x

עמוד 4 מתוך 42 ראשוןראשון ... 2345614 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 40 מתוך 415

נושא: סקירה טכנית על מניות פרוטרום, כיל, חברה לישראל

עדכון על כיל : המחיר ממשיך "לטייל " בין הרמות 3515 בנמוך לבין 3657 , כך ש ללא פריצה או שבירה, אין עדיין כיוון לגרף המניה. כול המתנדים מומנטום ומגמה מאוד חלשים בהקשר לכול עלייה אפשרית. תודה ובהצלחה
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

לוי שלום ,
    כבר לא נעים לשאול אבל מה הנקודה הבאה בעומק ים המלח

היי, הרגש חופשי , אבל העניין הוא שלא ה"נעים " הוא העיקר, אלה ה "צער " על הירידות החדות באימפריה , על כול פנים לשאלתך, במידה וה 3500 ישבר , יש לגרף תמיכה טכנית כול 100 נק" עד ה 3000., ולכן הבאה בתור היא 3400 במידה וישבר, ה 3500 ,לצערי . תודה ובהצלחה , יחד עם זאת אומר שוב בהזדמנות זו, טכנית אין להיכנס לכיל לפני ה 3657 עם סגריה והנחת עבודה זו היא כול עוד השפל הוא ב 3500 , במידה ויווצר שפל חדש יתכן ונק" כניסה טכנית תהיה מוקדמת יותר. . תודה

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

תודה לוי ,
    הבעיה שלי היא שאני כבר בפנים עם 20% מהתיק , ונראה לי שבלי למצע שערים יקח לי הרבה זמן להחזיר את ההפסד , לכן ההתלבטות היא מתי למצע ? , בינתיים אני מאופק ולא ממהר להגדיל ( ועל זה אני חייב לך תודה , בלעדיך כבר הייתי מכפיל ב3600 וב3530 ) , אני מבין ממך שטכנית נכנסים למניה נופלת רק אחרי התאוששות וכרגע שהיא מתחת ל3500 ונקודת הכניסה רחוקה כ4% , השאלה היא האם לא עדיף למצע לאט לאט כל הדרך למטה הרי היא לא תרד בלי סוף ?!!? זה כיל לא אפריקה . ( אני יודע שזה נתון פונד' )

אני מקבל כול מה שאמרת ותודה בהקשר אליי, אבל החלק האחרון לא מקצועי = למצע לאט לאט כל הדרך למטה הרי היא לא תרד בלי סוף ?!!? זה כיל לא אפריקה . ( אני יודע שזה נתון פונד' ) ---- ---גם
    גם אז אמרנו " זה אפריקה " לא אל על , בבקשה ממך , תעזוב מייד קו מחשבה זה,, כי היתי רוצה לשאול אותך, מדוע המוכרים מוכרים את כיל מתחת ל 3500???? !!! מה הם חושבים אחרת מך????!!!!! גם הם יודעים שזו כיל ולא אפריקה !!!! הבט : כתבתי קודם שכניסה טכנית טובה היא על בסיס השפל הקודם ב 3657 ,, אבל כן יש שפל חדש, ולכן אני זקוק לסגירה היום בכדי לחשב נקודה בטוחה למיצוע , או כניסה טכנית , לא משנה איך תקרא לזה, אתה סוחר עם סבלנות על פי הכתיבה שלך, לכן עוד קצת , העיקר שיהיה בטוח יותר, כי שוב כיל יורדת עקב פונדמנטלי רע, ו ניתוח טכני הוא ניהול סיכונים ב רמה מאוד גבוהה , לאחר הסגירה אשתדל לעדכן ערך חדש, שכמובן הוא טוב ליום א" בלבד עם בכלל , ובכדי שתהיה נק" טובה או קרובה יותר, על המחיר לסגור חזרה מעל ה 3500. תודה ובהצלחה

תודה לוי
    אני מקבל את ההארה .
    זה באמת לא מקצועי לחשוב כך . כנראה ההפסד צורב .

שם המשחק הוא , סבלנות., תודה לך.

בוקר טוב,
    כמה שכותבים על מצבה של מניית כיל, כנראה לא מספיק כי המחיר הולך מהפתעה אחת לשנייה, וביום המסחר האחרון , או למעשה בימיים האחרונים המוכרים בכיל אומרים את דברם , כאשר במשך שני ימי מסחר הם מורידים את המחיר מ 3600 +, אל מתחת ל 3500 עם סגירה ב 3477 !!! ו ואכן כיל לא אפריקה, אבל לכול תחתית ישנה עוד תחתית ! הפרשנות לטווח הקצר של סגירה כזו חלשה , מתחלק לארבע.. .
    1-זו אמרה ברורה טכנית בכול אופן שכיל בדרך ל 3400 כתמיכה הבאה בתור ( לגרף כיל ישנה תמיכה טכנית כול 100 נק}" מתחת ל 3500 ).
    2- כול המשך ירידה וחזרה כבר ביום א" ל מעל ה 3500 = שבירת שווא , וכל מהלך שכזה במידה ויתקיים = חזרה למהלך מתקן עולה.
    3- כול פתיחה בגפ מעלה מעל ה 3500 ביום א" = שבירת שווא, ויציאה למהלך מתקן עולה.
    כול פתיחה בגפ מטה יומר ש צפי לראות עוד אדום במשך היום או כולו.
    בכדי לסכם אומר,:
    אין שום סימן להבראה בגרף מניית כיל, אפילו לא סימן לבלימה אלא בדיוק ההפוך, כי הנר נסגר על הנמוך היומי = המשך מכירות גם במכרז הנעילה = עדיין היו מוכרים שחושבים שכאדיי למכור עכשיו כי מחר יהיה זול יותר . לגבי הגרף של POT : המנייה סגרה ב 38.3$ , כאשר היא ממשיכה מהלך יורד מה 40$, כול המתנדים עדיין בדעה שהמהלך היורד של המנייה לא הסתיים על כן הצפי הטכני כאן הוא לראות תמיכות נמוכות יותר, אבל אתמול המחיר עצר ב 38$ ואפילו נתן נר מזערי אומנם אבל ירוק , ובמידה וזהו שפל עולה מהשפל שב 37$= שהמנייה תוכל לעצור את הירידות ולהמשיך להיבלם כאן, אבל זאת נדע רק היום בתום המסחר בחו"ל . ונסיים את העדכון בכך שטכנית עדיין נקודת הכניסה לכיל נשארה רק ב 3657 כמקום טכני בטוח יחסית אבל כול עלייה מעל ה 3500 וסגירה מעליו ביום א" = ירידה של ה 3657 , אל שער הנעילה ביום א".
    תודה ובהצלחה.
    נערך לאחרונה על ידי לוי עובדיה, 19.07.2013 בשעה 16:25

עדכון תוך יומי --- 1230H , --- אין פאניקה כרגע במסחר !! רוח המסחר היום בכיל מתאים לרוח הסגירה ב POT, כפי שעודכן בבוקר ב מעקב הצמוד, כול עלייה מעל ה 3500 , וסגירה מעליו, יראה בגרף כצעד חיובי להמשך. בהצלחה

לוי שלום , סליחה על הבורות , אתה יכול להסביר את הקשר בין כיל לPOT , מה זה בכלל.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות