x

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: רציו - לאור רכישת 30%

רציו - לאור רכישת 30%

מה משמעות רכישת 30% מלויתןן ע"י וודסייד האוסטרלית? עפ"י הפירסומים גם מחיר העסקה כלל אינו ברור.

שום משמעות.
    התקשורת נהנתה לנפח את הסיפור ואז המניה עלתה, המוסדיים העדיפו לצאת והמניה ירדה בשמך יומיים
    וזה בערך כל הסיפור.
    אם נכנס שותף או לא נכנס שותף לא חשוב, השאלה היחידה במניה זו היא האם יש נפט או לאו. יש נפט, והשמיים
    הם הגבול והאמן לי ששותפים יעמדו בתור. אין נפט, וכפי שציינתי לא פעם, אני בספק אם בכלל ישאבו את הגז וכמובן
    שהמניה תקרוס.

שחקן ערב טוב אני לא מבין למה אתה חושב שלא ישאבו את הגז את התהליך כבר מתחילים נכנס שותף אשמח אם תסביר תודה

שלום ברק.
    תוכל למצוא התיחסות נרחבת בפורום סקירות מאחר ונדרשתי לעניין אחת למספר שבועות.
    בתמצות:
    1. מחיר הגז הולך ויורד.
    2. אין לישראל מה לעשות עם הכמויות הללו, ולכן יהיה צורך להנזילן תהליך יקר מאוד ולא כדאי
    על רקע ירידת המחירים ומציאת מאגרי ענק קרובים הרבה יותר לאירופה (הצרכנית הראשית).
    צינור אינו עומד על הפרק ולכן הגז מלויתן צפוי לעלות ב 20% יותר מגז קרוב יותר פיזית
    לאירופה. אם היה מדובר בנפט אין לי ספק שזה היה כדאי אך בעוד שהנפט הולך ואוזל, מאגרי
    הגז רק הולכים ומתרבים.

שחקן שאלה
    רציו בזמן האחרו מקבלת דירוג גבוהה בפרו אך לפי הבנתי הטענה שאם לא ימצא נפט השווי שלה היום גגבוהה אך כמשקיע אני צריך להתייחס בהכנסה או אי הכנסה שלה לתיק מניות
    ומה הטריגר לקניה או מכירה של ההמניה ובאזה מינון לשלב או לא לשלב אותה בתיק ההשקעות
    תודה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות