x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 12

נושא: המעוף לא עוצר

המעוף לא עוצר

שחקן ערב טוב,אני מנסה להבין את סקירותיך והערכותיך לגבי המעוף,מזה כחודשיים ניסן ביו ועובדיה צועקים לונג,כל אתרי הכלכלה והמנתחים למינהם ....הטכני זועק לונג ואתה בשלך לגבי השורט אשמח להבין או להתבדות שאכן השורט יגיע ,אך לפי מה שאני רואה המדד טס בדרכו לשיא חדש-אשמח להבין מדוע אתה נשאר בשלך,שחקני האופציות שבאתר בחודשיים האחרונים משלמים בדליים.יום נפלא הצלחות

שלום מורן.
    לא זוכר שלפני חודשיים מישהו צפה לונג ומרבית האתרים בעקבות סוריה דיברו על 1100.
    כך או כך, אני לא מציין בסקירות שורט אלא תיקון של כ 2%.
    העובדות - לפני שלושה שבועות הגענו בתוך יומי ל 1285 ואתמול נסחרנו ב 1292. אלמלא
    אופקו שהתנהגותה כמובן לא קשורה למצב הכללי, לא היינו רואים בזה עליה מיוחדת ובכל
    מקרה האסטרטגיות מבוססות על ירידה קלה (כתיבות 1280 PUT) ולא שורט.

שחקן ערב טוב לא הבנת כנראה את שאלתי להלן מספר ציטוטים מסקירותך בחודשיים האחרונים: 16/09-
    הגבולות שלא מדביק אף לא במקצת את קצב עלית המדד:
    פקיעה אופטימאלית ברמת 1165-1185; גבול עליון ברמת 1235 וגבול תחתון שאינו רלוונטי 23/09-
    ובכל זאת, יש לזכור כי
    אין במהלך זה חדשות מרעישות שהרי הרמות הנוכחיות נבחנו לא פעם בשנים האחרונות והיוו גבול דשדוש עליון
    . אך מתבקש כי לאחר פריצת הגבול התחתון וחזרה למרכז הדשדוש תגיע תנועת קפיץ לכיוון השני למרות ועל אף שבבחינת הכלכלה/מניות אין חדש ולכן
    הנחתנו היא כי פוטנציאל העליות מוגבל ביותר
    .
    06/10-גבולות הפקיעה אופטימאלית רחוקים מאוד כרגע עם סביבות 1220, וטווח רווחי עד 1260. בתאריך ה-1/10 ניסן בצאט (15:2 ניסן ביו: ת"א 25 ממשיך את הראלי
    (15:2 joei: ניסן שלום מה שלומך? נסה את טסלה בבקשה תודה
    (15:29) המכונה: אם אפשר בנקייייים, אני בשורט ק' מחזק כל הזמן וזה לא מגיע
    (15:29) ניסן ביו: למרות עלייה רצופה של 10%
    (15:29) joei: ניסן fdx בבקשה תודה
    (15:29) PiniMa: משהו (לא טוב) קורה בזרח
    (15:29) נוקוטו: ונדלן אחרי זה בבקשה�
    (15:29) ניסן ביו: הכיוון במעוף 1300 וצפנה . אני מנסה להבין את הנקודה ולא חלילה להתנצח לא ברור לי מדוע אתה דבק בשורט בכל מצב גם שהטכני מראה לונג-אשמח לשמוע ולהחכים,מדוע אינך משתמש בטכני בהחות היסוד שלך?אני מצטער אם אני מגזים פשוט השוק כבר חודשיים בורח לנו.. המשך ערב נפלא,הצלחות

חברה תפסיקו להתעלל בשחקן
    הוא לא קוסם יש לו הנחות עבודה שמבוססות על כלכלה והיגיון
    ואם השוק ישתגע הוא לא אשם
    מה שבטוח שהניסיון והידע שלו וסבלנות מצידנו יוציאו אותנו מהתסבוכת
    לבוא ולהאשים זה הכי קל
    הבן הדם נותן את הנשמה
    וכמו שלנו כואב גם לו כואב
    לכן סבלנות ופירגון יעזרו
    ולא האשמות
    תודה

כבר לפני 3 שבועות שנגענו ב1254 בעדכון המדדים רשמתי 1300 יראה עוד החודש ואף צפונה ממנו,אבל לגבי הפקיעה הכל ייתכן,בל נשכח שבמידה ושחקן הולך עם אסטרטגיית אוקטובר לפקיעה בסך הכל צריך מתחת ל1305 ויש רווח.
    אבל אכן הראלי כאן חסר מעצורים והכי חשוב היזהרו בכניסה למדדים כמו העדר,הצפי לתיקון מתבקש(שאלת מיליון הדולר מתי?)

טכנית אנו נושקים לקו עליון של התעלה העולה ולכן מחזק את אפשרות התיקון

אני יכול להגיד שבתקופה האחרונה, אני כל יום מחדש חושב שהמעוף ממש ממש ממש רוצה למעלה, אבל וזה אבל גדול, בכל יום כזה אם היו שואלים אותי מה אני חושב שהמעוף יעשה בתקופה של חודש קדימה, אז ברב הפעמים הייתי דווקא חושב למטה.מכיון שהאסטרטגיה ששחקן מציג היא אסטרטגיה חודשית, אז כמעט כל פעם כשנתן את הנחות האסטרטגיה הן נראו לי נכונות (למרות שבתור סוחר יומי בכל אחד מהימים באותו חודש של האסטרטגיה הייתי לונג). יכול להיות שהסתירה הזו, והצורך בהנחות חודשיות הוא הבסיס ל"בעיה". אני גם אציין שאני לא זוכר הרבה אנשים שבעת מתן האסטרטגיה כתבו שהיא נראת להם דובית מדי.

שלום,
    התחלתם להסיר תגובות?
    נעלמה התגובה של גולפמן ושל הגב' ראמה.
    THE HOUSE NEVER LOOSE

ציטוט פורסם במקור על ידי amitayb צפה בהודעה
    שלום,
    התחלתם להסיר תגובות?
    נעלמה התגובה של גולפמן ושל הגב' ראמה.
    באמת אתה חושב שיש טעם בויכוח שלא קשור לשוק ההון? נראה לי מיותר שגולפמן אומר שזו רמה,
    והיא עונה שזכותה והוא אומר שזיהה אותה וככה הלאה. ואנחנו אוהבים את שניהם אבל סתם ויכוח בשביל
    ויכוח זה לא צריך. נשאר רק מה שקשור לשוק ובשביל דברים אחרים יש צ'ט או החיים מעבר לבורסה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות