x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 20

נושא: 24/6/12

תודה שחקן על הסקירה המושקעת.
    מצטרף לקודמי בצפייה להתייחסות לפרוטליקס. מה לדעתך ההשפעה של החלטת האירופאים? האם אתה עדין סבור שמחיר היעד שלה הוא דו-סיפרתי ומעלה? אם כן, מה מעכב אותה מלהתקרב אפילו למחירים אלה?

שחקן יקר שלנו
    אני מאלה שמתענגים בדממה על סקירותייך המצויינות.
    אך הפעם אדבר.
    אתה רהוט ושוטף, רעיונותיך בהירים ומובנים, כושר הביטוי שלך הוא לעילא ולעילא .
    אתה מקיף את הגלובוס , מאיר בזרקור על כל פינה ראוייה בתבל.
    הפרשנות שלך, -מדוייקת ונתמכת בדוגמאות והבהרות, ופה ושם נרמז גיחוך קל -וראוי- על דברי פרשנים וכלכלנים, על אמרות שועים ונגידים- שאין בינם ובין המציאות דבר.
    בנוסף לכל התכונות הראויות שלך, זה עוד נדבך חשוב בתרומתך לחברים.
    יישר כוחך לעולם ועד.
    תודה רבה.
    אילנה.
    נערך לאחרונה על ידי mamani9, 25.06.2012 בשעה 19:06

תודה רבה שחקן,תמיד לומד ממך.
    שבוע נפלא,
    הצלחות

תודה למפרגנים – לכבוד הוא לי (mamani היקרה הצלחת להביך אותי).

Alfred – על מקרה חמור אך דומה בוולסטריט נעשתה חקירה מקיפה עם תוצאות תוך 3 חודשים. עייפתי מלהתריע בנושא והאמן לי שהנהלת הבורסה קיבלה לא אזהרה אחת ולא שתיים. לשחקני המעוף יש אינטרס מובהק שדברים מסוג זה לא יתרחשו בשל המינוף בו הם עובדים, אך במקום זאת הבורסה העדיפה לקיים כנס על איך מחזירים את המשקיעים לבורסה תוך כדי שהיא מעבירה לא פחות מ 85 מניות נוספות לרשימת דלי סחירות. משקיעים זרים איתם אני משוחח כבר לא יודעים איך לאכול את השוק המקומי ופשוט הרימו ידיים.

מרדכי – כפי שהתייחסתי בפורום השאלות, מי שבפנים טוב יעשה אם ימתין ומי שבחוץ מומלץ להינע מלנסות ולתפוס סכין נופלת.

Konchis -67% מהבנקים האמריקנים העריכו שיהיה QE3 אז אין ספק שאתה צודק בכך שהם אופימיים. מאידך, הם טועים. שווי ראלי של השווקים נמוך ב 20% מהשווי הנוכחי במרבית הבורסות לרבות האמריקנית והישראלית. נאסדק גם יותר מכך, ושם זוהי בועה קיצונית.

Nw – לחתוך את ההפסד. מדובר על אחד הבנקים הבעיתיים ביותר ואני לא רואה מצב שהוא משנה מגמה במהלך השנתיים הקרובות. הבנקאות הספרדית היא חור שחור, ומכיוון שלא מדובר על בנק מאריות הבנקאות האירופאית קרוב לודאי שהוא יגיב בחריפות גבוהה בהרבה מהאחרים.

רואה ממטר – התיחסתי בהרחבה בפורום שאלות, ואשמח להרחיב את הדיון שם במידה ותהיינה עוד הארות. בקצרה: המניה עלתה 10% החודש, ירדה 12% ומכיוון שמלכתחילה התמחור לא התיחס לשוק האמריקני אפשר להתעלם (ועדין להתאכזב) מהדחיה האירופאית.

שימו לב כי הנגיד הוריד את הריבית כפי שהערכנו אך צירף הודעה הזויה משהו: האינפלציה לא התמתנה כלל, והירידה כולה משויכת
    לסעיף הדלק ולא לאף מרכיב אחר. פישר פשוט שומר על רווחיות הבנקים, ובמקביל מסרב לתת לבועת הנדלן להתפוצץ.

מצטרף כבכל שבוע לרצף התודות.
    אתה מקצוען אמיתי. כבוד גדול לקרוא ולהחכים מהסקירות.
    ישר כח
    THE HOUSE NEVER LOOSE

תודה על הסקירה.

כיף לקרוא.

שחקן שלום! ההמלצה אחרונה שלך הייתה מכירת מניית כיל אבל היום היא 2.56% מלה אולי טעית והיינו צריכים לחקות?
    מה דעתך
    בכבוד לקשרונותך ומקצונותך יגאל

ציטוט פורסם במקור על ידי aigor54 צפה בהודעה
    שחקן שלום! ההמלצה אחרונה שלך הייתה מכירת מניית כיל אבל היום היא 2.56% מלה אולי טעית והיינו צריכים לחקות?
    מה דעתך
    בכבוד לקשרונותך ומקצונותך יגאל
    לא שחקן אבל......
    אם תוכל לשים לב, לאורך כל הדרך של סקירות והמלצות של שחקן, אין לו שיקולים של מוקדם מידי אף פעם, הקו המנחה הוא היעד, ואם הגיע ליעד הוא מממש, כמו שתוכל לשים לב שכותב בכל האסטרטגיות שמוציא
    ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    כבכל חודש, יעד הרווח החודשי הינו 25%, ויש לסגור מייד עם ההגעה ליעד זה.
    ולכן, כפי שנכתב שבוע שעבר

כיל – מניה שאנו מכירים היטב, וחשובה כמניית עוגן בתיק. רמה של 38 הינה רמת כניסה המשקפת דיסקאונט של 5-10% על שווי החברה הנוכחי, וסה"כ מבטיחה למשקיעים בעלי אורך נשימה רמת סיכון נמוכה למדי. מתאימה לטווח בינוני ומעלה.
    אי לכך כשסבר שהגיע ליעד

כיל – הומלצה בשבוע החוף וגמעה 6% בחמישה ימי מסחר. לאחר שהגיעה למחירה הריאלי
    אז הוא כתב

זוהי עת לממד, ולהמתין לירידה במחיר המניה וחזרה ברמה נוחה יותר.
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

* כשרונותיך ומקצוענותך.
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

תודה יגאל

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות