x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 19 מתוך 19

נושא: 14/10/112

אהלן שחקן,

לא הבנתי את ההסבר שלך לגבי הדולר.
    קניות מצד גוף זר דווקא צריכות להיות מלווות בירידה בשער הדולר!
    וזה בדיוק מה שקורה בכל מהלך העליות האחרון.
    דווקא עולה החשד במהלך האחרון שגופים זרים עומדים מאחוריו.
    גם המחזורים העולים והגדולים יחסית במהלך העליות,מראים על כך שיש קונה אמיתי.

בהזדמנות זו אודה לך על סקירותיך וכל השקעתך.

בהצלחה

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    אתם חייבים לזכור כי לא יתכנו עליות מצד גוף זר ללא קריסה בשער הדולר (רוכש בשקלים)
    בהסתכלות על גרף של השקל דולר מולבש על גרף של יורו דולר, אפשר לראות שאכן יש קריסה בדולר שקל בחודש האחרון (מסומן בוורוד), לעומת היורו דולר (או כל מטבע אחר) שנמצא בדשדוש.

מקרא:

יורו דולר - כחול אדום
    שקל דולר - ירוק ארגמן

EURUSD_D1_21.5GMT.jpg
    http://www.screencast.com/t/z7k7fVoBjm
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אגב זרים,
    העובדה שהבנקים מובילים את כל מהלך העליות, מחזק את ההשערה שידם של זרים בעניין.
    בנקים הן המניות הראשונות שזרים קונים כשהם נכנסים לשוק.

שחקן, תודה על הסקירה המעמיקה. תודה לשואלים, כי הן השאלות והן התשובות מחדדות את הנאמר בסקירה.

אני יודע שהתשובה בנוגע לגוף זר/זרים מאכזבת ולא סקסית אבל זו המציאות. אם גוף זר נכנס לכאן,
    אנחנו נדע תוך ימים בודדים מי וכמה. את מרבית הפוזיציות, כ 70% לערך, אנו יודעים למי לשייך. בנוסף, הזרים פועלים תמיד דרך אותם בנקים ואותן מחלקות וגם יש אנו מכירים את הנפשות ועוקבים.

מצ"ב כתבה מהצהרים בה חיים ישראל, שהוא ממריל לינץ' עליהם מיותר להרחיב (ואינו כתב החייב לספק
    כתבה בכל מחיר גם אין לו מה לכתוב) מתיחס לנושא ומבטל נוכחות זרים.

http://www1.bizportal.co.il/article/338563

ואגב זרים, השקעה של אלה תמיד תהא במניות שאינן מושפעות ממצב מדיני. כיל, פריגו, טבע, וכך הלאה.
    אין מה לחפש בבנק לאומי עם כל הכבוד, כשקרדיט כ"כ זולה ובכלל ישראל אינה בדיוק אי של יציבות.

בנוגע לקריסה אירו -דולר. מקבל ירידה אבל לא קריסה. שימו לב מאין הגיע כל אחד מהצמדים ולא רק לתנועה
    הנקודתית. אירו עד לא מזמן ב 1.2 ושקל היה יציב במשך חודשים.

אם הזרים לא בפנים אלא בחוץ הסכנה מעליה נוספת גדולה יותר.

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    בנוגע לקריסה אירו -דולר. מקבל ירידה אבל לא קריסה.
    אכן חסרה המילה "ביחס", ביחס לאירו דולר, הדולר שקל קרס (והכוונה רק לחודש האחרון (המסומן בורוד)).
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אהלן שחקן,

לדעתי אתה טועה בקשר לזרים.
    משיחות שלי עם פעילים בשוק,כן יודעים על גופים גדולים שמכניסים כסף לישראל.
    לא יודעים על מיליארדים,אבל כמה מאות מיליונים זה מספיק כדי להעריך שאולי ישנם גם גופים שאיננו יודעים עליהם.
    עליית המחזורים תומכת בהשערה זו,כך גם התיסוף בשקל.
    גוף גדול בעל כסף רב,לא יקנה כאן טבע,פריגו או מלאנוקס,אלא יעשה זאת בארה"ב,והסיבות ברורות.
    אם הוא ירצה להיחשף למדינה מסויימת,הוא יקנה בנקים,ואולי יתבל בקצת סלולר אפילו.

אז נשאלת השאלה- למה שירצה להיחשף מדינה כמו שלנו?

זה שאנחנו לא אי של יציבות,זה לא תירוץ,כי לעולם לא היינו ולעולם לא נהיה אי של יציבות.
    אני יכול להעלות השערה:
    כבר למעלה משנה שאנחנו מציגים תשואת חסר בולטת על פני העולם,והרבה מזה מיוחס לאיום האיראני.
    רוב העליות התחילו סמוך לנאום נתניהו באו"ם,נאום שבעצם דחה את איומי התקיפה הישראלית לפחות עד לאביב.
    אז עד האביב אפשר להיות בטוחים יחסית בקשר לאיראן+שוק בתמחור דכאוני כולל בנקים בפחות מ0.5 על ההון העצמי=אפשרות כניסה.
    כל זה גם תפס הרבה שורטיסטים עם סחורה ויצר סקוויז,אבל לדעתי כן מעורבים כאן זרים.

זו רק ספקולציה,אך אני לא מוצא הסבר יותר טוב לעליה כל כך חדה,במחזורים כל כך גדולים.

תודה על הסקירות,
    ובהצלחה לכולם.

ערב טוב שחקן,ראשית תודה על ההסברים והתגובה המהירה להערותינו.
    אינני מבין את נקודת המוצא שלך-אך כפי שאני מבין הציבור שועט ורוכש מכל הבא ליד.
    אם אין זרים ואין גופים מדוע שחקני המעוף "לא מתחילים" לשחק עם המדד(השבוע היה פעמיים אפשרות)וגוף מסוים או לפיך שום גוף הקפיץ את המדד חזרה למעלה.
    ,בקצב הזה החודש, שחקנים עלולים ,למחוק רווח של מספר חודשים.
    למה מחכים ?!
    אני למזלי אחרי ספטמבר השחור די על הגדר,אך מאוד מעניין אותי איך אתם מתכוונים לצאת מהפלונטר.
    תודה מראש,
    הצלחות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות