x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 22

נושא: התגובה שלי לתגובה שלכם

שמעון היקר בוקר טוב
    תודה על שאתה משקיע בנו
    ההכרה בנתינה שלך מורגשת מכל פינה
    תחשוב שיש אנשים שלפעמים קשה להם לפרגן או לחזור על עצמם ללא הבאת דעה
    הגדולה שלך היא בנתינה ותהיה מאושר בחלקך שאתה יכול לתת
    הערכה מקצועית אין לי ספק שכולם האתר יודעים להעריך את היכולות והידע שלך
    יישר כח תמשיך איתנו בכל דרך שתבחר אנו נכבד את ההחלטה שלך
    בריאות והצלחה ושמור על התסרוקת

שמעון היקר קודם כל תדאג לבריאות שלך אתה יודע כמה אני מעריך מכבד ומוקיר אותך לכן חשוב לי שתהיה בריא ותהנה ממשפחתך ואל תקח ללב .

שמעון תעשה טובה! אלתעשה טובה אתה לא חייב כלום ואם קשה לך אתה יכול להפסיק אם אתה חושב ככה אז עדיף שאל תרשום כלום

שמעון היקר בוקר טוב!
    קודם כל תשמור על עצמך ותהיה בריא ובבקשה אל תכעס עלינו התלמידים שלך, תתייחס אלינו כמו לתלמידים/ילדים שמקבלים הכל כמובן מאליו, לקחתי כמה קורסים בשוק ההון אבל הדרך שאתה מעביר את החומר בסבלנות אתה קשוב לכל שאלה שלנו - תבורך.
    כל בוקר אני מחפשת לקרוא ולהעשיר את הידע שלי בכל מילה שאתה כותב וקוראת הכל וכמוני כולם,
    אז בבקשה קח אותנו חזרה ולימדת אותנו עוד שיעור ללמוד להגיב ולהגיד תודה!!!
    אני מחכה כהרגלי לקרוא את הסקירה שלך עם כוס קפה ,,,, אל תשאיר אותנו לחכות לשווא
    ושוב תודה ויום טוב ומוצלח ובריאות
    עדנה

מנחם שלום
    אני רואה שאתה כבר לא ילד לפי התמונה, אבל התגובה שלך מעט ילדותית וכדאי בגילנו ללמוד לכבד את הרגשות של הזולת ובמיוחד לאדם שנותן מידיעותיו וזמנו ולא חייב לנו מאומה!
    אז תחשוב שוב, ואולי תגיב אחרת?!
    יום טוב לך!
    עדנה

עדנה היקרה לפני שאת שומרת על כבודו של אדם על תעשי זאת על חשבון אדם אחר לא מתאים לך הדעה שלי שימרי אותה לעצמך. אני פניתי לשמעון לא אלייך .אני בניגוד לך אין לי אינטרסים בסקירות של שמעון.כפי שלך יש ואת נהנה מהן בחינם לכן קשה לך מה שהוא אומר את כנראה לא הבנת מה הוא אומר ואם כן אז למה את מתלקקת עכשו למה לא הודת לו קודם כפי שהוא ציפה
    אל תתיפיפי על חשבוני
    ואני בניגוד אלייך חשובה לי הבריאות שלו ולא מהיום הוא מאבד את בריאותו בשביל לקקנים כמוך שרוצים הכל בחינם
    נערך לאחרונה על ידי מנחם, 15.10.2012 בשעה 09:26

הייתי מנוי אצל שמעון במשך חודשיים על מנת לברר האם יש תוחלת חיובית במסחר תוך יומי. לפני שנתיים הייתי מנוי אצל מומחה לאופציות שכותב בביזפורטל ולכן יש לי מקור להשוואה. בשורה התחתונה- שמעון הוא תותח על. האיתותים שלו מדוייקים באחוזים גבוהים מאוד. גם אם הכיוון מתהפך עדיין מי שעושה כדברו ויוצא בזמן בסטופ - מרוויח לאורך זמן. אני נאלצתי להפסיק עם המסחר התוך יומי , גם בגלל שלא הצלחתי להגיע למשמעת העצמית הנדרשת ולכן הפסדתי, וגם כי קשה לשלב את המסחר התוך יומי עם העבודה השוטפת. ייתכן שאחזור אליו שוב בהמשך. בכל מקרה רק רציתי לומר שבאמת אין מה להשוות בין מה ששמעון נותן לכל שירות דומה אחר. מעבר לזה, המלצה אישית שלי לשמעון- אם המאמץ פוגע בבריאותך אז תוריד הילוך בצורה ניכרת. תן באתר סקירות מצומצמות ותשקיע במי שמשלם.

שמעון היקר,

אתה צודק ב100%.
    אין סיבה ותירוץ לשתיקתנו הרועמת.
    מתנצל מעומק ליבי.
    כותב או לא כותב, העיקר שמור על הבריאות.

בהצלחה

שמעון אני מאד מעריך אותך ואת כל מה שאתה כותב...
    אבל בחייך. מתן בסתר אתה יודע מה זה? לתת שלא על מנת לקבל פרס? בחייך.

תעזוב אתזה שאתה רואה שמאות אנשים קוראים אותך כל בוקר לפני שתחילת המסחר- שלדעתי זו מחמאה בפני עצמה
    אתה ממש צריך שאנשים יגידו "תודה"?
    אתה בן 12? בחייך.

איתי- אתה חבר יחסית צעיר באתר.
    ההיסטוריה שלנו, אינה ידועה לך.
    4 שנים- שמעון מקדיש ימים ולילות לאנשים.
    ממליץ, מסייע , מלמד, עוזר לצאת מבורות עמוקים, נותן לכולם את הנשמה.
    אתה מרשה לעצמך לפגוע באדם כל-כך חשוב ותורם בחיי האתר, מבלי לדעת את העובדות.
    אינני מכירה אותך, ולא את משלח-ידך, אך מקווה שאינך מנהל את חייך באותה תבנית, של השתלחות באדם, או במעשיו, ללא ידיעת העובדות.
    חבל.
    תתעניין קצת מי זה שמעון עבור האתר.
    אני בטוחה שתמיד תוכל להרגיש חופשי להתנצל מעומק הלב.
    בפני שמעון, ובפני כולנו, ששמעון מאוד יקר לליבנו.
    ולא, הוא מזמן לא בן 12. (מידיעה אישית ).
    אילנה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות