x

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 21 עד 24 מתוך 24

נושא: 22/7/12

שלום אמנון

אם שאלתך נוגעת לעניין הטכני הרי שזה פשוט מאוד, ניגשים לבנק מעמידים בטחונות ואפשר לסחור בשורט.
    עקרונית פעולת שורט היא מכירת מנייה, אתה משאיל את המנייה מבעליה לזמן מוסכם שבסיומו אתה מחזיר לו את מנייתו. ברגע שהמנייה עברה אלייך אתה מוכר אותה בשוק ומקווה לירידה בערכה ,כך שתוכל לקנות אותה בזול על מנת להשיבה במועד שנקבע.

קח סיכונים בהגיון

ארז
    .
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

שחקן שלום,

דבר ראשון אני מברך אותך כל שניה על שני האסטרטגיות המוצלחות של החודש, כן ירבו.

דבר שני, בניתוח הטכני לט"א הוצג כי שברנו קו תמיכה ארוך טווח בת"א 25 ואנחנו לכיוון נפילה חופשית ומנגד טענת כי מדד הבנקים שווה קניה. ופה הדילמה- נפילת המדד על פי הטכני לא תפיל דבר ראשון את מדד הבנקים, מאיפה יהיה שומן לרדת אחרי מכפיל 0.6 ??

דבר שלישי, לגבי מסחר באופציות מעוף.. אחרי שראינו משחק מטורף החודש על ידי שחקן מעוף גדול שיצר מכירות חסר עצומות על לא מעט ניירות ערך במדד, לי נראה שבפקיעה הוא יצטרך לכסות את עצמו עם אסטרטגית מעוף שהוא פתח החודש.
    אם אני צודק אנו צפויים לעליות אחרי הפקיעה? - תקן אותי אם אני טועה.

אמנון - ואוסיף על דברי ilee כי במניות דואליות זה קל וזמין מאחר ובוול סטריט קיימת אפשרות
    שורט כמעט על כל המניות ע"י ביצוע מכירה של יחידות מבלי שאלו היו ברשותך.

beno - בצד הטכני, התמונה אינה כפי שציירת ואין בשלב זה נפילה חופשית באופק. מציע כי
    תפתח את הנושא בפורום ניתוח טכני.
    מבחינת האופציות, ביום הפקיעה היה מחזור דליל במיוחד מאחר והשחקנים כבר יצאו בשלב
    מוקדם של השבוע. עניין ההתכסות אינו אקוטי בתחילת החודש, ולכן לא תהא התכסות וראלי,
    מצב שיכול (ונוצר אגב) בלי קשר לשחקנים אלא בגלל הודעת דראגי שהובילה לראלי כלל עולמי.

ל Sun100

לפני שאתה מצדד בכזו התלהבות במהלכים של פישר תקרא את הכתבה באתר זה
    מעבר לכך שלדעתי האישית עוד לפני קריאת הכתבה המהלך לא ראוי לצידוד אלא לגנאי שהכסף הזה מושקע בספקולציה כמו אחרון המשקיעים הקטנים

http://kalkala-amitit.blogspot.co.il...g-post_26.html

טיפה קיצוני אבל תמיד נכון "והעולם נחרב לקול מחיאות כפיים"

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות