x

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 32

נושא: לבקשתכם, עדכון קצר לשבוע הפקיעה

דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

האם יש לחץ מצד שחקני המעוף ?

נראה שאני בעמדת מיעוט, אבל, השינויים במפת הפוזיציות במהלך השבוע האחרון גרמו לכך שפקיעה מיטבית הנה באיזור 1215-1230.
    במשך שבוע ראיתי שכותבים פוטים וסוגרים קולים...למעט אתמול שנראה שהרחיקו קולים כתובים.

ייתכן ושחקנים מסויימים עדיין צריכים פקיעה נמוכה יותר ווינסו עוד היום להוריד את מדד הבנקים...אך לאור העובדה ששחקן ציין שאין להם הרבה תחמושת ייתכן ולא יצליחו להוריד את השוק...ובטח לא לגרום לפניקה.
    שימו לב שהשווקים בחו"ל שברו שיאים ואינם יורדים משם, יש פער גדול שמתי שהוא סביר להניח שייסגר.

בהצלחה לכולם ופקיעה מוצלחת

מה מראים החוזים בארה"ב??

H.C אתה צודק אכן המפת פוזיציות מראה שהשחקנים בכלל רוצים 1220 מרכז הכובד שלהם כשיש ים פוטים כתובים ב1200 ו1210 לכן מעניין למה השחקן אומר ש1185 עד 1205 זה הגבולות של רווח מקסימלי כמובן שאשמח להבין (אני מניח שהרבה כאן) פעם אחד מהמקצוען איך מסתדר הכתיבות וגבולות הרווח שרואים במפה פוזיציות מול ההערכה שלו לגבולות אחרים ...תמיד שמחים ונהנים ללמוד מהשחקן ...תודה מראש

שחקן המון תודה על העדכונים היומיים האלה בשבוע פקיעה כל כך דרמטי. אני מבין לגמרי שזה לא עניין של מה בכך עבורך במיוחד לאור השבוע הבעייתי בו אנו מצויים.

שחקן תודה על היוזמה לעדכן סטטוס בשבוע הפקיעה.
    הדבר כמו שנאמר מוסיף המון ומרגיע האנשים.

רונו- שחקן כתב בזמנו כי מפת הפקיעה מחושבת לפי כמות ומחיר. מפת הפוזיציות מראה לך רק הכמות.
    עם הפרמיות האפסיות שיש בשבועיים האחרונים הכמויות מטעות.

כפי שמיקי ציין:
    אם כתבתי 1000 יחידות PUT 1190 ורק 100 יחידות CALL 1210 עדיין כמותית תאמרו שהמרכז
    הוא 1200 והמציאות היא שהוא נוטה ל 1194-5.

כול פעם שחקן מתעלה על עצמו- בשבילנו.
    אני מקווה שכולם מפנימים את גודל המעשה.
    אני לא יוצאת הפעם בהרצאה.
    רק אומרת תודה ענקית לשחקן שלנו.
    פקיעה מוצלחת לכולם.
    אילנה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •