x

עמוד 18 מתוך 29 ראשוןראשון ... 8161718192028 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 171 עד 180 מתוך 289

נושא: אסטרטגיית מאי - דיון !

האמת, הגעתי למסקנה שאסטרטגיה כמו זאת, עם הרבה מאוד תיקונים, הפער בין המחירי הביצוע לבין מחירי השחקן גורם לזה שאני לא רואה דרך לצאת מזה ברווח ואם כן לאור כמות הפעולות הרבה הרווח יהיה קטן מאוד בהתחשב בעלות של העמלות :(

בגדול שני התיקונים האחרונים זה של ה 22 וזה של ה 23 לחודש גרמו להפסדים בעיקר ב put 1210 ואפשר היה (בדיעבד !!) לוותר עליהם

לtrading. יש במה שאתה כותב משהו. כמובן שלאחר הרבה תיקונים הרווח נשחק. אולם לעיתים, בסביבות 40-60 אחוזים האסט' נסגרת ללא כל תיקון או לאחר תיקון אחד או שניים ואז המצב שונה. בדיעבד אתה צודק אולם מי היה יכול לדעת מראש? דרך אגב, הימים הללו מאוד בעייתיים. מחר יכולה להיות הורדת ריבית שתשפיע. הבעיות עם נוחי דנקנר שיכולים להשפיע לחיוב או שלילה, הבעיות בגבול הצפוני עם סוריה, החיזבאללה ועוד כל מיני צרות שעשויות לבוא על המדינה שכרגע איננו משערים מה הם. בהצלחה לכולם ושבוע טוב

הכל בדיעבד כמובן שלא ניתן היה לדעת

ציטוט פורסם במקור על ידי trading צפה בהודעה
    האמת, הגעתי למסקנה שאסטרטגיה כמו זאת, עם הרבה מאוד תיקונים, הפער בין המחירי הביצוע לבין מחירי השחקן גורם לזה שאני לא רואה דרך לצאת מזה ברווח ואם כן לאור כמות הפעולות הרבה הרווח יהיה קטן מאוד בהתחשב בעלות של העמלות :(

בגדול שני התיקונים האחרונים זה של ה 22 וזה של ה 23 לחודש גרמו להפסדים בעיקר ב put 1210 ואפשר היה (בדיעבד !!) לוותר עליהם
    סוכם בעבר עם שחקן - שהמחיר לא יהיה יותר לפי עסקא אחרונה, אלה לפי BID\ASK הנמוך מביניהם.
    להבנתי שחקן הסכים לשינוי המחיר לפי שיטה זו.
    האם זה לא השתנה לשיטה החדשה?
    THE HOUSE NEVER LOOSE

נדמה לי שחקן אמר שהמחיר נקבע לפי הביקוש\היצע בשכבה השנייה.

המחירים אכן נהיו יותר סבירים אבל עדיין אני לא חושב שהם תואמים שכבה שנייה של ביקוש היצע, או שהפרסום פה תוך דקה לרוב מצליח להזיז את המחירים לרעתנו ממש. (לא בלתי אפשרי בטח לתווך של כמה דקות/שעה)

פתאום עלתה לי מחשבה מפחידה קצת....
    יכול להיות שמישהו יודע שהרבה אנשים הולכים לבצע את האסטרטגיה כפי ששחקן מציע,
    ומנצל זאת לרעה? או שזה לא הגיוני בכלל?

מזכיר לי בדיחה:

פיל ועכבר רצים במדבר.
    פתאום העכבר אומר לפיל:
    "תראה כמה אבק אנחנו עושים"...

ציטוט פורסם במקור על ידי קאריה צפה בהודעה
    אתה לא מפחד מקולים כתובים 1230????

מזליקו המעוף שאין מחר מיסחר בוול ,כך שהטטא תאכל את ה 1230

ואולי גם השחקנים יורידו קצת את השוק

אחרת נתגלגל ל 1280 יוני

וגם 217 מליון מחזור עם עליה של 0.7

קיוסק

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    .......אנו עובדים לפי קונה שני ומוכר שני ......
    אכן. שכבה שנייה בחפירה הארכיאולוגית.
    ואם רמזת שאני חופר - אז מתנצל.... פעם ראשונה שלי באסטרטגייה.... ובאופציות בכלל.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות