x

עמוד 5 מתוך 134 ראשוןראשון ... 345671555105 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 50 מתוך 1336

נושא: שאלות ותשובות לעובדיה לוי.

הי לוי.
    האם זה רק נדמה לי, או שאתה כמעט אף פעם לא מתייחס למחזורי המסחר, אלא רק למחיר?
    האם אין המחזורים חשובים מאוד בניתוח טכני?
    כמו כן, לפי שיטת הנרות היפנים, בהרצאות הוידאו שלך, גם שם אין כלל וכלל התייחסות למחזורים...
    אשמח להסבר =)
    תודה, ניב.

תודה על שאלתך ניב:

נבהלתי לרגע מעוצמת הכתוב !
    ידידי היקר, אתה צודק ב 100%,
    90% והסקירות שלי, או העדכונים , לא מתייחס אני ל נפח !! וכמנתח טכני שנים רבות, זה רק מוסיף להצלחת הסקירה עצמה .אבל אי איזכור הנפח , לא אומר שלא מסתכל ! (במקומות הנידרשים )
    וכאן לתשובתי על למה !
    1-כמומחה לנרות יפנים מתקדם, שזה לא רק להכיר את התבניות, אני משתמש בנרות עצמם בכדי לפענח את הדבר העיקרי שהם מייצגים והוא המלמחה הבילתי פוסקת בין המוכרים לקונים, ואת נושא הנפח אני רואה בנרות כעוצמה כן או לא, ( אני בראשי מחליף את הנתון של הנפח, בעוצמה שאני מזהה בנרות )
    2- הטכני המערבי מלמד אותנו ש בכול שיא עולה,או שפל יורד --- פריצת התנגדות,או שבירת תמיכה אופקית או אלכסונית,--- פריצת תבניות טכניות , או שבירתם, כמו משולשים , ראש וכתפיים, M--W וכולי, או הודעה פונמנטלי ת לטובה או לא , על הנפח לגדול, וזה מאוד נכון , ושם אני בודק !!! אבל אמור לי אתה : למה אני צריך את הנפח עם המחיר נמצא בין קווים !!!, מה הוא עוזר לך???
    את הנפח אתה ואני זקוקים בנקודות קיצון, בין עם מעלה או מטה, אתה לא צריך כלל בין הנקודות הללו.אנו נדע לקנות בפריצה של כול דבר טכני , עם הנפח מתאים, אנו נדע לצאת מכול שבירה של אזור טכני באם הנפח מתאים, (את אלא אנינ כבר יודע על ידי הנרות שוב!)
    נפח הוא מתנד נוסף , פרמטר, נוסף, אינדיקטור נוסף,אבל רק במקומות מסויימים.
    שאלות נוספות שאתה אולי לא שואל את עצמך בהקשר לנפח כן או לא , ניתן לשאול כמו , מה לגבי עלייה ברורה בנפח אבל הנר היומי הוא דוגי ?
    מה אומר לך הנפח כאשר המנייה פותח בגפ מטה או מעלה גדול יחסית ,
    מה אומר לך הנפח בימי עידכון מדדים, שהנפח ענק?

ועוד ועוד שאלות, אבל העיקרית היא , האם אתה זקוק לנפח ביום יום ? תשובתי היא חד משמעית , "לא ".
    תודה ניב
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

תודה על התשובה עובדיה.
    האמת שחשבתי על זה עוד קצת - ואז הבנתי שבעקיפין אתה כן מתייחס לנפח,
    שכן אתה אוהב להשתמש במתנדי העוצמה, והרבה מהם מחשבים בנוסחאות שלהם גם את הנפח (למשל: OBV )

אכן , זו נקודה נוספת שלא נגעתי בה, ואני מאוד שקדן בהקשר למתנדי המומנטום באשר הם : אבל דובר נוסף לא התייחסתי ושאלתה, וזה בהקשר לסרטונים בני שמונה שעות מה שאני קורא לו הקורס החינמי : אז כך : קהל היעד בהקלטות אלא היו סוחרים תוך יומיים במדדים, הקורס הזה שנוצר בפועל, היה הרצאה בת 4 ימים , על נרות יפנים בתוך יומי והיו משהו כמו בין 80-100 איש , ומכייון שהקהל היה באמת סוחרים תוך יומיים בעיקרו, אזי שם יותר מביומי, נוגעים בנפח רק בקווים התוך יומיים שהם שוב נקודת הקיצון בתוך יומי, על כן לא זכור לי אפילו פעם אחת ששם התייחסתי לנפח. תודה ניב.

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

ציטוט פורסם במקור על ידי לוי עובדיה בשם קובי צפה בהודעה
    לגבי הריבית בארה"ב כרגע אין צפי להעלאת ריבית בשוק האמריקאי לפני שנת 2015
    לא מדובר בצפי, מדובר בהצהרה של ברננקי.
    כרגע יש את התוכנית הרחבה הכמותית הרחבה הכמותית משמעותה הדפסת כסף (בישראל יש חוק האוסר להדפיס כסף בעקבות משבר שנות ה 80 )
    מעניין אותי מאד איך פישר קונה כל הרבה דולרים ואיך פתאום משום מקום גרעון התקציבי של מדינת ישראל נוסקת ל40 מיליארד
    מאחר והגרעון הגיע למימדים מפלצתיים קרוב ל 17 טרליון דולר הוחלט לבצע הרחבה כמותית שמשעותה הדפסת כסף וקניית אגרות חוב
    להזכירך ב-25 בנובמבר 2008 הפד הודיע על QE1 הרבה לפני שהגענו לאיזור ה-17 טריליון (נדמה לי פחות מ12 טריליון)
    דולר חלש מאפשר יצוא ומקטין יבוא
    פלוס נוסף, ההלואות הענקיות שארהב לוקחת (ערך דולר גבוה) ומחזירה כלום (ערך דולר נמוך)
    כאשר המודל הבסיסי לחישוב מחיר מניה מודל גורדון טוען שמחיר המניה זה סך הדיבידנדים שנקבל מהמניה על פני כל השנים
    מצאת כבר מניה שנסחרת במחיר הנל ?
    הירידות האחרונות היו כי הבנק המרכזי של יפן לא רצה להגדיל את ההדפסות
    האמנם ?
    נערך לאחרונה על ידי אבי1, 20.06.2013 בשעה 00:57
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אבי 1 , שלום רב שוב ! אני מרגיש קסום שאתה קורא נאמן לכול פוסט שאני מוציא, אני דרך אגב לא קראתי פוסט אחד שלך,זו הפעם הרביעית שכבודו מגיב לי, אבל באף אחד מתגובתך לא קראתי את המילה , "תודה". שהיא המילה המהווה שכרו של הכותב, אלא דברי תוקפנות בלבד !בדבריי שאני מפרסם הם לא לטובת אנשים יודעי דבר מה בטכני, אלא ההיפך אני שמתי כמתרה לעצמי לעזור לאלה שלא מבינים בנושא, אני מתפלא שאתה כמנהל, קורא קבוע שלי, אני מבקש להודות לך באופן אישי, לגבי הפוסט הנוכחי ! אדם חכם וצנוע ,ואנליסט פונדמנטלי כתב את הדברים , אז הפסק בבקשה לכתוב שאני כתבתי , וציינתי זאת בפוסט ,במידה והסקירות, עדכונים , מאמרים לא נראים לך , או עצם היותי כאן כמנהל פורום קצר טווח, אז פנה בבקשה להנהלת האתר ! אין לי כוונות לענות לך כלל על הערותיך , הם לא לעיניו בשבילי , שוב אני כן מודה לך על תגובתך , אבל זו גם פעם אחרונה . בברכה. ולילה טוב .

אני מצטער על...
    1) על שלא אמרתי לך תודה, אז קבל תודה ענקית על ההשקעה שלך.
    2) על זה שאתה רואה את זה כהתקפה ולא כהערה או כביקורת בונה או כסיעור מוחות וכדומה.
    3) על ט"ס שיצא מתחת ידי, שים לב, כשמגיבים עם ציטוט זה אוטומטי נותן את מפרסם הפוסט, סליחה על השגגה תוקן במקור (כ"לוי עובדיה בשם קובי")
    4) שים לב לחתימה שלי, שאומר שזו דעתי בלבד ויכול מאד להיות שאני טועה ואני מבקש שיתקנו אותי עם טעיתי (לרוב אני טועה, אז כנראה גם הפעם).
    ציטוט פורסם במקור על ידי לוי עובדיה צפה בהודעה
    במידה והסקירות, עדכונים , מאמרים לא נראים לך , או עצם היותי כאן כמנהל פורום קצר טווח, אז פנה בבקשה להנהלת האתר !
    ח"ו, הפוך כבן אדם שלומד כל יום דברים חדשים אני שמח שאתה איתנו ומאיר את עינינו בראייתך את השוק

ולסיום אם בכל זאת אתה חושב שמדובר בהתרסה או התקפה וכו' כמנהל הפורום הזה יש לך את האפשרות למחוק את הפוסטים שכתבתי

ואסיים בברכת הצלחה
    ושוב תודה
    נערך לאחרונה על ידי אבי1, 20.06.2013 בשעה 01:12
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

תודה לך, ובהצלחה רבה.

שלום עובדיה ,
    איך נראית לך חברה לישראל ? נראה שכל הרע כבר מאחוריה ? כדאית לכניסה במחיר הנוכחי ?

רמון

בטעות נתתי את תשובתי במקום אחר, על כן מעתיק לך, תודה -----------------חברה לישראל : פונדמנטלית היא נראית מאוד רע, עקב חברות בת שלה ! טכנית היא נראית רע מאוד , אבל !!! אני תמיד הולך על פי מה הגרף מציג, וכרגע היא נמצאת עכשיו על תמיכה שהיא גם תחתית כפולה , ומצבים טכניים אלא , מלמדים שסיכוי העליות גדול מסיכוי הירידות , על פי העבר כמובן ! תמיכה זו נמצאת ב 211000 . לגבי מתנדי הגרף : מתנדי מגמה עדיין לא נרגעו, ורוצים עוד מטה , (זה לא מונע מיציאה לתיקון עולה ) , מתנדי מומנטום , 3 מתוך 3 במכירות יתר, ונתון זה מחזק כרגע את התחתית הכפולה, ההחלטה תמיד שלך, בהצלחה ,ותודה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות