x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 21

נושא: 20/5/12

כמו כן, האם כדאי לקנות את מדד הפחד, בשלב זה או שרמת המחירים הנוכחית גבוהה?

Eaea – שחקנים הם לא כל השוק, וזה שבשורה האחרונה התווספו או לאו אינו מה שחשוב. התנהלות חודש רגילה היא קידום צד מרויח והתרחקות עם צד מפסיד. במצב בו מתרחקים, כמובן שיש צורך להגדיל כמויות בכדי לשמור על תקבול זהה או קרוב ככל שניתן, ולכן משמעות הדבר היא אף עליה בכמות הכתיבות בנטו. אותו כנל רלונטי בנוגע לכמויות יוני: בכדי לפתוח אוכף יוני, מרבית הפעמים אצטרך לסגור פי 10 במאי, ולכן "מעט" כתיבות אינן בהכרח מעט אלא בתקבול גבוה יותר ולכן בבטחונות גבוהים יותר. סגירת קולים, במקרה מאי, אינה רלונטית ולכן לא יהא בכלל שינוי מאחר וקול 1130 מזמן כבר מחוץ למשחק.

Jaale – הדירוג של מעלות לצורך העניין אינון רלונטי. יש הגדרה מאוד פשוטה לאיזו תשואה שייכת לאיזה דירוג, וזה שחברות הדירוג מתעוררות שבועות וחודשים אחרי המשקיעים זו כבר בעיה אחרת. אם תרצה תוכל למצוא מספר התיחסויות בכתבות לנושא בהן הכותבים כבר מציינים A- כעובדה מוגמרת.

ניב – עוד מוקדם לממש את VXX. צפוי תיקון במדדים אך מכאן ועד שינוי מגמה הדרך עוד ארוכה. בנוגע לצ'ק פוינט, זו מניה מעולה אבל ברגע שגופים בחו"ל החלו למוכרה, בצדק או לאו, מוטב לממש רווחים בטח שהנאדסק על כרעי תרנגולת.
    תום – תוכל למצוא התיחסות בפורום אג"חים, שבהחלט סוער בתקופה הנוכחית. סקירה הבאה אני מניח שתהיינה 2 המלצות הרלונטיות לקונצרני.

Yael – הפאניקה בבזק מוגזמת. ראשית כל, פלאפון היא רק עוד אחזקה ולא ה – אחזקה, ושנית כרגע מוכרים כל מה שמתקשר איכשהו לתקשורת ולכן צפוי תיקון במניה.
    בנוגע למדד הפחד, לדעתי טוב לרכוש אותו ללא קשר למחירו מאחר והוא מספק אלמנט גידור לתיק המניות. אם את מתכוונת לרכוש רק את הנייר הזה לצורך ספקולציה אין זה נכון, אך אם את מחזיקה גם אג"ח/מניות אז זהו בהחלט צעד מבורך.

כהמשך לסקירה, שימו לב לשתי נקודות מרכזיות:
    1. כפי שהערכנו, הגיע תיקון אך ורק בשל רמות התמיכה שהוזכרו וללא כל סיבה ממשית/תכנית סיוע/הצהרה מרחיק לכת.
    2. פייסבוק בקצב הזה תממש את שרשמנו בסקירה ותרד מתחת ל 30$ תוך שבועות בודדים.

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    Eaea – שחקנים הם לא כל השוק, וזה שבשורה האחרונה התווספו או לאו אינו מה שחשוב. התנהלות חודש רגילה היא קידום צד מרויח והתרחקות עם צד מפסיד. במצב בו מתרחקים, כמובן שיש צורך להגדיל כמויות בכדי לשמור על תקבול זהה או קרוב ככל שניתן, ולכן משמעות הדבר היא אף עליה בכמות הכתיבות בנטו. אותו כנל רלונטי בנוגע לכמויות יוני: בכדי לפתוח אוכף יוני, מרבית הפעמים אצטרך לסגור פי 10 במאי, ולכן "מעט" כתיבות אינן בהכרח מעט אלא בתקבול גבוה יותר ולכן בבטחונות גבוהים יותר. סגירת קולים, במקרה מאי, אינה רלונטית ולכן לא יהא בכלל שינוי מאחר וקול 1130 מזמן כבר מחוץ למשחק.
    מצטער שאני מקשה, אבל אני מודה שלא כל-כך הבנתי את התשובה:
    1. אם אכן כל הפוזיציות החדשות שנפתחו ביום חמישי הם של גורמים אחרים, אז מדובר בכמות די נכבדה: מצבת הפוזיציות הפתוחות עלתה באותו יום ב- 6.5% בקירוב. בהנחה שבאותו יום שחקני המעוף גם סגרו את הפוזיציות שלהם, הרי שביום חמישי נכתב בפועל מספר גדול הרבה יותר של אופציות. אני חשבתי ששחקני המעוף הם שאחראים לחלק ניכר מנפח המסחר, אך אם לא הם אחראים לעליה ביום חמישי אז יש כנראה יש כתבנים גדולים אחרים.
    2. לגבי הקידום של האופציות - כשאני קורא שחקני המעוף סוגרים את הפוזיציות שלהם אני מבין את זה כפשוטו - הם מקטינים את סך הפוזיציות הפתוחות שלהם. עניין הקידום הוא ברור, אבל אני מניח שלא לזה הכוונה בסגירת פוזיציות. כמו כן ברור שאין טעם לסגור כתיבות רחוקות, אבל ההתייחסות שלי היתה לכתיבות סביב הכסף שאכן נבעו מקידום רגל מרוויחה והרחקת רגל מפסידה. אם אותן אופציות שקודמו והורחקו נשארות פתוחות לא ברור לי איך אפשר להתייחס לזה כסגירה כאשר החשיפה למאי נשארת משמעותית.

הנה כמה תובנות שלי מהנעשה בשוק :
    1. שום שחקן מעו"ף ממוצע לא הרוויח החודש , ואפילו לא הצליח להתקרב לסגירת חלק קטן מהפוזיציה .
    2. מי שכן הרוויח בגדול הם או המהמרים (שהימרו על ירידות בלבד) או אותו גוף גדול , אותה "יד נעלמה" שלטענתי מנווטת כאן את העניינים בכל שבוע פקיעה , אחרי שהחליטה עוד בתחילת החודש לאן יהיה הכיוון .
    3. אכן , קיימות הטעיות רבות באופציות הכתובות . האוכפים בכלל נכתבו לכאורה סביב 1150 ... הפקיעה האופטימלית היתה עד לפני שבוע לכאורה על 1130... הגבול התחתון של השחקנים היה לכאורה על 1080....
    אז אולי עוד הכל יתהפך לפתע , אבל כרגע המדדים נושקים ל- 1050 , 4 שעות לפני סיום היום ....
    4. הטיעון שהיו ירידות בכל העולם ממש לא תופס - ראינו איך ביומיים האחרונים דווקא היו בעולם עליות חדות ובעיקר באירופה , וכאן המשיכו משום מה להוריד את השוק .
    5. אני מוכן להסתכן ולהמר שבשבוע הקרוב , לאחר הפקיעה , פתאום תראו כאן עליות חדות ...

ציטוט פורסם במקור על ידי סטיבן הוקינג צפה בהודעה
    הנה כמה תובנות שלי מהנעשה בשוק :
    1. שום שחקן מעו"ף ממוצע לא הרוויח החודש , ואפילו לא הצליח להתקרב לסגירת חלק קטן מהפוזיציה .
    2. מי שכן הרוויח בגדול הם או המהמרים (שהימרו על ירידות בלבד) או אותו גוף גדול , אותה "יד נעלמה" שלטענתי מנווטת כאן את העניינים בכל שבוע פקיעה , אחרי שהחליטה עוד בתחילת החודש לאן יהיה הכיוון .
    3. אכן , קיימות הטעיות רבות באופציות הכתובות . האוכפים בכלל נכתבו לכאורה סביב 1150 ... הפקיעה האופטימלית היתה עד לפני שבוע לכאורה על 1130... הגבול התחתון של השחקנים היה לכאורה על 1080....
    אז אולי עוד הכל יתהפך לפתע , אבל כרגע המדדים נושקים ל- 1050 , 4 שעות לפני סיום היום ....
    4. הטיעון שהיו ירידות בכל העולם ממש לא תופס - ראינו איך ביומיים האחרונים דווקא היו בעולם עליות חדות ובעיקר באירופה , וכאן המשיכו משום מה להוריד את השוק .
    5. אני מוכן להסתכן ולהמר שבשבוע הקרוב , לאחר הפקיעה , פתאום תראו כאן עליות חדות ...

LIKE

rema1
    אורח
    שלום שחקן
    מה שלומך?
    Long time no see
    בבילון בדקה ה90 יצאה לה כמו שרק אני יודעת כמובן עם רווח נאה.
    מה אתה אומר??????? נכנס חזרה במהרה
    איימן
    דעתך חשובה YEP
    בהצלחה בפקיעה
    אגב בזק אם הפאניקה מוגזמת או לא היא נמשכת
    למרות הבוחטה שקיבלתי ה
    פאניקה בכל השוק נמשכת שוק של בורחים ותו לא
    חוק העדר במלוא עוצמתו
    ושוב המשך יום נעים
    כאן או שם LOL

תודה רבה.
    יפה לגבי ההמלצה על הראל.

סטיבן הוקינג – קצת יותר מדי תאוריות קונספירציה, במקום לקבל את הדברים כפשוטם:
    1. הנה אנו לאחר פקיעה והמדד בניגוד לעליות החדות שהערכת מוסיף לרדת (נכון לכתיבת שורות אלה 0.5%- ). מן הסתם אלו לא
    שחקנים, ואלו גם לא היו שחקנים בשבוע האחרון שהורידו את המדד. יש מספיק סיבות אוביקטיביות, ואני מקווה שהירידה הנמשכת במניות הבנקים מוכיחה את הנקודה.
    2. יש מהמרים שהרויחו החודש אבל זה לא סותר את העובדה שגם שחקנים הרויחו. 2 אסטרטגיות באתר הניבו 25% תשואה, והיו גם רגעים בהם ניתן היה לסגור ברווח גדול בהרבה עם תיקונים נקודתיים ל 1080 נקודות. שחקני המעוף העדיפו לסגור את מעט הפוזיציות שהיו במאי, ולעבור ליוני בשל העליה בסטיה.
    3. שום דבר לא השתנה. בסקירה הראשונה לחודש ציינתי את הגבולות ואת הפקיעה האופטימאלית וכל שבוע ציינתי את ההתקדמות. תעקוב אחר רצף הסקירות, עוד בסקירה הראשונה הדגשתי שפקיעה אופטימאלית אינה 1150 (כמיקום האוכפים) אלא נמוכה מכך.
    4. ירידות בכל העולם לא תופס אבל מדד התקשורת "תרם" לירידה הכללית במעוף 4.5% והיד עוד נטויה. גם בדאקס ובקאק היו ירידות חריפות, ולכן "כן המשיכו משום מה להוריד את השוק" זה טיעון פשוט לא נכון. אין מישהו שהוריד את השוק (וממילא זה לא כ"כ פשוט) אלא פשוט ציבור ששועט החוצה. שבוע הפדיונות הגבוה מזה כשנה להערכתי.

Eaea – 6.5% ממה זו השאלה. היקפי המחזור במאי הם מחצית מההיקף הרגיל ולכן אין בכך דרמה. עכשיו אם מלכתחילה קולים לא נסגרו, הרי ש 50% מהכמות "חיה". שחקנים ביצעו שני דברים בסגירה: סגירה אמיתית נאמר 25% מהכמות ומעבר ליוני; גלגול והרחקה מסיבית לאחור של פוטים כתובים – שוב, נאמר 25%. הרחקה לאחור היא תמיד בהכפלת כמויות, לעיתים אף בשילושם, ולכן בסה"כ אין שינוי כמותי. מקווה שהסברתי בהיר, ואם עדין לא ברור אשמח אם תכתוב ואמשיך בהסבר.

Rema – אם יצאת מבבילון אז אין כל סיבה למהר ולחזור.

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    Eaea – 6.5% ממה זו השאלה. היקפי המחזור במאי הם מחצית מההיקף הרגיל ולכן אין בכך דרמה. עכשיו אם מלכתחילה קולים לא נסגרו, הרי ש 50% מהכמות "חיה". שחקנים ביצעו שני דברים בסגירה: סגירה אמיתית נאמר 25% מהכמות ומעבר ליוני; גלגול והרחקה מסיבית לאחור של פוטים כתובים – שוב, נאמר 25%. הרחקה לאחור היא תמיד בהכפלת כמויות, לעיתים אף בשילושם, ולכן בסה"כ אין שינוי כמותי. מקווה שהסברתי בהיר, ואם עדין לא ברור אשמח אם תכתוב ואמשיך בהסבר.

.
    שחקן צהרים טובים, אם השחקנים נשארים לפקיעה והם מרחיקים לאחור בכמות כפולה ומכופלת, אזי הנזק יהיה הרבה יותר גדול אם המדד ימשיך לרוץ לאותו הכיוון.

דוגמא: קניית פוט 1080 וכתיבת 3 פוט 1060 ייתן נזק גדול מאוד במדד 1020. וההפך.

ככל שמתקרבים למועד הפקיעה צריך להגדיל את כמות ההכפלות ולקרב את הסטרייק אליו מכפילים, דבר שמגדיל עוד יותר את הסיכון בתנועה חדה.

לכן דווקא בדרך כזאת של "סגירה" על אותו כתבן לעמוד על המשמר שהמדד לא ימשיך לרוץ לאותו הכיוון...

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות