x

עמוד 2 מתוך 6 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 53

נושא: אסטרטגיית דצמבר - דיון !

ציטוט פורסם במקור על ידי GOLFMAN צפה בהודעה
    הזזת כל החלק של הפוטים סטרייק אחד למטה מכיוון שמתנגש לי עם אסטרטגיה אחרת ולכן לא הייתה לי ברירה
    באופן עקרוני זה לא אמור להפריע לך.
    גם כשזה מתנגש אתה עדיין יכול לבצע את אותן פעולות. אומנם רשימת האופציות שלך תהיה בליל של שתי האסטרטגיות, אך זה למעשה יהיה שתי אסטרטגיות נפרדות.
    תנהל אותן ברשימות נפרדות (אקסל, זירו סאם) וכשאחת האסטרטגיות תגיע ליעד, תסגור אותה (ע"פ האסטרטגיה המקורית ולא מה שקיים כרגע), ותראה שתשאר עם האסטרטגיה השניה.
    "כשמשחקים פוקר אתה אמור לדעת תוך 15 דק' מי יספק את הרווחים , אם אתה לא יודע כנראה שזה אתה."

gimani - לצערי מה שאתה מציע לא ניתן לביצוע טכנית מכיוון שברגע שאני כבו כתוב באותה אופציה באסטרטגיה אחרת באותו חשבון בנק לא ניתן לבצע קניה לצורך אסטרטגיה אחרת כי מה שיקרה בפועל זה קניה של הכתיבה שלי.
    הדרך היחידה לבצע את זה היא דרך חשבונות נפרדים.

בוקר טוב,
    זהו רק טריק מחשבתי - נניח שבאיסטרטגיה א אני מוכר קול 1220 ובאיסטרטגיה 2 אני קונה את אותו קול - בפועל בחשבון לא יהיה לי שום קול אבל ב EXCEL יהיו לי 2 אחד קנוי ואחד מכור.
    כל איסטרטגיה תתנהל בניפרד - כשתסגור אחת - יופיע הקול בחשבון.
    זה אפשרי רק צריך להתרגל לרעיון...
    יום טוב

בוקר טוב,
    גם אני הייתי בעבר עם אותה דילמה.
    ניסיתי לעבוד בשיטת יעקב50 - מנסיוני זה מאוד לא נח ואפילו מבלבל למרות שמתמ' יעקב צודק ב 100%.
    בסופו של דבר החלטתי לפתוח 2 חשבונות שונים, מה שעשה לי המון סדר.
    THE HOUSE NEVER LOOSE

הי
    כמו שכבר נאמר, טכנית זה אפשרי (לא רק 2 אסטרטגיות מתנגשות אלא גם 100).
    מה שחשוב הוא לנהל כל אסטרטגיה בנפרד ובסוף הכל יסתדר (גם רשימת האופציות וגם הרווח/הפסד מכל אסטרטגיה).
    "כשמשחקים פוקר אתה אמור לדעת תוך 15 דק' מי יספק את הרווחים , אם אתה לא יודע כנראה שזה אתה."

שאלה לבעלי הניסיון: יש לי כרגע מקרה כזה כפי שמתואר למעלה - באסט' אחת (של שחקן) קנוי 10 פוטים 1290 ובאסט' השנייה כתוב 10 יחידות פוט 1290. בגלל שעובד בחשבון אחד אני לא רוואה את 1290 בכלל. האם כשארצה למשל למכור את הקנויים אראה לאחר הפעולה את הכתובים?

אהלן ron,

זה ממש פשוט- ברור שתראה פתאום את ה-10 הכתובים.
    כרגע אם אתה משלב את שתי האסטרטגיות אין לך כלום בסטרייק 1290. ברגע שתסגור אחת ותמכור 10 פוט 1290, יהיו לך 10 פוטים כתובים.
    לא צריך להסתבך עם זה. זה ממש לא מסובך.

יום טוב

תודה על התשובה המהירה. זה באמת לא מסובך רק צריך לזכור מה יש באסטראטגיות כי זה לא מופיע. עוד שאלה ברשותך: במקרה הנ"ל, הייתי תחילה קנוי 10 יחידות פוט 1290. אחר כך כתבתי את ה- 10 יחידות. במידה ובמקום לכתוב הייתי מוכר את הקנויים האם הייתי משיג את אותה התוצאה?

אהלן ron,

לשאלתך- התוצאה הייתה אותה תוצאה.
    איך שלא תשחק עם זה אם אתה מוכר אופציות, ואתה מחזיק באותן אופציות, גם אם אתה עושה את זה בחשבונות נפרדים, אתה סוגר פוזיציה.
    אם אתה מוכר אופציות, ואין לך את אותן אופציות, בהכרח אתה מוכר בשורט את האופציות, משמע אתה כתוב.

מקווה שהייתי ברור.

יום טוב

כן זה ברור. תודה. רק שבמקרה השני, במידה ואסגור אסטראטגייה אחת אצטרך להקים מחדש את 1290 באסטראטגייה השנייה כי הייתי "נקי" ב- 1290. האם נכון?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות