x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 16

נושא: מזל-טוב לנישואי אבי121

מזל-טוב לנישואי אבי121

מזל-טוב לנישואי אבי121

אבי היקר, כמעט מתחילת ימי האתר-הכרתיך. אתה צעיר טוב-לב, מוכשר, חכם וצנוע. עול ימים אתה,אך ניחנת בבינה יתרה.
    רק לפני יומיים נודע לי כי באת בברית הנישואין, וחשתי צורך, לכתוב לך ולרעייתך האהובה, ברכה, בנוסח קצת שונה מהרגיל.
    אז- מכול הלב- אני שולחת את איחוליי ואת ברכותיי לשניכם.
    אילנה.

"שבע ברכות".
    1. בָּרוּךְ אַתָּה ה' אֱלֹהֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם, בּוֹרֵא פְּרִי הַגָפֶן.
    2. בָּרוּךְ אַתָּה ה' אֱלֹהֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם, שֶׁהַכֹּל בָּרָא לִכְבוֹדוֹ.
    3. בָּרוּךְ אַתָּה ה' אֱלֹהֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם, יוֹצֵר הָאָדָם.
    4. בָּרוּךְ אַתָּה ה' אֱלֹהֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם, אֲשֶׁר יָצַר אֶת הָאָדָם בְּצַלְמוֹ, בְּצֶלֶם דְּמוּת תַּבְנִיתוֹ, וְהִתְקִין לוֹ מִמֶּנּוּ בִּנְיַן עֲדֵי עַד. בָּרוּךְ אַתָּה ה', יוֹצֵר הָאָדָם.
    5. שׂוֹשׂ תָּשִׂישׂ וְתָגֵל עֲקָרָה,‏]בְּקִבּוּץ בָּנֶיהָ לְתוֹכָהּ בְּשִׂמְחָה. בָּרוּךְ אַתָּה ה', מְשַׂמֵּחַ צִיּוֹן בְּבָנֶיהָ.
    6. שַׂמֵחַ תִּשַׁמַּח רֵעִים הָאֲהוּבִים, כְּשַׂמֵּחֲךָ יְצִירְךָ בְּגַן עֵדֶן מִקֶּדֶם. בָּרוּךְ אַתָּה ה', מְשַׂמֵּחַ חָתָן וְכַלָּה.
    7. בָּרוּךְ אַתָּה ה' אֱלֹהֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם, אֲשֶׁר בָּרָא שָׂשׂוֹן וְשִׂמְחָה חָתָן וְכַלָּה, גִּילָה רִנָּה דִּיצָה וְחֶדְוָה, אַהֲבָה וְאַחְוָה וְשָׁלוֹם וְרֵעוּת. מְהֵרָה ה' אֱלֹהֵינוּ יִשָּׁמַע בְּעָרֵי יְהוּדָה וּבְחוּצוֹת יְרוּשָׁלַיִם, קוֹל שָׂשׂוֹן וְקוֹל שִׂמְחָה, קוֹל חָתָן וְקוֹל כַּלָּה, קוֹל מִצְהֲלוֹת חֲתָנִים מֵחֻפָּתָם, וּנְעָרִים מִמִּשְׁתֵּה נְגִינָתָם. בָּרוּךְ אַתָּה ה', מְשַׂמֵּחַ חָתָן עִם הַכַּלָּה.

"כל אדם שאין לו אישה שרוי בלא שמחה,

בלא ברכה בלא טובה בלא תורה.. ולא נקרא אדם".

איש ואישה- שכל ורגש.

החיבור ביניהם זה החיבור שבין שכל לרגש. והחוכמה היא לדעת להשתמש בכוחות האלו במלואם ובמשותף.

וזה מה שאני מאחלת לכם. לדעת ליצור ביניהם את החיבור השלם הזה שבין שכל לרגש.

לדעת לפעול כל אחד בכוחותיו הוא , בשילוב עם הכוח של השני

בלי שאף כל ידכא אחד את השני, יגביל אחד את השני,

לדעת לפעול בשילוב ובהרמוניה בין הכוחות הפרטיים שלכל אחד.

להשלים אחד את השני. ולצעוד קדימה

כבר אמר אדם חכם שהאושר אינו שורה אלא במקום הראוי לו,

ואני בטוחה שהאושר ראוי לשרות ביניכם ואתם ראויים לאושר –

מאחלת לכם המון מזל טוב, המון ברכות של הצלחה,בריאות טובה, אושר ועושר ושפע של טוּב

יהי רצון שתזכו להעניק ולתת כל אחד מבני הזוג עד כמה שיוכל לזולתו, כי אז תשרור בתוככם אהבה שלמה" הנתינה ההדדית היא היסוד לנישואין מושלמים.

בברכת אהב"ה

ב אמונה שלמה ב ההדדיות גמורה ב בינה יתרה תרבה הבנה

קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה ,

אני מאחלת לכם , שהששון והשמחה יהיו תמיד דרים בביתכם.

לכם הזוג הטרי , אני מאחלת שהאחד ישלים את השנייה ,

ושניכם יחד תהיו כאחד שלם , כך שתשרה בביתכם , אהבה ואחווה, שלום ורעות.

לכן אני מאחלת לכם, שתקימו בית כשר ואיתן,ובנים ובנות שתרוו מהם נחת אמן. ומלא חופניים ברכות.

יהי רצון שכל יום תקומו אל בוקר מאושר ,

ולכל אשר תפנו תשכילו ותצליחו

אמן כן יהי רצון.
    נערך לאחרונה על ידי mamani9, 24.11.2013 בשעה 17:34

מזל טוב בשמי ובשם צוות האתר.

מזל טוב והמון הצלחה לחיים החדשים

מזל טוב לזוג הטרי .מי יתן והאהבה והשלום ישררו בביתכם.קול ששון וקול שמחה (של ילדים כמובן)

מזל טוב בריאות הצלחה ואושר בדרככם המשותפת

אבי היקר,
    מלא מזל טוב, לשניכם. ממרומי שנות הנישואין שלי (כמעט שנה שלמה!) אני יכול רק לאחל לכם המשך זוגיות מוצלחת ופורה.

פיני

הנה זה בא!!! אבי גם אתה מצטרף לנשואים ! מאחל לך ולרעיתך הרבה אושר וזוגיות טובה -לאחד מהוותיקים שבאתר כיף לשמוע צהלולים באולם .מ ז ל - ט ו ב קופיקו

אבי היקר,
    המון מזל טוב והרבה אושר ורק כיף

OG

אברהם
    המון מזל טוב. מאחל לכם רק שמחה ואושר
    וזאטוטים

גם אני מצטרף לאיחולים, מי יתן ותזכו לבנות בית נאמן בישראל ולראות דורות ישרים ומבורכים, אשתך כגפן פוריה וגו' עד ביאת ינון במהרה.
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות