x

מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: סקירה להיום יום רבעי המשוגע 02.01.2013

סקירה להיום יום רבעי המשוגע 02.01.2013

סקירה :בוקר טוב לכולם בריאות ופרנסה טובה ושתהיה גם קלה רצוי אמן.
    סקירה ליום רבעי 02.01.2013 יום המסחר המשוגע {וייתכן יום היפוך}.
    1. האיתותים אתמול נתנו 140 שקל רווח ליח' אופציה 1.
    2. סך כתיבות ליום האחרון שפורסם : 633 מיליון שקל .
    שימו לב להבדלים בין הרשומות שלי לאתרים אחרים , תמיד יהיו פערים , מכיוון שבכמות אני דומה , אך במחירים יש שוני בגלל שאני מושך מאתר הבורסה בסוף יום , ואחרים מפרסמים נתוני אמצע יום .{חברים מקלים ראש בגרפים והדמיות שאני מעלה ,
    בזעה קשה , ועמל רב אך אני מוסר את המסר ומי שרוצה מבין}
    3. טווח מוגן 1143 עד 1230 : גם כאן יהיה מחר הבדל , כי אתמול כתבו טונות של קולים , ולכן התקרה עלתה , כך גם ההפסד כרגע
    בתוך כול מפת פוזיציות הכתובות , ולראיה רק ביום מסחר אחרון שפורסם היה הפסד של 2 מיליון שקל לסוחרים שסחרו את היום האחרון .ויש עוד נתון הנמצא כאן במעקב יומי , סכום 3 האוכפים:
    שאני נוהג לרשום : 1170+ 1180+ 1190 = 15,000 שקל ,
    אתמול היו = 13,050 אוכפים אלו נמכרו ב – 12,740 ביום הפקיעה , וגם בימים שאחרי , ההפרש מייצג סך הפסד על הכתיבות לינואר : 2260 שקל על כול 3 אוכפים , תכפילו בעשרות אלפים { בערך 50,000 אוכפים} בחשבון מהיר וגס ההפסד כבר מסתכם ב – 113 מיליון שקל {וזה רק על 3 האוכפים}
    4. דלתא על כול הפוזיציות הפתוחות = 4.6- מיליון שלילית.
    5. תטא {הינה השחיקה היומית }= 8 מיליון חיובית .
    6. אתמול רשמתי בסקירה שהיחס בין הדלתא לתטא נתן 10 נקודות הגנה נוספות היום היחס כבר עומד על פחות מ – 2 נק'.
    7. סך יחידות קולים כתובים : 153K , פוטים 143K .
    8. בערך כספי קולים כתובים 311 מיליון {אתמול 174 מיליון},
    9. בערך כספי פוטים כתובים 263 מיליון { אתמול 403 מיליון}
    מ . ה . פ .ך.
    10. ארביטראג' 0.26% - שלילי חוזים עדיין אין {כולם שיכורים}
    11. נקודות לונג : 1219.55 , 1222.95 , 1226.34 , 1230.88 {נקודה פסיכולוגית אין כאן כלום }1240.13 , 1247 . { חנן בשבילך H.C}.
    12. נקודות שורט : 1214.59 , 1196.98 , 1192.91 , 1185.67 , 1180.36 .
    שוב לא מחייב הכול וביום אחד . אני פשוט מציין מה שאני רואה
    כתמיכה והתנגדות לפי טכני {אישית אינני מתייחס לכך באיתותים שלי , זה למען כול החברים שכן דווקא מאמינים בטכני}.
    13. הארה: דעתי האישית שהכלכלה העולמית נמצאת במצב כול כך גרוע , ולא ניתנת לפתרון קל ללא ניתוח כואב , אז אני חוזה עתיד בכלל לא וורוד , מישהו חייב לנצח או הפוליטיקה .
    או המציאות הכואבת : השאלה תמיד הניתוח יצליח? או שהחולה ימות תרם הניתוח? או אחרי ?. זהו ציטוט מאתמולולמה אני חוזר??, האמריקאים עדיין לא החליטו על הצוק הפיסקלי , והם דווקא עולים , ונתלים באמונה שהכול יסתדר , ואצלנו חחחחח
    כבר נתחנו את החולה כבר מת {המעוף 1165 פקיעה } עשינו לוויה כברנו ופתאוםםםםםםםםםםםם
    כבר קם לתחיה {מעוף טס ל 1214} גמענו 49 נקודות ,ומי שצריך לדאוג {העם האמריקאי } חוגג ואנחנו בהאנג אובר .
    בהזדמנות זו מעלה שאלה בפני החברים : האם אתם עדיין חושבים ?: מה השתנה היום הזה מיום הפקיעה ??, האם זה רשום
    בניתוח טכני , חוזים , דאקס , קקאס , או הבורסה של הודו ?
    הבל הבלים ורעות רוח , ואת זה רשמתי רק אתמול !!!!
    עוד הארה:לעולם אבל לעולם:אל תשכחו שהגנב יודע תמיד, אבל תמיד מה שאנחנו יודעים , ותמיד טוב יותר.
    ולכן תמיד נופתע , ותמיד נפסיד נגד הגנב. נ. ק. ו. ד . ה.
    בוודאי חברים ירצו לשמוע את דעתי , אז בתחלס מה יקרה
    היום , ובכן כול הסקירה שאני רושם זה רק להוכיח אתכם
    שבמעוף אין נביאים ,גם לא חכמים , הוא בשלו ולכן אני זורם ,
    פחות הצהרות שצריך להתנצל .
    אמסלם שמעון גולד סיגנל
    אמסלם שמעון [mor_am@netvision.net.il]
    טל: 04-8247792 : למי שצריך עזרה
    הצלחות , רווחים , ובריאות בראש מעיננו לכולם .
    נערך לאחרונה על ידי shmon_am, 02.01.2013 בשעה 17:02

שמעון- רק כי זה מהמקורות אני מתקן (הכל ברוח טובה וחיוך כאן) אבל בספר קהלת פרק ד' כתוב "הבל הבלים ורעות רוח". מהמילה רוע.

שמעון בוקר טוב
    תודה לסקירה
    חבל שדעתך אינה נשמעת, אינך צריך להתנצל אם יצא משהו אחר, כולם מבינים שאין נביא בבורסה כי הגנב מנסה להטעות . המצליח מרוויח!
    לדעתי 1216-7 נקודת מבחן חשובה להמשך הדרך כי זו נקודה שבה התיקון לירידות מסתיים. היום חול חוגג וברור שלא לאורך זמן כי כל הכלכלה אינה עובדת ,הכל פוליטי ומניפולטיבי.
    בריאות והצלחה

שמעון תודה רבה על הסקירה כולל של אתמול

תודה קיבלתי ברוח טובה "מכול מלמדיי הסכלתי " הכוונה היתה רעות : תוקן הטעון תיקון ,
    תמיד תתקן ואל תתנצל
    שמעון

גולזיו תודה על התגובות : מחכה לך באתר שלי , אתה כבר עם ניסיון רב איתי ,
    תוכל להנות מהאיתותים .
    תודה צביקה על תשומת הלב .
    שמעון

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •