה

לוי עובדיה היקר,
    גם אני רוצה לנצל את ההזדמנות כדי להודות לך על הסקירות והידע שאתה מעניק לכל חברי הפורום.
    אנו מרגישים שאתה עוזר ועושה זאת תמיד מכל הלב.

תודה רבה לך!

גם אני הקטן מצטרף לברכות
    אכן, מס' 400,000 הוא מספר שלא יסולא בפז

בברכת שתעלה מעלה מעלה עד ללא מספר
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

עברנו את ה " ח צ י מ י ל י ו ן צ פ י ו ת ".

בוקר טוב לחברי הפורום,

שבוע טוב.

המספר הזה הוא לא משחק! איני מכיר פורום בארץ אשר מגיע למספרים האלא, ובטח לא ב כול כך מאט זמן !

דיברנו בזמנו על ה 200.000 - 400.000 , אבל חצי מיליון ! גם אני לא חשבתי !

אני שוב פעם רוצה ומבקש להודות לכם הקוראים , על הבאת הפורום המקצועי הזה לרמות גבוהות כול כך !

בלעדיכם ובלי שיתוף הפעולה שלכם זה לא היה מתקרב לכך.

אחת לספירה , הזמנים מתקצרים , שזה כמובן אומר, שיותר ויותר אנשים נכנסים לפורום , ועל כך גם תודה.

וכמובן תודה על ה אמון אשר ניתן בי , כאן בפורום, ועל חזרתכם לקרוא שוב ושוב את העדכונים באלפים שאני מוציא.

תמיד תישאל השאלה " לאן עוד אפשר להגיע, לאחר שנמצאים במקום כול כך גבוה " ?

אז אפשר , ואנו בדרך לשם..... כי מקום גבוה , הוא רק חצי הדרך לגבוה הבא ! ואני תקווה להמשיך ו לעניין אתכם בעדכונים אמינים , וקולעים למטרה , יחד עם הזהרות ברורות על כן או לא להיות בגרף זה או אחר.

תמיד הייתי שמח בחלקי לשתף ולעזור לאחרים באשר הם בידע ובמקצועיות שלי בנושא, והיום אני גם יותר מכך !

שוב תודה לכולם, ומאחל לכולנו הצלחה רבה בהמשך!

בוקר טוב, אכן מרשים!!! התודה היא בעיקר לך, לוי, והרמה, בזכותך, וניפגש במיליון.

בוקר שבוע טוב
    הזכות והתודה היא לך
    אנו רק הנהנים
    יישר כוח

עובדיה בוקר טוב
    זה זמן מתאים להודות לך על הפורום המסודר ומחולק לקבוצות מניות ועל ההתמדה שלך בניתוח המניות שעוזר לכולם
    אייל

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות