x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 18

נושא: סיכום אסטרטגיות האתר ב 2012- נתונים, רווחים וסטטיסטיקה

סיכום אסטרטגיות האתר ב 2012- נתונים, רווחים וסטטיסטיקה

שלום לכולם, ו(תיכף) שנה אזרחית טובה.
    כבכל שנה, אנו מעלים את סיכום האסטרטגיות, ההצלחה והסטטיסטיקה של השנה החולפת.

אז מה היה לנו?
    • סה"כ במהלך השנה החולפת בצענו 17 אסטרטגיות, שהן בממוצע למעלה מ 1.4 אסטרטגיות בחודש.
    • החודש הפורה ביותר הוא מאי עם 55% אחוזי תשואה.
    • לעומתו מרץ הוא החודש הגרוע השנה, בו בצענו אסטרטגיה אחת שהפסידה וזו גם האסטרטגיה היחידה שהפסידה בשנתיים האחרונות.
    • סה"כ ממוצע הרווח לכל אסטרטגיה עומד על 24%.
    • סה"כ ממוצע הרווח לכל אסטרטגיה עפ"י סגירות חברי האתר עומד על 22%.

התשואה המצטברת עפ"י ביצועי חברי האתר : 374% !

• אחוז ההצלחה עומד על 94% מבלי להתחשב בריבית דה ריבית.
    • אחוז זה מצטרף לסיכום השנה הקודמת בה חתמנו ב 100% הצלחה וסה"כ אנו חותמים שנתיים בהם הפסדנו פעם אחת בלבד.

• מבחינת הנחות המוצא: 12% מהאסטרטגיות הניחו ירידות; 8% הניחו עליות; 15% הניחו דשדוש – עליות; 65% הניחו דשדוש – ירידות.
    • האסטרטגיה שהגיעה ליעד הרווח המהיר ביותר: אסטרטגית יולי – 25% תשואה בחמישה ימי מסחר.
    • האסטרטגיה שהגיעה ליעד הרווח הכי לאט: אסטרטגיית ספטמבר – 46 יום (ברוטו) מרגע הפתיחה ועד הסגירה בתשואה של 25%.
    • זוהי גם האסטרטגיה הארוכה בתולדות האתר,
    • אסטרטגיה ממוצעת הגיעה ליעדה השנה לאחר 12 ימים (ברוטו).
    • 53% מהאסטרטגיות לא הצריכו כל תיקון, ונסגרו בהתכסות פשוטה; 30% הצריכו תיקון בודד; 17% הצריכו למעלה מתיקון אחד.

השנה החולפת היתה מצוינת הן ברמת הרווחיות והן בצד המקצועי. בחרנו אסטרטגיות רבות שהתבססו על שחיקה ואמנם הדבר איפשר לנו כמותית פחות אסטרטגיות אך בעצבנות נמוכה למדי. גם במקרים יוצאי דופן, דוגמת הזינוק בספטמבר - גלגול הפוזיציה אפשר לנו לחתום ברווח משמעותי תוך שאנו מתמודדים השנה עם סטית תקן יוצאת דופן (ממוצעת 14.5%) המובילה לפרמיה בעייתית ביותר. בפוסט נפרד בהמשך השבוע אתיחס למהו קצה גבול הרווח האפשרי באופציות כשבמערכת ה PRO אנו מתכוונים להעמיד שאלה זו למבחן.

דוקא עכשיו, כשהאופוריה עודנה באויר בשל 94% ההצלחה בביצוע ורצף של שנתיים מוצלחות במיוחד, אדגיש ואזכיר – אין בכך כל ערובה להמשך, והפסדים עוד יהיו !
    המסחר בנגזרים תמיד היה ותמיד יהיה מורכב ומסוכן, ולכן יש לשקול פרסונלית כל אסטרטגיה, לבקר אותי, להתווכח ולא לקבל כמובן מאליו את הכתוב. בדיוק כפי שהרווחים הם כולם שלכם, כך גם האחריות, ולכן אם אינכם בקיאים בתחום או שיש ספק מוטב לא לבצע כלל.

כבשנה החולפת, חשוב לי גם הפעם לסיים בתודה. תודה על האמון, על הסבלנות, על ההקשבה ועל העזרה ההדדית ביניכם. לכבוד הוא לי לעזור ולסייע כמידת יכולתי, ואם בזכות האתר גם הרווחתם יפה השנה הרי שנפלה בחלקי זכות.

מי יתן ובשנת 2013 נציג ביצועים דומים, ושכולנו נחווה שפע בריאות, אושר ופרנסה טובה.

שלום שחקן,

תודה רבה.
    אומנם אני לא בשטח שלך, קרי, אופציות אבל יש מספרים שהם עובדות
    יפה לך, שאפו ענק.

אצלי עדיין לא new year - זה רק עוד שבועיים LOL
    ו.....שבוע פקיעה מוצלח

R

במילה אחת, מדהים!!!
    חברים אין דברים כאלה בשוק ההון, תודה לך שחקן על כל העזרה וההדרכה במהלך השנה, כמי שהצטרף לאתר ביומו הראשון יכול להגיד לך שעשית אתר מדהים, מהנה ומקצועי, הסקירות שלך בשני בבוקר פשוט מרתקות וכמוני אני בטוח שיש עוד הרבה אנשים שמחכים לשני בבוקר לקבל קצת אור על הנעשה מאחרי הקלעים והכותרות המפציצות בעיתונות...
    נושא אחד אני חושב שצריך לטפל בוא בשנה הקרובה הינו המהמרים באתר מה שלדעתי הלך וצבר תאוצה בחודשים האחרונים, אנשים מתמכרים כאן למסחר יומי באופציות מה שגורם להם להפסיד את כל כספם והרבה שערות לבנות ולילות ללא שינה. חייבים לעזור לאותם אנשים ע"י הדרכות מקצועיות, אולי פעמיים בשנה מפגש שלך עם חברי האתר והסבר קצת יותר לעומק על הנושא הזה ומה הוא גורם לאנשים לעשות.

בכל אופן כמי שנמצא איתך מהיום הראשון וגם עבר לאחרונה קורס מקצועי שלך ( ממליץ בחום!!!) פשוט כיף להיות חלק מהאתר שבנית.

שנה אזרחית טובה לכל חברי האתר ולשחקן המעוף היקר שלנו!

גולפי.

אם לא הייתי עושה כמעט כל אסטרטגיה לא הייתי מאמינה
    זה מספרים שאני בכלל לא מבינה איך יכול להיות אבל בזכותך אני משתדלת להשקיע
    סכום קבוע ואני שולחת לך בפרטי כמה השקעתי וכמה הכפלתי את זה כבר. תתיחס בפרטי בבקשה.
    אין לי מלים ואני מאחלת לך שיחזור לך פי 1000 ושנמשיך ככה עוד הרבה שנים .

שחקן שלום - תודה רבה מכל הלב על כל ההשקעה , הלימוד והיכולת שלך להעביר בפשטות את המורכבות של השוק.
    שיהיה בהצלחה בשנים הבאות !

תודה שחקן, אתה בן אדם מדהים =)
    עוד לא מצאתי את האומץ להתעסק באופציות,
    אבל אולי יום אחד בעקבות איזה קורס

אין מילים.
    מגיעה לך תודה ענקית כאן מכולם, בתקווה שאתה מקבל בחזרה אפילו פסיק ממה שאתה נותן.

כל טוב

כל הכבוד שחקן!! הביצועים מדהימים הסבלנות, והמקצעויות היא ללא רבב, והצורה בה אתה מלווה את האסטרטגיות מדהימות. תודה רבה

פשוט אין מילים,

בהתחלה הייתי עוקב אחרי אסטרטגיות שחקן ומנסה בפועל אסטרטגיות שלי, שברובן לא היו מצליחות.

באיזשהו שלב אמרתי לעצמי, למה לשבור את הראש ולחפש אסטרטגיות, אם יש לך את שחקן שנותן לך ללא עלות!!! מוצר מוכן שגם מאוד מצליח, עם הסבר ועם ליווי מלא עד לסגירתה.
    מה עוד צריך לבקש?

ורגע עוד לא סיימנו.
    ולא רק האסטרטגיות הן מדהימות, ראו את האתר הנפלא ששחקן בנה לנו, פתח פורומים בנושאים שונים וחשובים, הביא אנשי מקצוע , סקירות יומיות, שבועיות, ניתוחים, תיקי השקעות, המלצות, נתונים מהארץ והעולם, גרפים, מכרזי עמלות, מערכות תומכות, שדרוגים מעולים ולא יודע מה עוד שכחתי.

האם יש עוד משהו שניתן לומר?

אני חושב ששחקן יצר משהו מעל ומעבר ולא ניתן לבקש עוד, למרות שאני בטוח שהוא ימשיך לפנק אותנו (כמו הפרסומת "תמיד לפנק, לפנק").
    אני חושב שנשאר רק דבר אחד לבקש, וזה דווקא מאיתנו המשתמשים, וזה לבקש לשמור על הדבר המדהים הזה. לשמור ולא להרוס, ולכבד את האתר וחבריו.

האתר הוא שלך ובשבילך, שמור עליו.

שוב תודה, תודה ותודה לשחקן ולצוותו ולחברי האתר,
    המשך הצלחה מדהימה גם בשנים הבאות עלינו לטובה, אמן.

תודה רבה שחקן, תמיד מעניין לעקוב באתר, ללמוד ולחוות את השוק המורכב הזה. שתהיה שנה טובה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות