x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 20

נושא: 21/10/12

תודה על הסקירה המלמדת. הקטע הראשון של הסקירה מדי שבוע הוא המלמד יותר מהכל. שאין להתייחס למספרים בכדי לדעת את מצבה של הכלכלה הריאלית. המדדים נקבעים רק בשביל לשרת קבוצה קטנה של ... אנשים, במקרה שלנו השחקנים. ומזה ללמד על הכלל כולו, וכמו שצויין בהמשך בקשר למדד יוקר המחיה. ותודה שאתה חוזר ומזהיר על זה שוב ושוב, ומגלה בפנינו את כוונתם, כדי שנדע ליזהר ולפעול בהתאם.

ובקשר לנאמר
    ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    שכן למי שאין ילדים בגיל המדובר, ול 89% מהאוכלוסיה העובדת אין, הרי שלא ראוי להכניס למשוואה סעיף שאינו נוגע להם
    כנראה שעל זה הוא בא לענות. חקקו חוק על חשבון אוכלוסיה העובדת שרוב אותה אוכלוסיה אינה יכולה ליהנות מזה. אז כדי להשקיט התרעומת, מחשבנים על פיו המדד, כך שגם אוכלוסיה העובדת יהנו ממנו. לפחות אלו המשלמים משכנתא צמוד מדד (שנטלו משכנתא עד לפני 10 שנים).

תודה רבה שחקן,

מרתק כרגיל, לגבי הבישולים היוון נתונים, מה אין מגבלה כלשהיא? כל זה חוקי? אין ביקורת?
    בישולי הדייסה בסוף יתפוצצו לכולנו בפנים.

יום טוב

תודה
    ציטוט " ...ירידה מתחת ל 1185 צפויה להוביל לסקוויז. בתרחיש שכזה, השחקנים ימהרו לממש רווחים ..."
    לא פעם טעיתי בין כוונתך לסקוויז עליון לסקוויז תחתון.
    רק לצורך הבהרה הכוונה לתחתון?

תודה לשחקן על הסקירה המפורטת.
    אתה טוען כי אנו נמצאים בשיא בכל המדדים ומכאן צפויה ירידה. אני מניח כי היא תתרחש רק באמצע סוף ינואר, בגלל בחירות ורצון המוסדיים לסיים השנה עם רווחים על מנת שאנשים נוספים יצטרפו לחגיגה.
    הירידה הצפויה במדדים, איך היא אמורה להשפיע על שוק אגח קונצרניות. האם גם שם תהיה ירידה חזקה או שהיא תהווה אלטרנטיבה למניות?
    תודה
    מיקי

שחקן ערב טוב:
    תודה על סקירה מקיפה,עניינית ומקצועית.
    אין כמו יום ראשון לקרוא ולהחכים מסקירותיך.
    שבוע נפלא,
    הצלחות

כך אני רואה כל סקירה שלך, שחקן יקר :
    מאלפת, מבשרת, מגדילת-ראש, מדהימה, מהממת, מופתית, מזהירה, מחדדת מציאות , מטה תשומת -לב, מיוחדת, מככבת בראש הסקירות, מלהיבה, ממריצה, מנהלת נכון, מסעירה, מעצימה, מפליאה, מצוינת, מקוממת, מרוממת, משדרת אמינות, מתעלת אינפורמציה.

בקיצור- כמה שפר עלינו גורלנו שמצאנו את שחקן, וששחקן מצא אותנו.
    אילנה.

אילנה, פשוט תיאור מדוייק.
    במיוחד הכי נכון המשפט האחרון.

כל הכבוד

וכמובן תודה לך אילנה שמוסיפה המון צבע לאתר.

יום טוב

תודה למפרגנים – לכבוד הוא לי.
    משה – הערכת (וייחלתי) למדד 1200 ולשמחתי הוא אכן הגיע לרמה המדוברת בסקירה.

ניב – ניסן מנתח טכנית בלבד ואני מביט על עוד גורמים, לרבות הרווח שכבר הושג. איני רואה סתירה בין השניים וניתן לפעול עפ"י השיטה שאתה מוצא יעילה יותר.

תמיר – אני בטוח שאתה מסכים כעת עם עליות לאורך שבועות, ומחיקת התשואה בימים בודדים...

אלפרד – אין מגבלה אך מדוע אתה מופתע? הרי הלמ"ס קובע את המדד לפי חלוקה לקטגוריות: דלק, חינוך, תרבות וכן הלאה. איך בדיוק סעיף תרבות הכפיל את עצמו ועל סמך מה נשען נתון זה? ולמה מתחשבים בדירות חדשות בלבד מקבלן ל 4 חדרים? ואיך יתכן שבסעיף הנדלן השמאי סותר את הלמ"ס שסותר את משרד האוצר שסותר את שניהם (ולמה בעצם צריך 3 גופים שיעשו את אותה עבודה...). אין סוף לחלם.

Tzurs– אכן ,הכוונה לסקוויז תחתון אם כי הזזנו מעט את הגבול והוא יתפתח לא ב 1185 אלא יותר בכיוון 1182.

מיקי – שוק האג"ח הקונצרניות הוא בועה כפולה ומכופלת משוק המניות. מרווחים מול ממשלתי מגוחכים, אפס תמחור סיכון והתעלמות מגל הסדרי החוב בעבר ובעתיד. גל דובי ישפיע משמעותית יותר על הקונצרני מאשר על המניות.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות