x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 26

נושא: ברכות לחברי הפורום " קצר טווח " .........'ם'

ברכות לחברי הפורום " קצר טווח " .........'ם'

חברי פורום מכובדים !

אני מבקש להודיע שהפורום הנוכחי עבר בשבוע זה את ה 200,000 ( כן מתאיים אלף ) צפיות !!!!

WOW !!!!!!

כבוד הוא לי, לנהל פורום זה, שהוא מקצועי, רציני, ואיכותי בחברים, , שב כול כך מאט זמן, הגיע לרמות צפייה וקריאת פוסטים , עצומה זו, כמובן שאני לוקח את המספר העצום איתי, ורואה הבעת אמון גדולה, בזכותכם כמובן.

מעבר לכך שהפכנו לפורום העסוק באתר, אנו גם עוברים בהרבה כול פורום אחר ברשת, בהשוואה לטווח הזמן הנמדד. כאשר כמובן מודדים את ה כתוב כסקירות ועדכונים , מקצועיים , ולא ה פטפטת הרגילה שכמובן לא קיימת כאן , בזכותכם , ושכך יימשך.

אני רוצה להודות באופן ישיר ומוחלט על האימון שניתן על ידי חברי הפורום ואורחים , בהתעניינות, על הנכתב , ומצפה יחד אתכם , לסקר הבא ב חצי מיליון.

תודה ובהצלחה , לכולם
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

יישר כח הכל לזכותך
    תודה על כל פעילותך
    וכמובן גם לשחקן שהוא התשתית של האתר

יום-יום הבעת האמון של החברים מגדירה טוב מכל את איכות הפורום והדיונים בו.
    יישר כח !

בוקר טוב, שבוע טוב,ברכות להישג המרשים
    לי אין שום ספק לגבי הסיבות להצלחה, המקצועיות והרצינות הם שמדברים בעד עצמם
    המשך פורה ומוצלח לכולנו!

לוי היקר,

אתה מקצוען אמיתי (הספקתי כבר להכיר אישית כמובן) ולכולנו יש הרבה מה ללמוד מהניסיון שלך בתחום.
    תמשיך בדרך הזו ותעניק לנו את הידע והראייה הרחבה שלך בדרך המיוחדת שלך.
    אני כבר רואה ששחקן מעוף מתחיל לדבר יותר "ניתוח טכני" מסקירה לסקירה ומצ'אט לצ'אט.

אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

עובדיה תודה רבה על התמיכה הרבה, הזמינות וההיענות. ישר כח!

תודה רבה שחקן מעוף על התייחסותך,

אכן היום יום יום קובע, והוא כרגע ניפלא,

להשתמע בחצי מיליון צפיות.

תודה וחג שמח.

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

ניסן , ידידי,

תודה על התייחסותך , ומילותיך , אכן היה כבוד להיפגש אבל היה קצר ,

נדאג למשהו ארוך יותר,

תודה וחג שמח

חברי פורום יקרים,

golzvi

ורדה

hardcore

וכולם,

תודה על התייחסותכם בתגובות החמות, , אולי אתם זורקים אלי את הכדור אבל אני מיד ובדיעבד מחזיר לכם אותו,

אני אחד , אתם מאות רבות עם האורחים, שמבקרים אותנו כול יום

הפורום כמו שהו בזכותכם, ועל כך תודה ענקית לכולם,

חג שמח

עובדיה לוי היקר,
    לכבוד הוא לנו לקרוא את סקירותיך ולהעמיק מהידע והניסיון הרבים שלך !
    אני רוצה להודות לך על הסקירות המקיפות ובעיקר על העדכונים הרבים, אם זה בתוך יומי ואם זה בתום המסחר, בהחלט ראוי להערכה רבה !
    אני מפיק מיזה הרבה מאוד ואני בטוח שעוד רבים אחרים.
    בהזדמנות זו תודה רבה ומכל הלב גם לניסן ביו המלך, שניכם צוות מנצח

חג שמח לכולנו

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות