x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 20

נושא: סקירה שבועית 21.4.13

ל-miki1

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    ברם, וזאת חשוב כי יזכור כל הפועל בנגזרים, חודש מאי הינו ארוך בצורה יוצאת דופן עם פקיעה בקצהו ממש (30/5). כיוון שכך, מוטב שלא למהר ולבצע כתיבות על הספוט היות וזה עוד עלול להשתנות לא מעט במחצית הראשונה של החודש.
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

שחקן תודה רבה על הסקירה, אשמח אם תוכל להתייחס לכתבה הבאה והאם להערכתך זה אכן יקרה ומה ההשלכות:

http://www.globes.co.il/news/article...FromSearchPage

יוסי, אין לרעות בשדות זרים

ציטוט פורסם במקור על ידי יוסי208 צפה בהודעה
    תודה שחקן,
    סקירה מקיפה, מעניינת והעיקר תקפה ונכונה.
    האם יכול להתייחס לשוק היפני לאור ההתעוררות בזמן האחרון?
    בתודה מראש, יוסי
    יוסי, אין לו מה לכתוב. אין חדש וכל נראה כמו שהיה. תרד מיפן, הם בברוך מ-1990.

הי אבי

ציטוט פורסם במקור על ידי אבי1 צפה בהודעה
    ל-miki1
    פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    ברם, וזאת חשוב כי יזכור כל הפועל בנגזרים, חודש מאי הינו ארוך בצורה יוצאת דופן עם פקיעה בקצהו ממש (30/5). כיוון שכך, מוטב שלא למהר ולבצע כתיבות על הספוט היות וזה עוד עלול להשתנות לא מעט במחצית הראשונה של החודש.

בדיוק לזאת כוונתי: האם משמעות לחכות עם פתיחת פוזיציות או לבצע ביום ראשון.

אחלה סקירה.. אהבתי את ההשקעה... יש לך כושר כתיבה מאלף... ,אני מחכה לספר עלילתי על שחקני מעוף.. נראה לי מרתק מאוד (יש אומנם ספרים על ספקולנטים ותרגילים מוצלחים כגון "זכרונותיו של סוחר מניות מוול סטריט ו "פוקר שקרנים" שניהם ספרים מענינים על ספקולנטים ממולחים..) אולם אין עדיין על נגזרים ספציפי לדוגמא איך התמודדו בשעת משבר 2008 ואיך בכל המלחמות למינהם ובפקיעות הזיות .. מה היו התרגילים אשמח לשמוע תגובה..

אחלה סקירה.. אהבתי את ההשקעה... יש לך כושר כתיבה מאלף... ,אני מחכה לספר עלילתי על שחקני מעוף.. נראה לי מרתק מאוד (יש אומנם ספרים על ספקולנטים ותרגילים מוצלחים כגון "זכרונותיו של סוחר מניות מוול סטריט ו "פוקר שקרנים" שניהם ספרים מענינים על ספקולנטים ממולחים..) אולם אין עדיין על נגזרים ספציפי לדוגמא איך התמודדו בשעת משבר 2008 ואיך בכל המלחמות למינהם ובפקיעות הזיות .. מה היו התרגילים אשמח לשמוע תגובה..

שלום,

קראתי בעיון רב את התגובות.
    תודה זה נהדר, זה מנומס אבל ..........צריך להפנים, ללמוד וליישם.

צר לי אנשים באתר לא לומדים, קרי, האופציונרים רובם מהמרים ולכן ..............נופלים.
    שוק האופציות - נגזרים אינו שוק מהמרים. טעיתם ובגדול. שוק ההימורים נמצא ב vegas תרצו אתן לכם פרטים LOL

צריך ידע ושוב ידע .....ולא ישר "קפוץ" לעשות את המיליונים. לא זו הדרך - זה מתכון לכשלון.
    כאשר אני גורסת וטוענת זאת אתם מתנפלים עלי.

כלל ראשון בשוק ההון הוא ללכת עם כן עם הזרם ולא נגד.
    מחזורים קטנים so what צריך להתרגל לסחור/להשקיע גם במצב כזה.
    בשבוע פקיעה לא חייבים לסחור ......אז הלך שבוע ......

והיה ואינך יכול, מה רע "גדר" מה רע. במקום להפסיד ולהמר סתם בלי ידע, חכה.

עוד יבואו ימים טובים. בכלכלה כמו בחיים יש גלים. הגל הגרוע/רעוע הפעם ארוך אבל סבלנות. בנוסף, כל מצב אדם יכול לנצל לטובתו, כמובן עם הוא בעל ידע ורגישות לנושא בו הוא פועל- קרי שוק ההון.

המשקיע/סוחר צריך להיות מודע כי ישנם הפסדים וישנם רווחים. כמו שמקבלים בברכה רווחים יש לקבל ולא להשתולל או רחמנא ליצלן לחלות, את ההפסדים. לא כל יום פורים LOL ואין אדם שלא מפסיד. אבל לחלות ולהשתגע - סימן שאינך מתאים בכלל לשוק ההון.

שוק ההון קשה, נדרש ידע רב ומעמיק, נדרשת עבודה שטח רבה. אם קיבלת טיפ, בדוק ובדוק לא חשוב אם הטיפ הוא מגאון הדור LOL בדוק ואל תבוא בטענות לאיש מלבדך. אתה האחראי לפעולותיך.

חודש מאי: חודש ארוך, נכון. גם נאמר שסטטיסטית הינו חודש אדום . על זה אשיבכם יש סטייה. יוצא מן הכלל הבא להוכיח את הכלל. גם בפסח אמרו עליות. אמרו ומה היה??????

אז כיצד תשפיע החלטת MSCI על ישראל?
    לאור מצב השוק לא נראה לי שאנחנו שם......השוק מתכווץ ונתון למצבים שונים כמו המצב הבטחוני מה שגורם גם לזרים לא להתעניין. המזרח התיכון בוער כן . שימו לב לסוריה, איראן ויש בחדרי חדרים ליחשושים על מלחמות. אווירה, מצבי רוח אלו פקטורים קרטיים לשוק ההון ומשפיעים עליו. השוק לא סתם מתכווץ. זה לא רק בגלל ביצועים גרועים. נסו לחשוב קצת...הרי לא ייתכן שכל העולם בירוק ואנחנו באדום. ולא זה לא רק בגלל משחקי מכונות ושחקנים זה שטויות .....הזרים אינם, מחזורים קטנים ואין מצב רוח.............

בפועל, מאז שישראל הצטרפה למדד המדינות המפותחות, היא ירדה מתחת לרדאר של המשקיעים", אומרת אסתר לבנון, מנכ"לית הבורסה. היא מזכירה כי עם המעבר של ישראל למדד המדינות המפותחות הושק מדד אזורי,MSCI Europe& Middle East, הכולל רק את מדינות אירופה ואת ישראל, אך "המדד החדש לא זכה לעניין מצד המשקיעים הבינלאומיים מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא זוכר שהוא קיים. בנוסף, בשווקים מפותחים ההשקעה נעשית לפי סקטורים. מנהל השקעות אירופי שמתמחה בבנקים, למשל, לא ימצא אותנו בשום מדד".

"שעות המסחר הן מכשיר חשוב, והתאמתן לאירופה מצביעה על הנכונות של ישראל להשתלב בה. אם לא ננסה להאריך את שעות המסחר, זאת תהיה התאבדות", היא טוענת. הכל דיבורים מדברים ומדברים ולא מבצעים.

צריך להוריד את המס על הבורסה כדי לעודד משקיעים וכדי להגדיל הכנסות זאת הגב' אסתר לא מבינה וחבל.

שכחו שהזרים ייצאו מזמן מזמן אבל לא שמים לב שהכסף מוסט לבורסות זרות. המשך חוסר הקורלציה בין מה שקורה בעולם לביננו הוא הקטליזטור לתופעה. מדוע לסחור/להשקיע כאן כאשר הפוטנציאל לרווח קטן מהפוטנציאל להפסד......

תמיד יש אלטרנטיבות ואותן המשקיע/ הסוחר צריך לדעת בכשרונו - אם יש לו את זה - לבחור.

תלונות אינן עוזרות ממש לו גם לא קיטורים. כאשר אני שומעת כל הזמן "גנבים" אני מבינה שהאנשים כועסים אבל לא מבינים.
    אנחנו במזרח התיכון כן אל תשכחו זאת לעולם!!!!!!

סופ"ש
    שבש

יום נעים

R
    נערך לאחרונה על ידי rema1, 26.04.2013 בשעה 07:36

יש סרטים על מה שקרה ב2008, כדאי לצפות בערוץ 8 או ערוץ 23.
    ממש מתאר את הצורה והאופן שהתגלגלו העניינים, עד הטלפון לגיינתר קיבל ב4 בבוקר.
    מאלף, חובה לצפות

מה שם התוכנית ידוע לך?

Ori – בגדול, וכעת לאחר הזרמת הכסף הצפויה עודני מעריך שהאגחים בתשואה הנוכחית מהוים הזדמנות על כל משמעות הסיכון הברורה. בנוגע לעניין לאומי ודנקנר: לאומי נהג בחוכמה ועדין זה בעיקר פופוליזם לא מפתיע.

יוסי – הכלכלה היפנית לא התעוררה אלא רק שוק המניות וזה ברור לאור הזרמת הכסף מצד הממשל. מדובר בבועה גדולה אף מהנעשה בוול סטריט ואין באמת שום דרך להשקיע בעניין מאחר וכל רמז בדבר סיום/הקטנה, בדומה לפירוש רש"י לדברי ברננקי, יכול להפיל השווקים ולכן לטעמי יפן היתה ונותרה דוגמה לדשדוש.

דופמין – מכפילי הון במניות בנקים שייכים להסטוריה. באזל 2 שינה את החוקים ומעבר לכך ה BV כבר לא אמין על מרבית המשקיעים. התשואה על ההון הפכה לנעלם והכי חשוב PD ו LGD = ראינו את זה היטב בבנקים בוול סטריט וגם בבנק הפועלים לפני שלוש שנים.

מיכאל – העולם כבר במיתון עמוק ואני לא רואה מצב שבו הכלכלה תתאושש בשנים הקרובות. אם נכפיל אפילו את התחזיות העולמיות ונניח צמיחה של 4%, עדין זה כאין וכאפס אל מול הגרעון של המדינות, אחוז האבטלה הדו-ספרתי ברובן ומלחמת המטבעות שסופה להאט את הצמיחה הגלובלית.

Golfman – MSCI אירופה הוא מדד חשוב אבל זו סתם הודעה של הבורסה בכדי לעודד משקיעים להותיר כספם בת"א. המדד הוא כמובן "כבד" אבל אין משמעות הדבר שהבורסה תעלה מעבר לשבוע הראשון. נניח זרימה של חצי מיליארד שקל חדשים לכיל = המניה תעלה רק במידה ומוסדיים לא ינצלנו ההזדמנות למכור ולכן אני מתקשה לראות השפעה מתמשכת, בדיוק בדומה למניה הנכנסת למדד ומחייבת התאמה של תעודות הסל.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות