x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: מאמר: איש העסקים בן ה-46 רכב על זנבו של כוכב השביט הכלכלי נוחי דנקנר

מאמר: איש העסקים בן ה-46 רכב על זנבו של כוכב השביט הכלכלי נוחי דנקנר

התגובה של אידיביי לכתבה מאוד מעניינת ואצטט:
    "מפליא ומקומם הדבר, שעיתון 'הארץ-TheMarker', הדוגל בקנאות בדרך של יזמות וחדשנות, בשוויון הזדמנויות ובתחלופה מהירה של כוח והשפעה במשק, מחליף עורו כזיקית ופועל נגד האג'נדה שלו עצמו, תוך שהוא בוחר במדיניות של דיכוי והתרסה כלפי איש עסקים ויזם דוגמת צחי סולטן, שבנה בשנים האחרונות בעשר אצבעותיו, במרץ ובעמל רב, פעילות עסקית מצליחה בתחומי הפיננסים והאנרגיה.

איי.די.בי שמחה על שיתופי הפעולה עם סולטן, שהניבו עשרות רבות של הנפקות מוצלחות, לצד בנייה מאפס של שותפות נפט מהמובילות ומהמקצועיות במדינת ישראל - מתוך חזון משותף של השקעה בתעשייה הישראלית - ומאחלת לסולטן הצלחה רבה בדרכו העסקית".
    באו נתרכז בטענות העיקריות של אידיבי על פועלו המופלא של צחי סולטאן:
    1) על דה מרקר הדוגל בקנאות בדרך של יזמות וחדשנות שהפך עורו בענין צחי: אני לא ראיתי בכתבה חדשנות או יזמות. הנפקת אג"ח וזה היה עיסוקו של צחי אין בה יזמות ובודאי שלא חדשנות. ההיפך הוא הנכון, עקב רכושו הרב שעשה צחי, עולים אליו אנשים שרוצים שיתרום מכספו ליוזמות שלהם. כלומר צחי מופיע כפילנטרופ ולא כיוזם.
    2) הטענה השנייה של אידיבי ואני מצטט: "בנייה מאפס של שותפות נפט מהמובילות ומהמקצועיות במדינת ישראל".
    אינני רואה במודיעין עד עצם היום הזה איזו שהיא עשייה בתחום הגז והנפט. חברת מודיעין לא עמדה בלו"ז שהיא התחייבה אליו
    וטרם היגיעה באיזה שהוא פרויקט להישג שאפשר לבחון אותו מהבחינה המקצועית. ההיפך הוא הנכון והדוגמא הכי טובה הינה ההסכם שנחתם עם הרפסודה לקידוח אקספלורציה לשרה ומירה שנדחה שוב ושוב מספר פעמים למשך מעל חצי שנה. אם מסתכלים על משך הפעילות הנדרש לקידוח של כחודש, דחייה של מעל חצי שנה, אי אפשר אפילו בעצימת עיניים להגיד מקצועיות ולהכתיר את החברה כמובילה ומהקצועיות במדינה הרי זה נקרא בשפה פשוטה: עזות מצח.

אני מוצאת שהכתבה מאוד מענינת
    סולטן איש עסקים מפוקח דינמי חושב מחוץ לקופסה וכן ברור שהיעד שלו זה רווח אישי
    לגיטימי לדעתי
    לגבי מודיעין מסכימה איתך

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות