x

עמוד 2 מתוך 9 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 86

נושא: סקיילקס /סאני לאחר סבן - תמונת מצב

במצב הנוכחי יכול להיות שלבעלי האגח יהיה עדיף לפרק את סאני במקרה של אי עמידה בתשלומים.
    בהנחה שסקיילקס מקבלת ערך מה שכנראה יקרה ויכול להגיע עד לעליה של כ-50% נוספים ממחירה המקורי
    ובהנחה סבירה שסבן יצליח לקדם את הקבוצה ולהעלות את שווי פרטנר ואת שווי סקיילקס איתה, השעבוד של סאני על מניות סקיילקס בנוסף למניות פרטנר שברשותה יכול לתת למחזיקים את כל הערך בפירוק מיידי

ציטוט פורסם במקור על ידי kelazar צפה בהודעה
    בהנחה והפירמידה מתייצבת כפי שנאמר, איך סאני אמורה לשרת את חובה מבחינה תזרימית?
    זו שאלה שאני לא חושב שמישהו יודע לתת מענה.

מתוכנן עוד מהלך של מכירת נציגות סמסונג מסקיילקס לתפוז תמורת מניות וחוב - ואח"כ נראה מה יהיה

בינתיים השאלה לא משמעותית - עד כה בעלי האגח בסאני ישבו בשקט - בדיוק כמו הבנקים בגנדן - לא היה להם מה להרוויח מלעשות צרות. עכשיו שיש ערך בסקיילקס הם יתחילו לצעוק , בן דב בוודאי לא יתן לשליטה לחמוק מידיו אז הפתרון קרוב

בן דב ממשיך לעבוד, ומנסה לתת מענה גם לנושים של טאו.

זה לא המקום להיכנס להסדר של טאו, רק אציין שבן-דב מתכונן להכניס את כל החזקותיו בסאני לטאו - 22.5 מליון מניות , וטאו תקצה מניות חדשות בשיעור של 76% לבן דב ומחזיקי האגח של טאו יחזיקו 24%.

החשוב כאן, זה השימוש במניות סאני כנכס בעל שווי , לפחות בעיני בן-דב, כך שלשיטתו, הסדר בסאני לא ידלל אותו באופן משמעותי - זה אומר שלהערכתו ינתן פתרון מספק לבעלי האגח של סאני.

מחיר האגח של סאני בשוק, מתומחר עפ"י ערך סקיילקס 0.

אם השוק טועה, הרי האגח של סאני מהווה הזדמנות לא קטנה

התקבל האישור של משרד התקשורת לעסקה - זה היה התנאי האחרון.

בימים הקרובים סקיילקס כבר תראה כסף והחברה תשנה פניה.

אני מקווה לראות תזוזה באגח סאני

סאני צריכה לשלם בתחילת מרץ 25% משלושת האגחים שלה בנוסף לריבית.
    האם יש להם כסף והאם יש שיעבודים לאגחים הנ"ל

האם בעקבות השלמת העיסקה אמור לעבור כסף מסקיילקס לסאני ?

תודה
    אייל

תודה TBY
    האם יש עדיפות בין האגחים. נראה לי כי כולם באותה עדיפות.
    אני חושב לקנות קצת ביום א'

מחזיקי האגח של סאני סיימו את תקופת ההמתנה .

לא אישרו דחיית מועדי תשלום - הווה אומר - או שבן דב יראה כסף או שיפרד מהחברה

המהלך הזה יכול איכשהו להשפיע על סקילקס? במיוחד על אגח א' שאמור לשלם בסוף החודש הזה?

המהלך נועד לאלץ את בן דב להזרים כסף, לפני שהוא מוציא פעילות סמסונג מהחברה.
    הצעד הזה לא פוגע בתשלומי אגחי סקיילקס כיוון שהכסף נמצא בחברה, והאגחים מגובים במניות פרטנר שאותה הוא לא רוצה להפסיד.
    סוף סוף הוא יצטרך לגלות הקלפים לפני שיהיה מאוחר.

בסקיילקס גילו לפתע כי חברת האם סאני בעצם חדלת פרעון.

עד היום, דריקטוריון סקיילקס ורואי החשבון שלה לא היו ערים שסאני חייבת תשלומים למחזיקי האגח ואינה משלמת מזה זמן רב.

מזל שיש מאיה.

היום נודע להם שמשום מה נושי סאני עייפים מלחכות לכספם ועומדים על כך שיקבלו תשלוםץ חדשה זו משנה את התמונה בסקיילקס ועכשיו לא רק שיש ספקות באשר לסקיילקס כעסק חי, אפילו רוצים לדבר עם הנאמנים על הסדר חוב (בקופה יש 250 מש"ח)

אני מקווה שהנאמנים והמוסדיים שמחזיקים אגח סקיילקס , יראו לבן דב את הדלת החוצה, הסיפורים האין סופיים על זכיון סמסונג כבר משעממים - בן דב חושב שהזכיון שווה כסף - שיעבוד כשכיר בחברה ויקבל אופציות לזכיון עפ"י תוצאותיו. את פרטנר הוא כבר איבד.

תגיות בנושא זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות