x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 27

נושא: מסר כתוב: עצוב, כואב , דואב , אכזרי מזעזע , גם דוחה ומגעיל.

רמה תודה ונעים לי מאוד מתמיכתך בי , במקרה זה לפחות יש הסכמה בננו , אני חייב לציין כאן בפורם שאני מעריך מאוד את האיטלגנציה שלך , ואת החריפות , את המרץ כשאת כבר לא ילדה , רק חבל לי שאת נופלת תמיד על הקטנות , ומנסה לשנות
    סדרי עולם , לא כולם נולדו שווים , לא בתכונות ולא באופי , וטוב שכך , אחרת היינו חיים בעולם משעמם .
    שמעון

היי שמעון
    אנשים לא מבינים כמה קשה לשבת ולכתוב סקירות ולעבוד ולהגיע לשיטה שמרוויחה כסף , הם קוראים יום יום סקירות ומנסים לפי זה לפרש את כיוון השוק , ודרך כך לנסות להרוויח כסף.
    רק מי שיושב ומנסה לפענח וכותב סקירות יודע כמה קשה לנסות להעריך את כיוון השוק במיוחד בזמנים המשוגעים האלה .
    אני מבין את זה כי גם אני כותב סקירות ומנתח את השוק והמצב שלו .
    אז אם מישהו עובד קשה זה , לקחת ולמכור את מה שהוא עושה זה הרמה הכי נמוכה בשביל לעשות כסף.
    כסף שבא ככה אין בו שום ברכה. אז שמעון אל תדאג כסף צריך להעשות ביושר , לא בדרכים עקלקלות.
    נכון אתה עוזר לכל מי שמבקש אני שם לזה בצאט וגם לי אישית ענית על הרבה שאלות ששאלתי בהתחלת דרכי באופציות.
    אז יש אנשים שלא מעריכים את זה ולוקחים את זה לכיוון שלילי.
    בטווח הארוך הם יפסידו מזה . כל מה שצריך לקרות קורא . הכל מלמעלה ככה אני מאמין .
    אז לא שווה לקחת ללב , רק לטפל באנשים האלו.
    אז רק הצלחות ושבוע טוב.

מסר כתוב: עצוב, כואב , דואב , אכזרי מזעזע , גם דוחה ומגעיל.
    שוב חוזר על המנגינה שחברים יותר יבינו , ירשמו את שייש על רוחם , כך ילמדו אחרים וחדשים.

שמעון שבוע טוב
    כחבר חדש יחסית באתר זה נהניתי והשכלתי רבות מסקירותך ומעצותיך המועילות.
    זה המקום להודות לך על פועלך זה ולהצטער על ניצול כוונותיך הטובות לרעה.

מסר כתוב: עצוב, כואב , דואב , אכזרי מזעזע , גם דוחה ומגעיל.
    תודה לכול המשתתפים , ואני שמח אם עזרתי ביושר זו היתה כוונת המשורר , לא אוהב שלוקחים ממני אוהב לתת לבד מעצמי ,
    ואם גם לוקחים דבר בחינם , ועוד חברים ממסחרים אותו זה למעלה מבינתי , ותחושות שלי ,
    הרצחת וגם ירשת ? זה לא הולך , צריך להישמר מאוהביי {לא כולם} ומשונאי אשמר בעצמי.
    שמעון

שמעון- רק עכשיו ראיתי את ההודעה הזו בצאת השבת. כואב לי בשבילך מאד כשאני מבין שאנשים ניצלו אותך בצורה צינית ומגעילה ומרושעת וצחקו מאחורי גבך.
    כוחות חזקים וגדולים מאיתנו יתנקמו בהם.
    אני רק יכול לשלוח לך כוח ואמונה, ולדעת שאתה אחד הנשמות-הטובות שפגשתי מימי, תמיד עשית בכל השנים שאני כאן עוד הרבה מלפני השירות איתותים שלך- תמיד תמיד עשית ברוחב לב ונדיבות בלי בקשת תמורה תוך הקרבת שעות ארוכות וסבלנות אין קץ. יישר כוח. כי איפה שחשוב- אתה יודע שאתה איש מדהים ושכל מי שניצל את זה- אין אפילו מילים להגיד מה דעתי עליהם.

שמעון איש יקר
    כואב לי לקראו את אשר כתבת. אולי אני תמימה...אבל היתי רוצה להאמין שאולי...אולי אתה טועה...אין לי מושג איך אפשר ליבדוק אם אכן אתה צודק...אבל תעשה את הבדיקה טוב טוב !!
    אישית מאוד תחסר לי הסקירה היומית שלך...הטיפים...אתה בצאט...אתה אוצר ובלעדיך יהיה חושך בחדר אופ.
    בשמי ובשם כולם אני מבקשת שתחזור לצאט..ותמשיך להיות שמעון שלנו .

אוהבת אותך
    אריקה

כמו כן ברצוני להגיב על מה שממעון כתב על ישראמקו...זה נכון !!!ואני יכולה להעיד על כך ..!!!
    כל מילה שלו אמת !!!

שמעון הרחום!
    שבוע טוב ומבורך!
    א. אני משתמש ממש חדש פה, ובעצם זה התגובה הראשונה שלי באתר,
    ב. אני בד"כ לא כותב תגובות, אבל כשאני רואה ומרגיש את הצער שלך, ואת הכאב, אני בא לתמוך, להגן ולחזק, ראשית כל עליך, "איש יקר ואדיב" שעדיין לא נתקלתי, עוזר לאנשים שאתה לא מכיר ויכול להיות שגם לא תכיר, ועוזר להם כאילו מדובר באחיך ממש, וכאילו מדובר בכספך שלך, במשך שעות על שעות,
    עם אדיבות וטוב לב (אני בטוח שגם עם חיוך) וכמובן מאליו, כאילו אתה שכיר על ידינו,
    ובנקודה הזאת מגיעים אנשים שלא חושבים לרגע כי בעצם מדובר בהתנדבות נטו ועזרה לזולת שהיא "מלאכת קודש" ועושים מסחרה על הגב של "שמעון הנדיב" ומוכרים זאת בעד בצע כאילו זה פרי עמלם, וכאילו אין מחר,
    אני מזדהה איתך שמעון על הצער ועוגמת נפש שזה גורם לך, הרגשתך היא הרגשתנו, וצערך היא צערנו, נמשיך בעז"ה להחזיק לך אצבעות ולתמוך בך על כל צעד שתעשה ותנקוט,
    ג. באו ונחזיק טובה לאתר זה שעוזר לנו בכל צומת ובכל שאלה, מלמד ומחכים אותנו בצורה הכי מקצועית שאני מכיר, והכל בגובה עיניים,

שבוע טוב ומבורך
    לך שמעון היקר
    ולכל עם ישראל,
    שנזכה לגאולה בקרוב
    ותמיד יהיה חיו על פנינו

שמעון היקר
    אני מזדהה הזדהות מלאה עם כעסך , כאבך והעוול שנגרם לך על ידי קומץ בלתי ראוי של נצלנים ונוכלים.
    אני לגמרי מבין את החלטתך האימפולסיבית לעצור הכל וכמובן את זכותך לסגור את מעין המידע שהזרמת לנו בנדיבותך עד היום, אבל , ברשותך אנקוט גישה קצת שונה.
    להזכירך אלוהים היה מוכן למחול לאברהם ולהימנע מחורבן סדום בעבור10 צדיקים וכאן אתה מציין שיש 98% צדיקים אז בגלל 2% רשעים אתה מחריב לנו את "מעיין המידע " שסיפקת לנו עד היום? ואתה יודע מה , אני מנחש שהנתינה המטורפת שלך עשתה גם לך טוב אחרת זה היה נפסק מזמן.
    מאחר שבשלב זה אינני מנוי על שירות האיתותים שלך זכויות הטיעון שלי מוחלשות אך לדעתי החלטה להפסיק את שיגרת הדיווח היומית אמורה לבוא מתוך שיקולים מושכלים שמשקללים עלות/תועלת מול השמחה וההתעלות שבנתינה ולא כעס של רגע יהיה מוצדק ככל שיהיה והוא כמובן מוצדק.
    בכל מקרה בהצלחה בכל אשר תחליט
    יוסי

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות