x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 25

נושא: מניית טוויטר TWTR

חברים היי,

אינני יכול להעריך כל כך רחוק, אך טוויטר חברה במגמה דובית. רק מעל שער -49 דולר עשויה להפוך שורית כשמחיר היעד לצמיחה גם שער 49 דולר. איזור ההתנגדות הקרוב שלה בשער 40 דולר. בטווח הקצר נראית תזוזה עם צמיחה קלה אך בטווח מעל 60 יום המצב לא ברור.

היי חיפושית אכן המצב לא ברור במניה.תראה אני לא חושב שאפשר לנתח טכנית מניה צעירה שרשת חברתי כלשהי בטח לא טוויטר (כמו שאת פייסבוק לא היה אפשר) העובדה שהיא נסחרת 12% מפייסבוק הגדולה זועקת "קנייה" לדעתי....מה גם שזו פשוט תחנת שידור מידע עולמית אך בהחלט ייתכן שאני טועה דעתי בלבד נמתין לדוחו"ת.....אגב פייס תגיע ל-100 זו רק שאלה של זמן.

טוויטר מביסה את התחזיות ועולה 10% באפטר....לפני פרסום הדוחו"ת פורסם שישתפו פעולה עם גוגל בנושאי חיפוש מידע ברשת.....טוויטר מניה חזקה מאד ותגיע ל-70-80$ בשנתיים הקרובות להערכתי הצנועה.

http://www.bizportal.co.il/wallstree...article/402732 מעניינת על טוויטר שאכן חזקה מאד רק בארה"ב אך למיטב הבנתי ברשתות חברתיות היא הולכת ומתעצמת עכשיו גם מחוץ לארה"ב....המודל העסקי שלהם עובד ומשתף פעולה עם חברות טכנולוגיה אחרות.אני ממליץ קנייה,וחזקה!

טוויטר קפצה היום עקב שמועה כוזבת על רכישה ב-31 מיליארד$......טוויטר נסחרת היום בכ-10% מפייסבוק ולהערכתי הצנועה צריכה להיסחר כפליים לפחות,אם לא יותר......טוויטר מניה חזקה והיא בקרשים כרגע מכל מיני סיבות....אני ממליץ על קנייה חזקה לטוויטר שנסחרת במחיר ריצפה אך רק לטווח ארוך.

קניתי אחרי אחד הפרסומים שלך ובינתיים אין תלונות. אני חושב שמה שיכול להקפיץ את טוויטר זה אם היא תתרחב
    ותתחיל גם לתת אפשרויות שיותר קרובות לפייסבוק כבר יש לה את המשתמשים רשומים אז לא מבין למה מחכה

קובי למרות גילי המתקדם (37) יצאתי לאחרונה עם מספר סטודנטיות וכולן אמרו לי שהמרצים שלהן מעבירים הודעות בטוויטר ולכן הסטודנטים בארץ היום חייבים לפתוח חשבון טוויטר.זו רק שאלה של זמן עד שטוויטר תתפוס גם בארץ ולאט לאט בכל העולם.הם מזכירים לי את פייסבוק בהתחלה ...לדעתי הם שווים כפליים לפחות מהמחיר הנוכחי אם לא יותר פשוט יש שם הרבה בעיות טכניות אבל הם בדרך הנכונה......בוול סטריט מאמינים בהנהלות ובניגוד לפייסבוק האדירה ההנהלה של טוויטר מקרטעת אך זה לא משנה.....אני לא הייתי מוכר אותה גם ב-31 מיליארד.....זו באמת מניה להחזיק עד 2020 לפחות אבל זו דעתי בלבד (למרות שעם פייסבוק פגעתי מעל ומעבר לציפיות ואני עדיין חושב שהם יגיעו ל-200 ב-10 השנים הקרובות).

ציטוט פורסם במקור על ידי החתול שמיל צפה בהודעה
    ...ולכן הסטודנטים בארץ היום חייבים לפתוח חשבון טוויטר.זו רק שאלה של זמן עד שטוויטר תתפוס גם בארץ
    אין לי מושג כמה סטודנטים יש בארץ, אבל משתמע מזה שלדעתך אם "כל" הסטודנטים בארצנו הקטנטונת - שבקושי נראה על המפה - יפתחו חשבון בטוויטר, זה מה שיתן תאוצה לטוויטר ?!

אני חייב להודות שאין לי מושג ולא מבין בגרוש בפונדמנטלי, אבל על הנייר (הגרף), כרגע, המצב של טוויטר לא נראה טוב בכלל.
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הנקודה היא שטוויטר מתחילה לתפוס תאוצה ומזכירה לי את פייסבוק בשנת 2009 כשנכנסה לארץ.....כמות המשתמשים היא המשמעותית וזמן השהייה שלהם באתר....זו מניה לטווח ארוך...כן,גם פייסבוק הייתה נראית רע מאד בגרף שנה וחצי לאחר ההנפקה ותראה איפה היא היום.

אמרתי זאת גם בפייסבוק אם תסתכל למעלה....גרפים בניתוח של מניות רשתות חברתיות שווים כקליפת השום.....אבל יכול להיות שאני טועה הכל בעירבון מוגבל.
    נערך לאחרונה על ידי החתול שמיל, 16.07.2015 בשעה 09:53

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות