x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 17 מתוך 17

נושא: סקירה שבועית 3.3.13

שחקן סליחה על ההתעקשות אך טרחתי שוב להציג גרפים מצולמים ועליי לציין גם שהנתונים שאני מציג בתוכנות שלי נמשכים 3 חודשים אחורה , ייתכן ואני טועה אבל טוב שאדע למה?, כאן לא יכולתי להעלות צילומים ולכן שם קישור לפורם שלי .
    אשמח אם תעבור לקישור תעיף מבט , וכמובן סליחה מראש אם אני טועה .
    לפי חישוב ערך אוכף 1220 מקבלים 32.5 נקודות הגנה + ערך 4 נקודות בגלל היווניות,
    מה שנותן גבול תחתון 1183 גבול עליון 1257 , כאשר האמצע נוטה מעט כלפי מטה בגלל ערך הקול יקר יותר.
    שמעון
    .
    http://www.s-maof.com/Forum/threads/18865
    נערך לאחרונה על ידי shmon_am, 05.03.2013 בשעה 21:15

אני חושב שאני יודע איפה הטעות שלך, בפקיעה אין ערך ליווניות.
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אני מופתע מהשאלה הפשוטה הזו...
    מזה רלוונטי לבדוק גבולות לפי האוכף
    הרי הקידומים מותחים את הגבול העליון או התחתון בהתאם לנדרש
    בחודש של 10 אחוז תנודה כאשר האוכף מכניס רק הגנה של 45 נקודות האם השחקנים מפסידים בהכרח?ממש לא
    מקדמים ומקדמים בהתאם לצורך. ואז הגבולות משתנים בהתאם למדד.

אבי : תודה על התגובה, אין קשר לפקיעה אנחנו לא שם!!!!, מדובר על חישוב ב - " כאילו" אם היית והיכן נכון להיום פקיעה.
    ולכן כותבים פקיעה אופטימלית להיום , או טווח מוגן לכתבנים בהתאם למה שכתבו , מה היה ערכם בכתיבה, האם הכתבנים מורווחים מיום הכתיבה, ובאיזה מדד הם פחות או יותר מורווחים.
    שמעון
    שי לך מגיב כי :
    אתה הגבת דבר שטות , קודם כל סט אוכפים 1210/1220/1230נמכרו בממוצע בסך 3900 שקל לאוכף,
    זה נותן הגנה 39 נקודות ליום אחרי הפקיעה,{ולא 45 } מאותו יום נוצר רווח רק מהשחיקה כי אנחנו נמצאים עד אתמול באותו מקום ללא תזוזה , ולכן הסט אוכפים שווים להיום 9960 שזה 1740 שקל רווח ל - 3 אוכפים , אתה בטח יודע שתזוזה או שינוי עולה כסף, אז תחשוב כמה אתה רוצה להזיז, גם חודש שעבר הזיזו, וזה עלה 2000 שקל ליחידה,
    את הייתר תחשב לבד.
    שמעון

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    אפריים – קרא את החלטת הבורסה. לא מצויין דחיית המסחר ברבע שעה בנגזרים, וליתר דיוק אין כלל התיחסות לנגזרים בהקשר הפתיחה ולכן זוהי הנחתי.
    סליחה שאני נודניק שחקן, אבל אינך צודק. קראתי את ההחלטה כבר ביום שבו יצאה, אני מצרף צילום מסך וגם לינק כדי שתיטיב לעדכן את ידיעותיך בעניין, אפריים.

http://www.tase.co.il/Heb/NewsandEve..._20130228.aspx

שעות פעילות חדש&#1.jpg

שמעון אתה אמור לדעת דבר פשוט
    אוכפים הם האסטרטגיה המרכזית
    אבל יש עוד אסטרטגיות משנה שמשנות את הגבולות
    בנוסף לקידומים ולהזזות..

שחקן אתה אומר שהנתונים נלקחים 3 חודשים אחורה, אבל אפילו אם ניקח יום מסחר בודד, אופציה בכסף יכולה להכתב במחיר של 1860 ואף 2360 (אלה הערכים של קול 1220 אתמול). יכולים לכתוב את רוב האופציות שנסחרו באותו היום ב2360 ורק מעט ב1860 ולהפך. אז אתם יודעים בדיוק כמה יח' נכתבו ובאיזה מחיר כל יום?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות