x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: פרסום נתונים

פרסום נתונים

היום התפרסמו נתונים שלילים על הפאונד בשעה עשר וחצי כאשר ההתרסקות התחילה עוד כשעה לפני, איך אפשר להסביר את זה אחרת מהדלפות?

אם תסתכל על התמונה הכללית (גרף יומי), תוכל לשים לב שבסה"כ מדובר בהמשך הסנטימנט הכללי, שהחלה כשהגענו לאיזור 1.63 (תמונה 1 מסומן בחיצים) ולקניות יתר אגרסיבית (מעל 80 ב-RSI (תמונה 1 מסומן בחץ))

GBPUSD_D1_11.44GMT.jpg

ובהתסכלות יותר רחבה (גרף חצי שעה (תמונה 3)) אחרי סיום דשדוש לילה אופייני, התחדשה מגמת הירידה שהמשיכה את הסנטימנט השלילי (האגריסיבי) מאתמול.

ואם אנו כבר בהיבט הפונדמנטלי, האם אתה באמת חושב שזה מה שמזיז את השווקים ?
    שים לב ביונייטד קינגדום מתנהלת QE רסמי מה שנקרה Asset Purchase Facility שאנו קוראים לזה בעברית צחה מדיניות השחתת המטבע שהחלה ב 2009 (עם מס' התחלתי של שבעים וחמש מליארד לירות סטרלינג), וכרגע זה עומד על מס' אסטרונומי של שלש מאות שבעים וחמש מליארד לירה סטרלינג (מספטמבר 2011 החלו להעלות את זה כל כמה חודשים, העליה האחרונה היתה, ב 5 ביולי השתא בחמשים מליארד לירות, משלש מאות עשרים וחמש מיליארד לירה סטרלינג, לשלש מאות שבעים וחמש (תמונה 2)) ובכל זאת זה לא מנע את ההתחזקות של הלירה אל מול הדולר מ 1.56 (ב-5 ביולי) עד לדבל טופ האמור לעיל 1.63.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

מעניין מה שאתה אומר אבל עדיין 40 פיפס בחצי שעה זה נראה לי כמו גורם מכוון מאשר משהו כללי

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות