x

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: לגבי השארת בטחונות לתיקונים (בעקבות אסטרטגית ספטמבר)

לגבי השארת בטחונות לתיקונים (בעקבות אסטרטגית ספטמבר)

שחקן שלום,

ראשית יישר כוח גדול (מה גדל ענק!!!) על ההתנהלות המבריקה שהביאה לעליה מבירא עמיקתא לאיגרא רמא.

שנית, לא פעם ציינת (וחזרת על כך לאחרונה) שבאסטרטגיות ניתן להסתפק בהשארת בטחונות לתיקונים בשיעור של כ 30-40%, אני נוהג להשאיר אפילו 50% אך באסטרטגית ספטמבר הגעתי למצב (כבר אחרי התיקון השני) שהבטחונות שהשארתי לא הספיקו, לכן עשיתי את ההתאמות הנדרשות כך שהאסטרטגיה שלי דמתה יחסית לזאת שפורסמה אך ב"מחיר" של 100% בטחונות (בדיעבד המשכתי בסימולטור גם עם האסטרטגיה כמו שפורסמה ונוהלה על ידך לפי המחירים שפרסמת ונוכחתי לדעת שהבטחונות הנדרשים עלו ביחס לדרישה המקורית פי 5 ויותר)
    חלילה לי מלבוא בטענות על השירות המדהים, הלימוד המפרה והרווחים הפנומנלים שאנחנו מקבלים פה (ואני ממש לא בא בטענות) לכן בקשה לי:
    במידה וזה אפשרי, האם תוכל להבא לנהל את האסטרטגיות מנקודת מבטנו, קרי תקבע איזשהו אחוז בטחונות סביר שצריך להשאיר לתיקונים ותפעל על פיו לכל אורך הדרך גם בכל מה שקשור להגנות והמרחק ביניהם לבין הכתיבות מכיוון שמבחינתי חשוב לא רק לשמור על יעד הרווח אלא גם על יעד ניצול הבטחונות

בכל אופן מזל טוב על האסטרטגיה והרווחים (שהגיחו לאחר חבלי לידה קשים...) ותודה רבה

הי רן,
    במקרים כאלו מה שאני עושה זה עובד עם הסימולטור בתוכנת המסחר תוך קניה של אופצ' רחוקה מאוד בעלות זניחה של 20-45 ש"ח.
    בסימולטור אני רואה כמה הפעולה תוריד לי מהבטחונות הכללים ומחשב בקלות את היחידות.
    ברוב הפעמים בטחונות של 40% מספיקים.

ברכה והצלחה
    THE HOUSE NEVER LOOSE

לילה טוב אמיתי,

לא כ"כ הבנתי מה אתה עושה בכדי שאוכל להתייחס, תוכל בבקשה לתת דוגמא ?

תודה בכל אופן

אמיתי הציע כיוון נכון אך אוסיף את משנתי בנושא. אם הסתבכנו, כפי שקרה
    בספטמבר, הרי שהגדלת שצד אחד מצוי בהפסד משמעותי (ותמיד מגודר) והצד השני ברווח
    כמעט מקסימאלי. במצב שכזה, ההגנה שלרוב היא קניה רחוקה נשחקה עד דק וניתן לקדם אותה
    בעלות של 10-20 ש"ח לאופציה. בחלק מהמקרים וקרוב לפקיעה ניתן גם לרכוש אופציה חדשה ב 20
    ש"ח המורידה משמעותית את רף הבטחונות ולכן בתיקונים אני מציין כי איני מתיחס להגנות.

מקבל את הרעיון לנהל את האסטרטגיה מנקודת מבט של הסוחרים, ולכן אניח כי נותרו לכל היותר 50%
    בטחונות ובכל מצב שכזה אקדם את ההגנה.

אמיתי, קבל ביטול לגבי התגובה שלי אליך, הבנתי את הרעיון

תודה רבה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות