x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 15 מתוך 15

נושא: 16.12.12

תודה ניב,
    התקשרתי, אמרו לי את אותו דבר, שאין מלאי.
    הם עשו בירור קצר מול הברוקר בחו"ל ואישרו לי שורט.
    נערך לאחרונה על ידי splendor, 20.12.2012 בשעה 20:02

שחקן מה אתה אומר על גישה של אבישי עובדיה מגלובס שטוען שהשיפור בדוחות של דלתא נבע מהרכישה?
    http://www.globes.co.il/news/article...did=1000798806

Golfman- הדברים נכתבים לאחר שביינר משך הצעתו ועדין המדד אינו מתרסק. והיה ובאמת לא ימצא פתרון אזי תהא צלילה אלא שאני פשוט לא מצליח לראות תרחיש שכזה. להערכתי, מדובר בהפגנת שרירים של הרפובליקני רגע לפני החתימה ולכן איני מעריך סבירות לקריסה בגלל הצוק הפיסקלי. בין אם וול סטריט תיפול היום (שישי) 1% או 2% הדבר חסר משמעות אפילו בפרק זמן שבועי והשוק בינתיים ממאן להאמין שלא
    ימצא פתרון.

ניב – אוסטרליה לא נכנסת לתיק מאחר ואני פסימי ברמת המדדים הנוכחית, ולכן תשואת יתר שהיא עדין שלילית אינה סיבה לרכישה; לונג-שורט בנקים אין בו צורך מאחר ואנו מחזיקים ממילא שורט על הבנקים ושורט על בנק אוף אמריקה.

ליאור – מעט עוד הזרים שנותרו בישראל יעדיפו כעת לצאת מהשוק ולמכור שקלים. יחסי הריבית-מט"ח נכונים עד גבול מסויים, ובטח שיש מדינות מעניינות הרבה יותר מבחינת ריבית, לדוגמה ברזיל.

Splendor ובכלל בנוגע לשורט – מרבית הפעמים ניתן לבצע ישירות דרך המערכת ולעיתים אוזל מלאי השורט. אם אתה מעונין עדין לבצע כל שעליך לעשות הוא להתקשר לבית ההשקעות ולדרוש שהם ישיגו לך מברוקר אחר. זה שאין באחד לא אומר שאין באחר וזו עבודתם. בארה"ב די נדיר שאין שורטים על מניות מובילות (וזה סימן שלילי למדי, ע"ע מלאנוקס שבשיא תמו השורטים) ואילו בישראל זה מעט נפוץ יותר אך עדין על מרבית המניות הסחירות בית ההשקעות המקומי ימצא עבורך.

כפיר- בנוגע לדלתא אני מבין את גישתו של אבישי עובדיה והוא צודק שחלק הארי מהרווח הגיע משיסר אבל אין סתירה בין הדברים. דלתא תוכל כעת לחלק דבידנד, ממניעים אנוכיים לגמרי, ועדין להציג בשני הרבעונים הקרובים תוצאות מרשימות. אם היינו רוכשים המניה לפנסיה אזי מר עובדיה צודק במאת האחוזים אבל בבורסה שבה טווח רחוק מוגדר כחודש בהחלט איני מוצא לנכון להתנגד למגמת העליה ובהחלט יש מקום להצטרף.

שחקן תודה לסקירתך המיוחדת.

באשר למניות המתעסקות בתרופות, את אותם פרמטרים וניתוח טכני ניתן לראות בענף כולו. יכול להיות שלמעלה מ-100 תרופות רישיון הפטנט עומד לפוג בתקופה הקרובה היא הסיבה להתנהגות המעט תמוהה. ואולי זו אזהרה שהענף וההשקעה בו הופך להיות בעייתי.
    אבקש הערכתך לענף התרופות.

שחקן שלום , לא הצלחתי להבין את תשובתך לליאור . אם מעט הזרים שנותרו פה יוצאים ומוכרים שקלים אז הדולאר או בכלל המט"ח אמורים להתחזק . לא כל שכן אם בנק ישראל ימשיך להוריד את הריבית . אשמח להבהרות .

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות