x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 20

נושא: 26/8/12

כרגיל כמו בכל יום שני בבוקר עם הקפה אני קורא את הסקירה התמציתית והמעניינת ביותר שיש היום בשוק ההון.
    תודה רבה שחקן
    ניזון מפירורים

תודה רבה!
    פקיעה מוצלחת!
    THE HOUSE NEVER LOOSE

שלום שחקן,

תודה רבה על הסקירה.

לגבי השינויים הצפויים בספטמבר. כשקראתי את השינויים לא כל כך הבנתי מה הוא עושה ולמה. אם תוכל לענות מה לדעתך עומד מאחורי.
    1. למה לקצר את שלב הפתיחה לדקה, זה פשוט לבוא לקראת המעוותים. מה הם לא רואים מה קורה בפקיעה? מה לדעתך עומד מאחורי זה?
    2. מה זה? עכשיו צריך לזכור שבימים מסויימים, בחודשים מסויימים הפתיחה בשעה אחרת. מה ההגיון?
    אני יודע שאתה גם תוהה, אך מה לדעתך ההגיון שהם רואים?

לגבי דבריך "
    פתיחת המסחר בשעה 10:00 והארכתו עד לשעה 17:30". מה נראה לך יותר הגיוני, לבצע משהו הגיוני ולהלחם בהסתדרות על שינוי תנאי העובדים או להשאיר את המצב על כנו?אני מניח (דעתי בלבד, אין סימוכין) אז כשקיצרו את המסחר (בתואנה שלא ראו השפעה של הזמן החסר) זה בטח היה צעד במו"מ עם העובדים.

דבר נוסף, האסטרטגיה השניה הפכה את השערות השחורות שלי ללבנות והלבנות שהיו נשרו. איך באמת אמורים להישאר שלווים כשכמה נקודות לפה או לשם, משנות את מצב האסטרטגיה? שלא לדבר על האפשרות של סקוויז? על מה אני אמור להסתמך?

ושאלת סקרנות על הפרסומת שרצה, מה התאריך שבו יתפרסם כל המידע על האתר/שינוי שיבוא?

תודה רבה על הסקירה ועל פועלך הנהדר ותודה מראש על התשובות,
    יום טוב

ציטוט פורסם במקור על ידי alfredn צפה בהודעה
    דבר נוסף, האסטרטגיה השניה הפכה את השערות השחורות שלי ללבנות והלבנות שהיו נשרו. איך באמת אמורים להישאר שלווים כשכמה נקודות לפה או לשם, משנות את מצב האסטרטגיה? שלא לדבר על האפשרות של סקוויז? על מה אני אמור להסתמך?
    לא שחקן, אבל באמת חבל על הבריאות שלך. תשקול לסגור את צד הקולים ותשאיר את הצד התחתון פתח לפקיעה או שתסגור אותו בצמוד לה. זה צפוי להשאיר לך ביד רווח נאה של כ-270 ש"ח ליחידה.

מקווה שעזרתי

שחקן:
    השורט על AAPL התפקשש?

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    תחימת שלב הפתיחה לדקה בודדת תאפשר לשחקנים כח אדיר שכן כל שיש כעת "לשרוד" הוא 60 שניות בלבד ולכן הבורסה שגתה כאן ומשרתת את עיוות המחירים. ..., ולכן הפתרון המוצע אינו מטיב עם המשקיע הפרטי
    זה מאשר מה שכולם יודעים. הבורסה דואגת לקופת המדינה ולא למשקיע הפרטי. השחקנים הם כנראה היחידים שמרויחים בבורסה, ולכן למי ידאג המדינה/בורסה, אם לא למקור המס הכי גדול שלהם.

תודה למפרגנים.
    יעקב – כה פשוט שאני תמה מדוע לא מיושם זה מכבר.
    ניב – עוד 3-4% מהמחיר הנוכחי (לאחר תום המסחר בשני).
    אלפרד

1. למה לקצר את שלב הפתיחה? לא ברור. יותר מזה, למה בכלל צריך שלב פתיחה? מרבית הבורסות מסתדרות מצויין בלעדיו וזה זכרון הסטורי בלבד לתקופה בה ניסו לרכז את עיקר המסחר בדקות הפתיחה/נעילה.
    2. ההנחה היא שמדור על ימים בהם יהיו שינוי מניות במדדים ולכן יש להגדיל את הנזילות. לא ברור לי איך בדיוק הבורסה תפרסם כל פעם מה ומתי, ולכן נמתין להבהרות (כי בטוח לא יתכן בישראל שמדובר בהחלטה שרירותית...).
    3. קיצור המסחר לא היה כמו"מ עם העובדים אע"פ שאין לי ספק שהם תמכו במהלך ועודדוהו.
    4. בנוגע לאסטרטגיה השניה: ראשית, אופציות אינן מתאימות לכל אדם ולכן תשקול האם בכלל נכון לך להשקיע במכשיר מסוכן זה. שנית, האסטרטגיה הניבה תקבול של 400 ש"ח ועוד 300 ש"ח תיקונים מבלי להתחשב בקידום היום. אם אתה מודאג יתכן וזה כי לא הבנת את האסטרטגיה לעומקה מאחר ומדד 1130 עודנו רחוק.
    5. בכל מקרה, אם סגרת הרי שזה ברווח ולכן אתה לא חייב להמתין להודעה מצידנו על 25% תשואה חודשית, שכן גם 10% תשואה חודשית היא פנומנאלית.

Johnny – השחקנים הם לא היחידים שמרויחים בסיפור אך אציג בפניך תמונה שונה. עובדתית, חשפתי את העניין וההגיון מאחריו. כמה פנו לכתבים והתריעו, כמה הרימו קול צעקה, ועד כמה באמת לאנשים איכפת מהפנסיה שלהם? למצוא זמן בכדי להתקשר ולהתנייד אני משוכנע שכולם מצאו ואילו במוצר חשוב בהרבה ההיענות היא אפס. מבחינת השחקנים – לא אשקר, וכשנותנים לך – תיקח. מבחינת הבורסה – אם אף אחד אינו זועק אז אפשר להמשיך ולהפריח עוד בלוני ניסוי. הרי משכורתה של מנכלית הבורסה שווה למשכורת רוה"מ, הנגיד, והרמטכל - ביחד וכפול 2. איש אינו פוצה פה לאור התוצאות שמציגה הבורסה ועולם כמנהגו נוהג (וינהג).

שלום שחקן,

אכן, הגיע הזמן לשיפור נוסף באתר.
    הצעתי היא להחליף את יומן ארועי המאקרו המיותר (הרי כבר לא מתייחסים אליו) ביומן חשוב ואקטואלי ממנו - יומן מפגשי הפיסגה (ראשי ממשלות, שרי אוצר, סגנים, נשיאים, נגידים, בנקאים ועוד)
    בנוסך ליומן הצהרות/נאומים של אותם פונקציות שנזכרו לעיל.
    בימינו המטורללים, זהו הנתון הקובע האמיתי !!!
    ובכל זאת, הערה בקשר לנתון ההזמנות - ראוי לציין שהנתון החשוב יותר (נתוני הליבה) הראה על ירידה. אין להסיק מהזמנה חד פעמית גדולה של מטוסים (זה לא קוטג' שקונים כל יום בסכום קטן)
    על נתוני ההזמנות השוטפות האמיתיות.

בברכה,
    אודי

תודה על התשובות שחקן,

באמת לא נתתי את דעתי למה צריך שלב פתיחה (פרט לאקראיות ביום הפקיעה).

לגבי האסטרטגיה
    1. סגרתי אותה בהרבה פחות רווח (בעליות) בכדי להיות בראש שקט, לא רציתי לציין זאת בכדי לא ליצור סנטימנט שלילי.
    2. לגבי המשפט "
    לא הבנת את האסטרטגיה לעומקה מאחר ומדד 1130 עודנו רחוק",
    כנראה באמת לא הבנתי
    . 1130 במרחק 1.33% מהספוט, לא משהו בשמיים, איך זה רחוק? איך אני כסוחר פשוט שאין לו את המידע שיש לך יכול לישון בשקט כשהספוט במרחק 10-15 נקודות מהפסד? השאלה היא לא לביקורת אלא לשם לימוד בלבד.

שוב תודה רבה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות