x

עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 32

נושא: לבקשתכם, עדכון קצר לשבוע הפקיעה

בוקר טוב.

• אנו צפויים להמשיך וללחוץ את מניות הבנקים למן הפתיחה, כשהמטרה היא בראש ובראשונה להימנע מחציה מעלה של רמת 1220.
    • אמש, הבלימה במניות הבנקים היתה בעקבות רכישתם ע"י השחקנים במטרה למלא במעט את נכס הבסיס. היינו קרובים למיצוי מלוא נכס הבסיס וכעת אורך הנשימה הוא יומיים לכל היותר (מחר כולל).
    • ההנחה שלנו היא שב 1214 תהא התנגדות אך שבירת רמה זו תוביל כבר למכירות בקרוב הציבור, ומשם דברים פשוט יתגלגלו גם ללא התערבותנו.
    • החוזים כרגע מאופסים. ללא עזרה מצד החוזים ואירופה, מה שלא מתרחש מזה שלושה שבועות, לא תתפתח ירידה משמעותית במדד.
    • כאתמול, מעל 1230 תישקל אפשרות גלגול/סגירת פוזיציות על אף שעודנו בטריטוריית הרווח בכדי להימנע מסקוויז.

תודה רבה שחקן!
    ברור לי שההשקעה אפילו ברשימת כמה שורות היא משמעותית עם כלמה שאתה עושה.
    להוריד את הכובע,
    ושתדע שזה מאד עוזר לנו ומרגיע לקרוא את הכמה מילים האלו. שאפו ענק.

יש הערכה לגבי היום?

שחקן שתדע לך נושא עדכון יומי ואם אפשר פעמיים ביום בשבוע פקיעה זה הערך המוסף הגדול ביותר באתר וברשת כולה יותר מסקירות המופלאות אפילו שלך....אין לך מושג כמה זה עוזר ומרגיע ...נא המשך בזה בהמשך השבוע ובחודשים הבאים
    תודה

מה שכן רצוי שכל עדכון כזה יעשה בכותרת נפרדת ולא כהמשך לעדכון של אתמול וכך יהיה יותר ברור בהודעות לראות משהו חדש שלך ושלא נכנסה הודעה של מישהו אחר אחריך וכך נפספס את ההודעה שלך

ממש לא מסכים עם רונו!!! שמירה על .thread אחד מאפשרת רישום וקבלת הודעה במייל! !!

רונו- בקשת אצבע וקבלת. למה לחמוד את כל היד...?

אין פה שום חמדנות אלא הצעות ייעול למדתי בחיים שצריך להתמקד בהצעות ייעול בונות זה דבר בונה ולא הורס....מה שביקשתי לא רק אני קיבלתי אלא גם אתה וכל חברי האתר ועל זה כדאי שתודה במקום להגיד חמדנות...תביא הצעות ייעול גם אתה אני אשמח וכולם נשמח פה ...כלל לחיים ידידי...

אגב איך אני מקבל עדכון למייל שהגיעה הודעה חדשה איך עושים את זה אשמח שמישהו יסביר תודה

רונו, אני מאד מעריך את זה, באמת.
    התכוונתי אבל שבין אם זה יהיה בעוד הודעה או המשך בזו... כמה זה באמת משנה? סתם הטירחה של לעבור לאחד אחר בשבילנו? לא באמת טירחה.
    אני מסכים איתך שביקורת בונה זה חשוב,
    בנוגע לשאלה שלך על לעקוב- יש כפתור עם לייק לפייסבוק למעלה, אם זה לייק להודעה המסוימת הזו אז זה בטח מקפיץ את זה שם.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות