x

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: לונגים ושורטים

לונגים ושורטים

לונגים ושורטים
    מקריאה של חומר רב בשבועות האחרונים, בעיקר ניתוחי אנליסטים ומנתחים טכניים ושיחות עם לא מעט ברוקרים ואנשי שוק ההון שמופיעים אצלי בתכנית הטלוויזיה שלי, אני מגבש דעה לגבי העתיד לקרות בחודש-חודשיים הקרובים והייתי רוצה לשמוע את דעתך בנדון:
    לדעתי וכך אני מתכוון לפעול, בינואר צפוי גל עלויות בשווקים בהיקף של כ- 10% אולי עד 12%-15%. אני מתכוון לקנות תעודת סל על מדד המעוף ועל מדד 100 ולהחזיק בהן במהלך ינואר.
    לקראת סוף ינואר תחילת פברואר אני מתכוון להפוך את התיק ולהחליף את כולו בתעודות סל בחוסר על מדד המעוף ועל מדד 100.ההנחה שלי היא שבפברואר יתחדש גל הירידות בשווקים בעצמה כזו או אחרת, גל שיימשך כמה חודשים, שיגובה בדו"חות שליליים של מרבית החברות לרבעון ראשון ושני של 2009. אמנם במהלך מרץ אפריל מאי יתכן מאד שהירידות יתמתנו (בכל זאת הפסיכולוגיה תעבוד ואנשים ייראו שערים נמוכים ולא יעמדו בפיתוי ויקנו מניות) אבל המגמה הכללית של ירידות תימשך לאורך רבעון שני ושלישי ב- 2009. בהתאם להנחת עבודה זו, אני שוקל להחזיק את תעודות הסל בחוסר לפחות עד קיץ 2009.
    מדובר בסכום כולל של כחצי מיליון שקלים.
    מה דעתך על כך??
    יהודה גולן

Re: לונגים ושורטים

שלום יהודה.
    מאוד שמח לראות אותך כאן.
    אני פחות נחרץ בנוגע לינואר וגם אם יהיה מדובר בחודש חיובי אני בספק אם יגיע עד ל 15% כפי שציינת.
    הסיבה העיקרית שמלבד כניסתו של אובמה לא מוצא את הטריגר לעליות. מכיוון שכך, לא הייתי מבצע את שהצעת
    בפרט שבשבוע הראשון יתגלו המספרים העגומים של מכירות דצמבר שעלולים להכביד כמו גם נתוני האבטלה.
    אם כבר אני נוטה לחודש דשדוש או אף ירידות ולכן למי שאינו בפנים הייתי מציע להמתין עוד תקופה קצרה עד שתתפתח
    מגמה ברורה.
    פברואר והלאה - באמת עם יד על הלב, בשוק הזה בלתי אפשרי לראות כ"כ רחוק.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות