x

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 21 עד 27 מתוך 27

נושא: מסר כתוב: עצוב, כואב , דואב , אכזרי מזעזע , גם דוחה ומגעיל.

שמעון אני מבקש ממך בקשה אישית, אל תיתן לאותם 2% כפי שאתה מגדיר(רשעים) להרוס תהליך שהתחלת לפני 4.5 שנים, ורק הולך ומתעצם, היית שחקן אופציות, הפכת לאחראי חדר צ'ט, פיתחת שיטה שעובדת בצורה מדהימה, עזרת לרבים וטובים, הכי חשוב זה לתת, מי שנותן מקבל פי 10, בתנאי שלא מצפה לקבלה בחזרה, אלא נותן מתוך טוב ליבו.
    זכיתי להכיר אותך לא מאתמול, ואני יודע שאתה אדם טוב -לב, מעטים כאן יודעים את העזרה הרבה שאתה מעניק, ולא רק בתחום שוק ההון, אלא לנזקקים ולחלשים.
    אני חושב שדווקא בגלל זה אתה צריך להוכיח לאותם "סורחים" שאותך אי- אפשר לשבור, ולהמשיך ולתת אף יותר.
    מאחל לך בכל ליבי בריאות, הצלחה, ותשמשיך לתת כמה שיותר בכל תחום, וכל צורה.
    לדעתי אתה אחד מנכסי צאן ברזל באתר, למרות שאינני נמצא כאן כל יום, אני שומע אנשים רבים שמדברים בשיבחך, ושם טוב משמן טוב.
    לא סתם מנסים לשים לך רגליים, זאת קינאה וצרות עין, תהיה חזק מהכל ותמשיך להיות "האב" הרוחני של שחקני האופציות כאן.
    לי אישית תחסר הסקירה שלך, זה כמו שיחת ייעוץ עם אדם נבון ,אחראי, ובעל ידע עצום.
    שתהיה שנה אזרחית טובה לכולנו

חברים נכבדים הסירו כול דאגה מלבכם , לא הולך לשום מקום , וגם לא מוותר כול כך מהר , עברנו את פרעה ונעבור גם את זה ,
    לכול החברים שהביעו השתתפות אני מודה מראש ומעומק ליבי , אין לי כוונה לנטוש : אני כאן הייתי , אהיה , וישנו .
    כמו שציינתי לא אתן לזבי חותם או פורעי חוק , ומוסר להשתלח בכם , או שיהיה כאן מהומות לא ולא .
    מי שדואג לבריאותי אז אני בריא וחזק מתמיד , זה משחק ילדים כמו "מחבואים בשבילי", עברתי דברים גרועים במיליון אחוז
    קשים יותר החוטאים יבואו על עונשם , אני כאן בשביל להישאר , רק מעט מסדרי העבר יישתנו . זה הכול למעני ולמענכם.
    תודה שוב על התמיכה הנהדרת , למשיבים כמובן , ולשותקים גם ,
    לעולם אל תפחדו מהפחד
    שמעון אמסלם

שמעון היקר שלנו
    התחלף לנו העצב - בחיוך גדול.
    תודה .

בוקר טוב,
    ראשית תודה שמעון, קראתי את סקירותיך בוקר בוקר.
    לגבי הגניבה - אם הכל כל כך ברור וידוע מדוע לא לפרסם את שמות שמשתמשים שסוחרים במידע שלך?
    THE HOUSE NEVER LOOSE

איך הכל נראה לאנשים קל לביצוע מה שלא טרחו עבורו ?אתר לדוגמא אנשים שתורמים יותר מזמנם והונם?מה נהיה עם האנשים? האויב הכי גדול של האדם הוא עצמו נאמר -תפסיקו להשחית ,להרוס ,להקל ראש ולפגוע אחד בשני ......

הי, שמעון! מהמעט שהספקתי להכיר ולראות אתה נראה אדם ישר ונדיר בכוונותיו הטובות
    . ההוא שם למעלה רואה הכול!!! וממצה את הדין אם כל אחד ואחת מאיתנו בהתאם. תזכור את זה. חוצמזה שזה נשמע לי כמו קייס קלאסי לבית מ שפט אז אל תהסס!!!!!!!!!! יום טוב והרבה בריאות.

בוקר טוב.
    כאן הדיון ננעל. הנקודה הובנה מעל ומעבר וזהו אתר כלכלי להזכירכם.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות