x

עמוד 12 מתוך 14 ראשוןראשון ... 21011121314 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 111 עד 120 מתוך 139

נושא: זהב ל - 800-900 דולר

זה כתבתי בדחילת דצמבר:

כאשר אתה יוצא מחוץ התחום המפוקח ומשקיע ב"בית השקעות" של סגל או של מיידוף , בביטקויין, קרנות גידור של גופים לא מוכרים, קבוצות רכישה של בתים בארה"ב בהזדמנות - אתה שם את כספך על קרן הצבי וסומך על "המוניטין" של הגופים.

מדהים אותי כל פעם מחדש איך אנשים רציונאליים נתפשים למשהו שצובר ממונטום ומגדירים אותו "חדשני" , "יחודי" , "פוטנציאל ענקי"

העליית מחיר של הביטקויין נובעת מההיצע המוגבל והסופי של מטבעות - ושיש ביקוש המחיר עולה . החשבון שאם X אחוז מההון יושקע בביטקויין (ומדוע בכלל יושקע הון במזומן? מזומן הוא אמצעי תשלום , לא מכשיר להשקעה הונית) המחיר יהיה Y ולכן יש עוד מקום לעלייה הוא מוטעה לחלוטין מכיוון שאם השימוש בקריפטו מטבע יגדל - יותר קריפטו מטבעות יכנסו למשחק (ביטקויין 2,3,...N) יהיו שערי חליפין בין הקריפטו מטבעות אך היצע המטבעות יעלה והמחיר ליחידה יהיה העלות השולית של הכריה או אפילו יעשה מי שיעשה שינוי באלגו של הביטקויין ויהיה יותר קל לכרות מטבעות וההיצע יגדל משמעותית

בקיצור, אם אני חושב שזהב זו השקעה גרועה ברמת המחירים הנוכחית, השקעה ביטקויין זה זריקת כסף לפח.
    ואכן , מי שקנה ביטקויין בדצמבר הפסיד 75% מכספו.

הברדק נמשך:

אתר סילק רוד 2.0 (Silk Road) הוא אחד מהיורשים של אתר המסחר במוצרי השוק השחור, סילק רוד המקורי. האתר שמנהל את עסקיו תוך שימוש במטבע הווירטואלי המבוזר ביטקוין הודיע במהלך סוף השבוע כי הוא ספג פריצה של האקרים

האדמיניסטרטור, שידוע תחת כינויו דפקון (Defcon), התייחס לסיבת הפריצה וכתב כי מדובר בחולשה מובנית בפרוטוקול הביטקוין שגם גרמה להפסקת פעילותם של מספר אתרי מסחר במטבע כגון Mt. Gox. סכום הגניבה לא פורסם אולם ההערכות נעות בין כ-4,400 ביטקוין עד ל-88,000.

אם הסכומים נשמעים נמוכים, יש לקחת בחשבון שביטקוין שווה כיום כ-370 דולר, מה שאומר שעל פי ההערכה, סכום הגניבה מגיע למינימום של כ-2.3 מיליון דולר. יש לקחת בחשבון ששערו של הביטקוין ספג ירידת ערך רצינית בעיקבות גילוי החולשה, שערו של הביטקוין צנח מכ-1,000 דולר לשערו הנוכחי בפחות משלושה שבועות.

מיותר לציין שזה צדק פואטי - אתר שעוסק בסחר בסמים וכו' נפרץ , ולפושעים גונבים את הביטקויין.

על זה נאמר - הגונב מגנב - פטור.

ביטקוין כבר ב 250 דולר, האמון הולך ומתפוגג....

זה מדהים לראות איך כל פעם מחדש , בכל דור ודור, קמים פתאים שקונים היפ ונכנסים במחירי בועה, רק על מנת לגלות די מהר שהפסידו את מכנסיהם.

את זה כבר למדו אחרי בועת הטוליפים....
    נערך לאחרונה על ידי tby, 16.02.2014 בשעה 20:17

"הדרמה" בעולם הדמיוני של ביטקויין נמשכת:

בורסת Mt. Gox הקפיאה את יכולת הסוחרים בה למשוך כסף לפני כשבוע. אלו, מצידם, טסו ליפן כדי להפגין מול משרדיה ולדרוש את כספם. לטענת הבורסה, המשיכות נעצרו בשל באג מסוכן בביטקוין עצמו, שמאפשר גניבת מטבעות

אני בטוח שזה לא באג. זה תוכנן מראש כעוקץ על בסיס הונאת "עסקי פרמידה " קלאסי - מארגני הפרמידה מתעשרים ע"ח הדורות הבאים בפרמידה, כאשר כל דור מושך פנימה דור חדש, והכל ביחסי ציבור והבטחות לעושר ואושר.

כאשר ערך "המטבע" היה מספיק גבוה, אך עדיין ללא מעורבות של ציבור מאוד רחב שהיה גורר חקירות משמעותיות , פתאום "יש באג".

אני מניח שמי שהיה מספיק נאיבי "להשקיע" בביטקוין" הוא מספיק נאיבי לחשוב שכל זה מקרי.

אם יורשה לי לצטט אותך גם...
    ביוני כתבת " זהב ל800 דולר" .
    כרגע , 8 חודשים אחרי הוא על 1320 דולר.

tby להערכתך יכול להיות משהו דומה לביטקוין...פייס-קוין? כלומר,שיש חברה רצינית מו פייסבוק מאחוריו?

לי לא ברור בכלל הצורך ב"מטבע" נייטרלי שאין מאחוריו רגולציה. וכל ההסברים המלומדים רק הראו לי שאף אחד לא באמת מבין מדוע כל העניין - חוץ מפושעים שרוצים לעקוף את המערכת.

הרעיון של מטבע הוא "ייצוג" שווי ריאלי באמצעות "סימן מוסכם" וההסכמה והביטחון כי ה"סימן המוסכם" ישמור על ערכו אל מול השווי הריאלי אותו הוא מייצג.

משתמשי המטבעות בטוחים כי הבנק המרכזי / המדינה שהנפיקה המטבע תשמור על יציבותו. אם אין אמונה במטבע X , תושבי המדינה יחזיקו במטבע שהם כן מאמינים בו , ומטבעות לא חסר. הדוגמא שלנו היא הדולריזציה דה פקטו שהיתה בישראל בגלל שהלירה / שקל לא שמרה על ערכה - לכן שימשה רק לעסקאות קצרות טווח .

במילים אחרות - תושב ישראל בתחילת שנות ה 80 לא היה צריך ביטקויין על מנת להימנע משחיקת חסכונותיו או לתאר את השווי הריאלי של דירה שרוצה למכור או דירה שהוא משכיר - הוא פשוט עבר למטבע קיים , יציב ובר המרה, גם אם היה צריך ללכת לרחוב לילינבלום בת"א....

אז אם בישראל עם 400% אינפלציה מצאו פתרון פשוט - על איזו בעיה הביקויין עונה? כיצד הביטקויין בכלל שומר על הקשר בין "שווי ריאלי" לסימן מוסכם" שאופייני למטבעות שימושיים? איך כל זה בכלל קשור לכך שלמבו החזיק תיק ש 25% ממנו זה "השקעה" בביטקויין?

במסגרת הזו - מי צריך ביטקויין או פייס-קויין או X-קוין ?

נניח ופייסבוק תנפיק מטבע. מה היא תאמר? - תן לי דולר - אנפיק לך פייס קוין ואני מבטיחה שתמיד תוכל לבצע המרה הפוכה? ומה תעשה פייסבוק עם הדולרים? מי יוודא שהם לא יעלמו?

שאתה נותן כסף לבנק ומקבל "יתרה בחשבון" אני מקווה שכולם מבינים שהיתרה היא ווירטואלית לחלוטין וקיימת רק במחשבי הבנק- הרי הכסף לא בחשבון שלך , הכסף אפילו לא בבנק, אך אתה יודע שיש רגולציה כבדה ושתדרוש את היתרה - תקבל אותה ובמידת הצורך המדינה תיחלץ לעזרה - זה הבסיס לכלכלה "ללא מזומנים"

מי שרוצה להעביר כסף יכול להשתמש בשרותי העברת כסף שלא דרך המערכת הבנקאית כמו פיי-פל ואחרים

http://coinsfortech.com/

שיהיה איפה לבזבז את הביטקוינים שאין לכם...
    נערך לאחרונה על ידי lembo, 23.02.2014 בשעה 13:43

ביטקויין - ועכשיו הוירוס:

פושעי סייבר הצליחו להדביק מאות אלפי מחשבים בוירוס בשם "פוני" (Pony) שאיפשר להם לגנוב מטבעות דיגיטלים דוגמת ביטקוין, במסגרת מתקפת הסייבר השאפתנית ביותר שנחשפה מעולם, לפי חברת אבטחת המידע הדיגיטלי טראסטווייב.

טראסטווייב מסרה היום כי מצאה ראיון לכך שכנופיית פושעי סייבר הידועה בתור בוטנט פוני גנבה כ-85 "ארנקים" וירטואלים שהכילו מטבעות דיגיטלים ממספר סוגים בהם ביטקוין. החברה לא ידעה לומר כמה כסף דיגיטלי היו בארנקים.

"זו הפעם הראשונה שבה אנו עדים לנוכחות כה נרחבת של תוכנה זדונית מסוג זה. היא היתה על מאות אלפי מחשבים", אמר זיו מדור, ראש מחלקת אבטחה של טראסטווייב.

למבו - תבדוק בארנק המאובטח שלך במחשב שבכלל נשארו שם ביטקיינים, ותשאל את עצמך איך זה שכל מה שהזהרתי מפניו מתרחש?
    בלוג: on-vix.blogspot.co.il

במלאת שנה למאמר " זהב ל800 דולר"
    החלטתי לקפוץ לביקור.
    קודם כל , טיבי , מקווה ששלומך טוב , אתה בסביבה?
    האם אתה בשל לראות שאילולי המניפולציות כנגד הזהב והכסף המחירים היו גבוהים ובהרבה.
    ביי

אני לא אכנס לויכוח האם הזהב כן יגיע או לא יגיע ל-800-900.

אני רק שאלה, מה עשה הזהב בשנה האחרונה ?
    רמז... כלום אחד גדול
    מעל שנה שהזהב לא הולך לשום מקום, ובעברית צחה דשדוש
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

דווקא בימים אלו , כשהמחזורים בבורסה נמוכים מאד יחסית ,
    וכל המומחים טוענים ל"שעמום" , "חוסר עניין" וכולי...
    הם לא יגידו את המתבקש...על כך שכל הגופים הגדולים עוברים על חוק תיאום ניירות ערך.
    איך יכול להיות שמבין עשרות גופים פיננסים , אף לא אחד מהם מממש?

במחזורים הנוכחיים גוף בינוני שיזרוק קצת מניות מפיל את השוק.
    אבל למה לו להיות מניאק ולעשות את זה?
    איזו סיבה יש לו לסחור לטובת הלקוח ואם הטובה אומרת למכור ולשבת על הגדר
    אז אולי לעשות את זה?
    אין שום סיכוי
    אם זה לא תיאום אני לא יודע מהו תיאום.

תגיות בנושא זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •