x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 16 מתוך 16

נושא: סקירה שבועית 24.2.13

boobi - להערכתי הפוטנציאל בשורט תל בונד הוא 7-10%. לעולם לא הייתי משקיע הכל באפיק אחד
    אבל בהחלט הוא צריך להיות האפיק הדומיננטי לאור הסולידיות היחסית של המגזר, בטח האפסייד המוגבל
    מול הממשלתי.
    באותה נשימה לא הייתי מבצע את שהצעת ומצרף לונג אגח ממשלתי מאחר וכאן גם תרחיש עליות לא
    ייצר תשואה מספקת ובכל מקרה יש אג"חים זרים מעניינים בהרבה.
    לשאלת האסטרטגיה - אין כל בעיה לכתוב את שהצעת, כאסטרטגיית שוקת סימטרית ופשוטה ובהחלט זה
    עונה לציפיות המצוינות בסקירה ומכיל בתוכו את הערכות השחקנים.

דוד - התייחסתי בפורום אופציות, ואכתוב גם כאן: אתם רותמים את העגלה לפני הסוסים. אז וול סטריט עלתה
    1.5% ואירופה 1%, מכאן ועד להסיק שתהיינה עליות חדות היום המרחק עוד רב, בטח כשבשרשור האסטרטגיה
    כבר מדובר על 1240. לאט בבקשה - ה FV של האתר, שהוא הכלי המתקדם והמדויק בישראל בחיזוי פתיחת
    מסחר, קובע בסה"כ עליה של כחצי אחוז הבוקר (סביב רמת 1221) וכיוון שגם להערכתי לא צפויה דרמה בפתיחה
    לא יהא זה נכון מקצועית למהר ולתקן/לקדם.
    כמו כן שים לב כי מדובר על אסטרטגיית דשדוש ולא מוטה לכיוון, כשגם פקיעה ברמה הנוכחית משרתת אותנו
    ולכן עוד מוקדם להתחיל ולשנות, מה גם שכפי שציינת נכון טרם החל החודש.

תודה

אין לי מושג איך בנוי ה FV אבל הכלי בהחלט נתן ניבוי מדויק ביותר עם מרווח של 2 נקודות טעות בהחלט מרשים מאוד

"בקונצרני המרווחים ביחס לממשלתי בשפל של כחמש שנים ולכן מקדם הסיכון כלל אינו קיים..."
    שאלה טכנית: איך ניתן לראות נתונים אלו בגרף? האם כדי לראות את המרווחים (כעת ובשנים האחרונות) יש להשוות בין מדד תל-בונד 20 לאג"ח ממשלתי כללי (כך הם מופיעים ב fxg)?
    תודה לעונים!

הדרך הנכונה היא להשוות אג"ח ממשלתי לתל-בונד 60 שנותן אינדיקציה רחבה וטובה יותר
    מאשר תל-בונד 20.

הרבה כבוד מגיע לכל מי שדאג ודואג לעדכן את ה FV אכן החזוי המוצלח והאמין ביותר לצפי פתיחה ב תל אביב

שלום לכם
    מה ניתן להסיק מההשוואה בין המדדים אם בינואר 2009 ממשלתי כללי היה גבוה ב 24% מתל בונד 60
    ואילו בינואר 2011 תל בונד 60 היה גבוה מממשלתי כללי ב 5%
    ואילו היום תל בונד 60 גבוה באחוז בלבד
    תודה מראש
    אייל

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות