x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 16 מתוך 16

נושא: סקירה שבועית 24.11.13

"אינני מצליח להסתכל על עצמי במראה בבוקר. כל מה שהאמנתי כנכון, במשך השנים, איננו כזה יותר. הסביבה הפיננסית של היום הגיונית רק בפריזמה של המגמות, ולא של הבסיס הפונדמנטלי היסודי ביותר שעליו התחנכנו".
    גם Hugh Hendry נכנע. אחד ממנהלי קרנות הגידור המעניינים, הנחשבים, והדוביים ביותר שהיו, החליט גם הוא לחבור למחנה השוורים.

שחקן ישנה כתבה של משה שלום בעיתון גלובס
    http://www.globes.co.il/news/article...lement=hp_deot
    היא מנוגדת למה שאנו חושבים ,
    המסקנה שלא יהיה תיקון והעליות לעולם ימשיכו?
    אשמח אם תוכל להביע דעה בגלל שזאת מחשבה שמנוגדת ויכולה לשפוך אור לכל שחקן אופציות שמגדר
    תודה

avi hz שלום. את המאמר לא קראתי .אני אינני מתרשם יותר ממאמרים. לפני כשבועים כתב משה שלום בעיתון "היכונו לירידות חדות" והן לא באו. מסתבר, שאף אחד אינו יודע מה יהיה. לא יודעים על התרחשויות כלכליות וביטחוניות בארץ ובעולם. לא יודעים את "טעם הקהל" שבחודשיים האחרונים נכנס כנראה דרך קרנות למניות. בקיצור, כל ניחוש יכול לתפוס. בהצלחה לכולם

אבי ו yari - מבלי משים שניכם הבאתם את אותו הציטוט מאותה הכתבה.
    עם כל הכבוד למנתחים, טכניים פונדמנטאליים ובכלל לא הייתי מייחס חשיבות להצהרות מעין אלו. בסופו של דבר
    להצטרף ברמת 1800 למדד האמריקני משאירה פחות אפסייד מדיסקאונט ולכן בניכוי ניסיונות לתפוס גבוה/נמוך
    הרי שהדבר חסר חשיבות.

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    אבי ו yari - מבלי משים שניכם הבאתם את אותו הציטוט מאותה הכתבה.
    עם כל הכבוד למנתחים, טכניים פונדמנטאליים ובכלל לא הייתי מייחס חשיבות להצהרות מעין אלו. בסופו של דבר
    להצטרף ברמת 1800 למדד האמריקני משאירה פחות אפסייד מדיסקאונט ולכן בניכוי ניסיונות לתפוס גבוה/נמוך
    הרי שהדבר חסר חשיבות.
    שבוע טוב שחקן

רמת 1800 בסנופי עומדת למבחן , היא אמנם שיא היסטורי , כמו גם רמת הדאו , אבל לנסדק נותר אפסייד של 20% עד 5000 ומעלה שהיתה רמת הבועה בשנת 2000. הרבה ממאפייני הבועה דאז חוזרים אט אט על עצמם אבל עדיין חברות הנסדק המובילות לא הגיעו למכפילים של 80-90 כמו אז.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות