x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 27

נושא: מסר כתוב: עצוב, כואב , דואב , אכזרי מזעזע , גם דוחה ומגעיל.

מסר כתוב: עצוב, כואב , דואב , אכזרי מזעזע , גם דוחה ומגעיל.

לצערי : חברים יקרים אני נאלץ להעלות על הכתב הסבר לא נעים
    אך לא השאירו לי ברירה !!!!
    1. מזה 4.5 שנים אני באתר , באופציות . התחלנו 10 אנשים , וברוך השם גדלנו וצמחנו- לקהל של מאות אנשים.
    2. בזמן האחרון הרגשתי שמשהו לא בסדר ורע נרקם בחדר האופציות. ,התחושות שלי והאינטואיציה שלי החלו לעבוד שעות נוספות , והובילו אותי למסע חקירות , חיפושים ובירורים.
    תוך התייעצויות עם אנשי מקצוע והנהלה נאמנים לי באמת.
    3. הגילויים שהעליתי בחכתי פשוט מזעזעים, דוחים ומגעילים .
    4. הסבר שלי לא יכיל שמות אך אלו הן העובדות לאשורן : נתגלו מספר חברים שנהגו בי כשוטה , פראייר, טיפש, נדיב, בעל לב רחב , המוכן לתת עזרה מלאה
    לכול אחד , בכול זמן ללא התניות, וכך יעידו החברים שפנו אליי.
    5. גם היום לפני שארשום את הדברים הרעים: אני מצהיר כאן כי :
    כול אדם שיקלע לצרה יוכל גם בעתיד לפנות אליי ישירות בצ'אט או בטלפון או במייל, לקבלת עזרה או עצה אפילו חינמית.
    6. מסתבר שמספר חברים לא מועט מצאו לנכון לבגוד , לשקר , לגנוב ולהפיץ את פרי עמלי, את דעותיי, את האיתותים שאני שולח , ולמכור אותם לצד שלישי
    תמורת סכום נמוך יותר מהסכום שאני גובה.
    חברות וטוב לב הפכו לדבר סחיר , הניתן למכירה תמורת בצע-כסף. 7.ושוב לצערי אנשים מתוך האתר שיתפו איתי פעולה , כביכול,בעוד שבפועל מכרו אותי "תמורת נזיד עדשים". אני כאן 4.5 שנים רק בשנה האחרונה הקמתי.
    שרות איתותים בתשלום "גולד סיגנל" . עד אז נתתי את כולי לאתר בחינם ללא תנאי , ללא מגבלות , ללא תשלום.
    8."שחקן מעוף " מקבל ממני דיווח על כול דבר שאני עושה באתר ומעודכן און ליין.לא היה עולה בדעתו לתת לי לנהל חדר אופציות במעוף אילו היה לו ספק ביכולותיי , כמו כן בהתמדתי , במסירותי לאין קץ ובמקצוענות שלי.
    9.רציתי להוסיף דבר: האתר הוקם ע"י איש עלום שם שרובכם אינכם מכירים שלא מבקש מאף אחד תמורה, כול השירותים הייעוץ והאתר האדיר הזה עם כול הידע שנשפך כאן הכול חינמי. ומה עושים מספר חברים --חותרים תחתיו , וגם תחתיי פשוט מקנאה ובצע כסף.

10.האיש העלום ששווה את המאמץ שלי , צוות התכנות שדואג 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע , כול שרותי המשרד שניתנים פה לכולם,
    עולים כסף רב וכאן הרוב מקבל את 95% מהשירותים חינם .
    11
    ."שחקן מעוף" אינו מודע בשעה זו להעלאת הכתבה כי הכול אני רושם על דעתי בלי הודעה מראש, מדוע מגיע
    יחס בוגדני,? וחולני שכזה? .תאוות הבצע של אנשים העבירה אותם על דעתם . זו התנהגות מגעילה ומסריחה , זו התנהגות פושעת , וזה נעשה ע"י
    מספר אנשים מועט ביחס לכמות הנרשמים.
    12.חלילה : חלילה : ושוב חלילהאינני פוגע באף חבר שלא שותף לדבר העברה . 98% מהאנשים כאן עושים עבודת קודש, אם בהעלאת כתבות , אם בתגובות , שומרים על השקט , צופים ולומדים . אליכם אני פונה ואומר תודה, ומתנצל מראש מי שלא ידו במעש אין הוא חייב להיפגע כלל וכלל.
    13.אתם כאן כולם בוגרים ומבינים . אלו שעשו מה שעשו בטח כבר יודעיםבעצמם, אם ירגישו שזה לא מקומםהם יעזבו לבד, מה שבטוח הם פגעו בהרבה אנשים חפים מפשע כאן. 14.אבל לאותה קבוצת הנוכלים שגנבו את הידע שלי ומכרו אותו לצד שלישי, ואותו צד שלישי ששיתף פעולה לכם אומר : אני יודע מי אתם, מכיר כול אחד בשמו , אם יש בכם אמונה וקוראים פרשת השבוע, או בחלקכם מאמין, האם לא קראתם את המינימום שנדרשכדי לדעת דרך ארץ ותרבות . אתם שמצטטים את התנ"ך מבוקר עד ערב- עברתם על מצוות לא תגנוב , לא תחמוד, לא תנאף , לא תענה ברעך עד שקר.
    מה חטאתי אני לכם,מה חטאו חברי הצאט לכם ?מה פגעו בכם המינויים שלי באתר ?
    פגעתם בכבודכם, פגעתם בחברות , פגעתם באתר, פגעתם במי שנתן לכם
    שירות חינם, פגעתם באנשים תמימים שהגיעו לכאן ללמוד דברי חוכמה, ללמוד את "שוק ההון" בחינם, ואתם גנבתם תמורת בצע כסף
    מלוכלך, ועכשיו אתם תצטרכו להחזיר את הכסף שלקחתם, יצא שכרכם בהפסדכם . אתם בושה ל "אתר" שאתם נמצאים בו.
    קלקלתם דבר יפיפה שנבנה לתפארת, ולעזרת אנשים.רמסתם ברגל גסה את האמון שנתתי בכם.
    15.
    חברים יקרים אתם שלא עשיתם כלום אני מבטיח להיות לציידכם בכול עת צרה , או מצוקה , היתר יענשו ע"י בורא עולם, יש שופטים מעליי שייקבעו את גורלם, אני גם אעזור מעט, ושייקחו
    הכול עם מצפונם הלא נקי שיישנו עם כמה לירות מסריחות שגנבו מאנשים תמימים, נראה שהם יכולים לספק את הסחורה או הידע,
    שלי , או לבגוד בשחקן על התרומה שלו , קדימה שיוכיחו לכם חברים ששילמתם איזה ביצועים הם מסוגלים לתת.
    16.מסקנות בעקבות כך :
    א. כול חבר משתמש אשר לא יתנהג בתרבות , ובכבוד לצ'אט ולחבריו ינותק מהצ'אט, ללא השתהות .
    ב. אני מפסיק לצערי לרשום סקירות באתר , ייתכן ואפרסם יום למחרת, את הסקירה של אתמול.
    ג. אין יותר טיפים , טריידים , הכוונה , בצ'אט באופן גלוי .
    ד. חבר שרוצה ליהנות מהידע שלי יש אפשרות להירשם בתשלום.
    ה. התנאי להתקבל לאתר החדש היא התחייבות ל 4 חודשים מראש . 1000 ש"חX 4 התשלום יורד: אחת לחודש כול חודש התשלום הוא 1000 שקל .
    ו. האתר החדש עדיין בתהליכי בניה סופיים, אני כבר לפני שלב ההרצה : אני יכול לומר ולהצהיר אין דברים כאלה כול הידע שלי , כול הרובוטים כול התוכנות, כול הניסיון והייעוץ שלי
    הכול במקום אחד זה יהיה פגז אמתי , של חוכמה ועבודה מול הרובוטים של המסחר בבורסה, אני כבר מת לעלות לאוויר, הסבלנות תשתלם.
    ז. אומר לכם בגלוי משתמש שייכנס לאתר ייבדק בציציות , לא תהיה אפשרות של העברת מיידע , יהיו כלים למעקב אחרי נוכלים.
    ח. גם אומר דבר חוצפני:אם משתמש יכנס לאתר יצטרך לחתום מולי על התחייבות שהוא לא חורג מהכללים, או מחוקי הברזל שלי . אין לי כוח לכאבי -הלב, לוקח חבר משתמש בתשלום או סתם ייעוץ חינם , משקם אותו, איך שהוא עובר את כללי הברזל הוא נמחק.
    אז מי צריך לקוח לא ממושמע שאני שם את נשמתי לעזור,
    אחרי תקופת שיקום מחזירים הפסדים , הוא בוגד ועובר על הכללים
    והופה נמחק, אז התוצאה עבדתי איתו
    צמוד . כמו חמור. לא ישנתי לילות שלמים עבורו : ואז בום טרח הלך הכסף , הלך הלקוח , והלך דמי רישום, אז מלכתחילה אכניס רק משתמשים שמתחייבים בחוזה מולי , מעדיף חצי כמות לקוחות עם תוחלת רווחית, מאשר שייעלמו לי כול שבוע, וצריך לרדוף ולחפש לקוחות אחרים.
    ט. תאמינו לי חברים שילמתי דמי לימוד יקרים מאוד , אין קורס
    שעולה מיליוני שקלים, אבל היום אני מוכן לעבוד רק בתמורה לתשלום. אין תקופת ניסיון , אין תשלום 500 שקל לאתר
    וגם אין שרות חינמי זהווווווווווווווווווו , את הפרק הזה סיימתי,
    אף אחד לא הולך לעבודה בהתנדבות !! אדם צריך להתקיים בכבוד! וכול אחד כאן מקבל גמול על עמלו , כך שאינני שונה,
    והיום זו גם פרנסתי . 4.5 שנים של חינם וחצי חינם, הסתיימו.
    י. מסחרו את המוח שלי בעד תשלום בושה וחרפה.
    יא. מה קרה אם משלמים עבור יידע זה לא חטא . החטא זה לגנוב ,חטא זה לבגוד , חטא זה להרוג אפילו בשגגה {ואותי הרגו} . חטא זה לחייך בפנים ולתקוע סכין בגב . הבגידות האלה לא נתפסות אצלי במוח.
    כתב מישהו : אלוהים שמור עליי מאוהביי ומשונאיי אשמר בעצמי.כמה זה נכון.
    נ.ב : אפשר לשלוח מייל אם אדם מתבייש , אפשר להתקשר
    אם אתם בצרה, אבל דעו לכם אנשים לא ישרים מכיר אתכם מוטב שלא תתקשרו וגם אל תבקשו עזרה תתקלו ב "רוטויילר" מרוקאי עצבני.
    אמסלם שמעון גולד סיגנל .
    אמסלם שמעון [mor_am@netvision.net.il]
    טל: 04-8247792 : למי שצריך עזרה.
    הצלחות , רווחים , ובריאות בראש מעינינו לכולם .
    בקרוב : אעלה כתבה , פסיכולוגיה בגרוש , של כול סוגי המשקיעים ,רק אירגע מעט,
    התחלתי כבר פרק א', המשך יגיע , תודה על תשומת ליבכם .
    אני מבקש מכם, לצאת מגדרכם , לרשום כאן תגובות , וכמו כן ניתן במייל לשלוח משוב , הערות , או כול דבר שיש על ליבכם , הכול יתקבל בהבנה ובאהבה .
    נערך לאחרונה על ידי מנהל טכני, 05.01.2013 בשעה 11:20

שמעון
    שבת שלום,

אתה ישן ואני בקושי קמתי לטניס ו.....טרח הכתבה על קומץ אנשים מגעיל .....

מיד, למרות ועל אף צלצלתי לאשתך כדי שתמסור לך שתישן וזהו..............
    אני ממש כועסת והענישה צריכה להיות אחרת לגמרי שמעון.

אתה חושד, לכאורה, בקומץ .....לי זה ברור שזה יתכן בהחלט. אף לי יש חשדות, תתפלא......
    מכל דבר אנשים מנסים לעשות הון ועוד בדבר שברוב המקרים מוכיח עצמו.
    אצלי יש חוק, דין ודיין. אסוף הכל ופנה לעו"ד הטוב ביותר בתחומו.
    כבר כמה פעמים חווית את החוויה הנוראה הזו אז די די לאנשים המגעילים
    והכל אני מסייגת בלכאורה. תרצה אחפש לך את הטוב ביותר וזהו.
    אנשים מבינים רק שפה אחת,קרי, שפת הכח .....

מספיק עם החינמי הזה.
    מזמן ביקשתי, בקשתי ושוב ביקשתי אותך להפסיק עם החינמי הזה.
    אנשים מבינים ומתנהגים אחרת לגמרי כאשר הם משלמים.
    מה שלא עולה לא שווה לשיטתי מה לעשות? וכל פעם צר לי אני צודקת .....

שמעון תפעל כמו שצריך לפעול ותמגר את התופעה המכוערת הזאת.
    אל תתן שינצלו אותך........

תחנות הצדק טוחנות לאט אבל היטב ................תמיד תמיד תזכור את זה.

ולמרות ועל אף בהצלחה ובריאות כי אתה מתעצבן וזה ממש לא בריא ....

שבוע נעים מלא רווחים ותודה לאישה שהיתה סבלנית מאוד ואני בגללך חרגתי ממנהגי
    ממתי אני מצלצלת בשעות מוקדמות לבתים ממתי??????

R

שמעון אינני מכיר את הפרטים,אך על מנת לעקוף את המשתמשים שמגלגלים מידע, לא יותר קל שתמורת הדמי רישום תנהל אתה את המסחר לאותם מנויים?
    כלומר אתה תעביר את ההוראות את הסטופ,את הכל תמורת סכום כסף שיעבירו לך מראש,ויגדירו מראש מה הסכום שנכנסים
    בכל מקרה שיהיה בהצלחה

שמעון שבת שלום ושבוע טוב. באמת כאב-לב ומרתיח. נראה לי, היעיל ביותר זה לפנות לעורך-דין המתמחה בנושאים כאלה ולתבוע אותם כספית.
    אושרה

תודה למשיבים: הכול נבדק בקפדנות ובאחריות , להעלות כתבה כזו בשבת זה לא מתענוגות חיי , דווקה התחלתי לעבוד על כתבה שאמורה לשפוך אור על כול , אחד מאיתנו , לטובת הכלל , ולעתיד לבוא .
    אם היה לי את היידע והניסיון של היום , לא הייתי מהמר חמור וטיפש , היה לי בחשבון הבנק יותר מ 10 מיליון שקל {אם לחשב בלשון המעטה} על רווחים שפיספסתי ביום , על מכירת פוטים , במקום קניה , על יישקמקו שהיה לי ב 7 אג' {מחיר ישן} היה לי שם 300K , אפשר לשאול את אריקה , והחברים הוותיקים מי הביא את יישרמקו ולוויתן לאתר ,
    ברחתי מיישרמקו , ב 5/6 אג' יום לפני ההצהרה ביום חמישי בשעה 16.00 , במוצאי שבת יצא תשובה בהצהרה. וכך במאות פוטים שהיו לי במחיר 1350 ביום חמישי מכרתי בקושי במחיר 1310 , עד יום שני הפוט הגיע ל 12Kבשבת הורידו דירוג לאמריקה עוד פיספוס של 2 מיליון רווח.
    וכאלה דוגמאות יש לי בלי סוף: למשל LVS היה לי אותה 50K $ במחיר 1.8$ היום היא שווה 50$ .
    אבל להתייאש , או להישבר זה לא בבית סיפרי
    תרשמו תגובות חשופות , מי שמרגיש שהאתר חשוב לו
    תודה שמעון

בוגדים- מכול תחום באשר הוא-
    היו נשפטים.
    שמם היה נודע לדראון עולם. רכושם היה מוחרם. צאצאיהם מורחקים .
    גופם היה נקשר לעמוד גבוה-ואז היו מעלים אותם באש המטהרת .
    אם רחמו עליהם- היו מנחיתים אותם על ארבעתם, ומתיזים בחרב ארוכה את ראשם מעליהם.
    בוגדים נחשבו תמיד בקצה הקצה של סולם הפשע. הכי נחות. הכי מבזה. הכי שובר האמון.
    ואם הבוגד נחזה להיות חברו של הנבגד- הרי שעונשו היה חמור שבעתיים.
    בוגד הוא הזבל שבזבל, אחד שלא ראוי להשתייך למעמד בני-האנוש.
    על בוגד להיות מוקצה מחמת המיאוס.
    צריך להחרימו ולהרחיקו מן החברה.
    צריך לגזול ממנו את כל רכושו, כספו וכבודו.
    צריך לקחת לו את שמו.
    לדראון עולם.
    לא פחות מזה.

אני מעלה תגובה בעצמי לעצמי : אני מבקש מכם אם האתר הקדוש הזה חשוב לכם כיתבו את דעתכם כאן ועכשיו , האדישות שלכם מוציאה כול אדם משלוותו , כך אתם מקבלים כול דבר טוב כמובן מאליו , לא זה לא חייב להיות מובן !!!, אין לאף אחד כאן חוב כלפי חברים נרשמים , נהפוך הוא אתם חייבים לואליות , והערכה על כך שאדם שאינכם מכירים כלל נתן לנו במה כזו , והיא לא נועדה , לא להכפשות , לא להעלבות , לא לקללות , כאן אפשר לדבר על כול דבר בעולם , אבל בזמן המתאים , וגם במקום המתאים , ובחדר המתאים , ויש כאן את הכול , יש כלים באתר על סרגל כלים , שאתם לא מודעים להם , תשאלו , תחפרו אלו כלים שפותחו עבור האתר לטובת הכלל , אף אחד לא נתן לשחקן במתנה כלים יחודיים לאתר , זה פרי פיתוח של שנות עבודה , תחכום וניסיון , אז שלא יעבדו עלכם , אין דברים כאלה באף אתר בעולם חינמי .
    נקודה שמעון

הי שמעון,

לצערי, אינני מתפלא שאנשים מנצלים שירותים מאין אלה לטובתם האישית ולעשיית כסף על חשבונך.
    אין ספק שהסקירה תחסר לכולנו עם הקפה והסיגריה של הבוקר (בלי סיגריה למי שלא מעשן).
    ואין ספק שצאט' בלי טיפים, הכוונה ועזרה שלך יאבד לחלוטין את אופיו הנוכחי ואף יאבד את הרייטינג העצום שנוכחותך תורמת רבות לכך.
    זאת זכותך לפעול לפי מצפונך, אבל, אני בטוח שרוב מוחלט של חברי הפורום לא פעל נגדך או נגד האתר בשום צורה ויש לפעול בצורה הנכונה נגד החברים שסרחו בלי לפגוע בכלל החברים.
    ברמה האישית אני מאוד אוהב את מה שעשית פה ועדיין עושה....וזה ייחסר לי מאוד בעתיד.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

היי שמעון

קודם כל שמור על עצמך ועל בריאותך כי זה קודם לכל.

לצערנו אנו חיים בתרבות של קומבינות בארץ וזו כמובן דוגמא לכך.

מקווה שתמצא את הדרך הנכונה להמשיך במה שאתה עוסק ונותן את נשמתך לזה יום ולילה

שתיהיה לכולנו שבת שלום
    מכל מלמדיי השכלתי

חנן שלום רב,
    מה שלומך?

אני נגד עוולות נ ק ו ד ה .
    אני נגד לקיחת חומר עליו עבד מישהו זמן רב או לא זמן רב ממש חסר חשיבות.
    אבל לקחת חומר של אדם שזהו קרדום לחפור - קרי - פרנסה ולמכור הידע תמורת בצע כסף אותי
    מקומם ברמות על.......

יפה מאוד שאתה נהנה משירותיו של שמעון. יפה מאוד שרבים נהנים משרותיו החינמיים של שמעון,אבל אני לא מסכימה
    ולא אסכים שינצלו את שמעון אף אם זוהי חבורה קטנה קטנה. זה מעשה שלא ייעשה. ואני חוזרת ומדגישה לא ייעשה.

תחילה יש למגר התופעה הזאת משורש כמובן ויש דברים בגו.............לכאורה לי נראה הדבר מאוד מאוד. שמעון אינו מדבר סתם וככה ומלעיז. צריך למגר התופעה ולאחר מכן רק לאחר מכן תשוב השלווה ושמעון שוב יתן חינמי והיה כמובן וירצה
    וכפי שאני מכירה אותו ירצה ועוד איך.

כרגע צריך להעניש את החבורה הקטנה שלכאורה סרחה......................

אגב חברים יקרים שכחתם או לקחתם כמובן מאליו את שהיייתכם באתר חינמי חינמי. אינם מעריכים זאת בכלל.
    ואני כותבת לאחר חשיבה עמוקה ולאחר מעקב אחרי הנעשה כאן באתר הזה שהוא לי יקר מאוד.

אוסיף כי כבר בעבר הערתי תשומת ליבו של שמעון על תופעת החינמי שלי כלל אינה נראית וגם הערתי לשחקן מעוף על התופעה שאינה קיימת אצלי ממש לא...........ולא ארחיב ........

אשמח עם עוד אנשים ירחיבו בנושא חשוב כן הנושא חשוב למען נלמד לעתיד ולא נעיז להרשות כזאת תופעה שתשרור באתר מקצועי וטוב שכזה.

שבוע טוב

R

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות