x

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: הסבר מפורט לאסטרטגיה השבועית

הסבר מפורט לאסטרטגיה השבועית

שלום לכולם שמי עדי ואני חדש בנושא אופציות מעוף
    אודה אם מישהו יסביר לחדשים שבינינו כיצד לבצע את ההשקעה המומלצת באסטרטגיה השבועית
    יש מספר דברים לא ברורים כגון:
    1.כיצד מבצעים התאמות? לדוגמה אם ביום א השוק פותח 1%למעלה...
    2. מה הבטחונות המינימלים הדרושים לצורך ביצוע ההשקעה עפ"י אסטרטגיה השבועית?
    3. האם לאחר השגת היעד של 10% אנו אמורים לרכוש בחזרה את האופציות שמכרנו (כתבנו)*לצורך הגנה?

תודה על הסבלנות כי "כולנו היינו פעם מתחילים...."

Re: הסבר מפורט לאסטרטגיה השבועית

היי עדי,
    לביצוע התאמה אתה מסיט את כל האסטרטגיה לכיוון שהמדד השתנה.
    לדוגמא: נניח כי האסטרטגיה נבנתה על מדד 970 והיא כוללת כתיבה של c1000 במידה והמדד עלה ל-980 אתה כותב c1010 במקום ה-C-1000, וכך מבצע התאמה לכל האסטרטגיה.

אין בטחונות מינימלים, הבטחונות תלויות באופי האסטרטגיה, ובאופי השוק באותו שבוע / חודש.

בהשגת היעד אתה אמור להתכסות על הניירות כלומר, לקנות את אשר כתבת ולמכור את אשר קנית.

מקווה שעזרתי.
    איתן.

היי איתן

אם האסטרטגיה בנויה על ציפיה להתנהגות שוק מסוימת, האם יש טעם לפעול לפיה במידה שכבר התממשו הציפיות? (בדוגמה שהבאת: אולי כשהמדד כבר עלה ב 10 נק' האסטרטגיה מיצתה את עצמה כי הכוונה היתה "לרכב על הגל" הזה ואם-כן אין טעם להכנס לזה כעת?)

לדעתי השואלת התכוונה מה סדר הגודל המינימלי לבטחונות (לסט אחד של האסטרטגיה): אלפים בודדים או אולי עשרות?

איך ניתן לסגור את כל האסט' במהירות האפשרית כדי שלא לשחוק את הרווח בזמן ההתכסות?

גם אני אודה מאוד על תשובתך

וכולנו היינו פעם 'מתחילים'

תודה איתן

היי,
    שאתה בונה אסטרטגיה או פועל ע"פ אסטרטגיה ששחקן ממליץ אינך מצפה שבשעה הראשונה האסטרגטגיה תשיג את היעד, האסטרטגיה נבנית ע"פ הלך השוק בטווח המיידי (כלומר שבוע). גם אם ישנו שינוי של 1% מרגע ההמלצה עד ליישום אצלך כדאי לבצ אותה עם ההתאמות.
    באשר לבטחונות לרוב מדובר בבטחונות בסדר גודל של עשרות אלפים בודדים 20-30 אלף לאסטרטגיה (אני מקווה שאני לא מטעה אותך).

לגבי סגירת אסטרטגיה, לדעתי, ופה כל אחד פועל בשיטה שונה, יש לסגור את הכתיבות הקרובות לכסף קודם, לאחר מכן את הקניות ולבסוף את הניירות הרחוקות מהכסף.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות